Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
november 0 %
december 0 %
januari 0 %
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht D1 9 23 7 2 0 27 9 0
2 Oedenrode D1 9 22 7 1 1 25 9 0
3 Son D1 9 20 6 2 1 26 9 0
4 HOCO D1 8 15 4 3 1 17 12 0
5 Nova D1 9 15 4 3 2 18 16 0
6 Nuenen D1 9 13 4 1 4 19 21 0
7 Horst D1 8 11 3 2 3 19 21 0
8 Oirschot D1 9 9 2 3 4 15 17 0
9 Drunen D1 9 8 1 5 3 11 16 0
10 Goirle D1 9 7 2 1 6 11 24 0
11 Scoop D1 9 2 0 2 7 9 23 0
12 Blerick D1 9 1 0 1 8 5 25 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden D2 9 24 8 0 1 26 6 0
2 Rosmalen D2 9 20 6 2 1 38 9 0
3 Geldrop D2 9 18 5 3 1 29 14 0
4 Oss D3 9 17 5 2 2 37 18 0
5 Basko D2 9 16 5 1 3 24 16 0
6 Eindhoven D4 9 16 4 4 1 14 8 0
7 Nuenen D2 9 14 4 2 3 12 12 0
8 Oss D4 9 9 3 0 6 14 27 0
9 Oedenrode D2 9 6 2 0 7 17 23 0
10 Oranje-Rood D6 9 6 2 0 7 3 22 0
11 Drunen D2 9 6 2 0 7 12 44 0
12 Eindhoven D5 9 3 1 0 8 10 37 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel D2 9 22 7 1 1 26 12 0
2 Rosmalen D3 9 21 7 0 2 37 10 0
3 Drunen D3 9 19 6 1 2 32 11 0
4 Oirschot D2 9 18 6 0 3 39 17 0
5 Eersel D1 9 17 5 2 2 19 12 0
6 Tilburg D7 9 15 5 0 4 29 23 0
7 HOD D4 9 11 3 2 4 13 20 0
8 Den Bosch D9 9 9 3 0 6 13 26 0
9 Hopbel D3 9 8 2 2 5 9 28 0
10 Heesch D2 9 7 2 1 6 14 34 0
11 Berkel-Enschot D4 8 4 1 1 6 15 37 0
12 Oranje-Rood D8 8 2 0 2 6 7 23 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk D3 9 24 8 0 1 46 6 0
2 Oirschot D4 9 23 7 2 0 40 12 0
3 Drunen D4 9 19 6 1 2 36 14 0
4 Tilburg D12 9 19 6 1 2 29 13 0
5 Hilvarenbeek D2 8 15 4 3 1 31 8 0
6 Berkel-Enschot D5 8 13 4 1 3 18 12 0
7 Den Bosch D13 9 10 3 1 5 22 20 0
8 Were Di D8 9 10 3 1 5 13 39 0
9 DES D6 8 9 3 0 5 20 20 0
10 Shot D4 9 6 2 0 7 10 49 0
11 Were Di D9 8 2 0 2 6 16 36 0
12 Tilburg D13 9 0 0 0 9 1 53 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D5 9 22 7 1 1 33 8 0
2 Hopbel D5 8 19 6 1 1 26 6 0
3 DES D7 8 13 4 1 3 29 16 0
4 Den Bosch D15 9 10 3 1 5 19 24 0
5 Shot D8 8 6 2 0 6 11 38 0
6 Don Quishoot D10 8 3 1 0 7 8 34 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 9 25 8 1 0 33 11 0
2 Barendrecht H1 9 19 6 1 2 25 13 0
3 DES H1 9 19 5 4 0 33 18 0
4 Pijnacker H1 9 15 4 3 2 23 20 0
5 Goirle H1 9 14 4 2 3 26 21 0
6 Groen-Geel H1 9 13 4 1 4 19 17 0
7 Drunen H1 9 13 4 1 4 24 30 0
8 HDS H1 9 11 3 2 4 20 23 0
9 Dordrecht H1 9 10 3 1 5 22 25 0
10 Westland H1 9 7 2 1 6 21 32 0
11 Pelikaan H1 9 3 0 3 6 11 30 0
12 Shot H1 9 2 0 2 7 13 30 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot H4 9 27 9 0 0 31 6 0
2 Rosmalen H2 8 21 7 0 1 40 18 0
3 Den Bosch H7 8 18 6 0 2 24 13 0
4 Waalwijk H2 8 16 5 1 2 18 14 0
5 Tilburg H6 8 13 4 1 3 28 16 0
6 Drunen H3 8 12 4 0 4 19 20 0
7 Were Di H4 8 7 2 1 5 17 32 0
8 Goirle H2 8 6 2 0 6 19 24 0
9 Drunen H2 8 6 2 0 6 12 25 0
10 Don Quishoot H2 8 4 1 1 6 9 32 0
11 Oranje-Rood H8 9 3 1 0 8 12 29 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot H4 9 27 9 0 0 31 6 0
2 Rosmalen H2 8 21 7 0 1 40 18 0
3 Den Bosch H7 8 18 6 0 2 24 13 0
4 Waalwijk H2 8 16 5 1 2 18 14 0
5 Tilburg H6 8 13 4 1 3 28 16 0
6 Drunen H3 8 12 4 0 4 19 20 0
7 Were Di H4 8 7 2 1 5 17 32 0
8 Goirle H2 8 6 2 0 6 19 24 0
9 Drunen H2 8 6 2 0 6 12 25 0
10 Don Quishoot H2 8 4 1 1 6 9 32 0
11 Oranje-Rood H8 9 3 1 0 8 12 29 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel H5 9 25 8 1 0 46 9 0
2 Best H3 9 21 6 3 0 38 11 0
3 Helmond H5 8 18 6 0 2 26 21 0
4 Son H2 9 17 5 2 2 38 22 0
5 Berlicum H2 9 16 4 4 1 28 20 0
6 Geldrop H5 9 15 5 0 4 28 26 0
7 Dommel H2 9 15 5 0 4 31 30 0
8 MEP H4 9 8 2 2 5 27 31 0
9 Geel-Zwart H4 9 7 2 1 6 26 27 0
10 Drunen H4 8 4 1 1 6 16 31 0
11 Liempde H2 8 0 0 0 8 20 36 0
12 Oranje-Rood H13 6 0 0 0 6 2 62 0
  Res. 3e Klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen DJ2 9 25 8 1 0 47 8 0
2 Dommel DJ2 9 19 6 1 2 29 17 0
3 DES DJ1 9 10 3 1 5 16 24 0
4 Berlicum DJ1 9 9 3 0 6 18 33 0
5 Oss DJ4 9 9 2 3 4 17 20 0
6 Drunen DJ1 9 5 1 2 6 18 43 0
  5e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum JA1 3 7 2 1 0 11 5 0
2 Drunen JA1 2 6 2 0 0 9 2 0
3 Uden JA1 2 4 1 1 0 8 2 0
4 Best JA1 3 3 1 0 2 9 11 0
5 Bommelerwaard JA1 3 3 1 0 2 7 9 0
6 Waalwijk JA1 3 3 1 0 2 7 16 0
7 MEP JA2 2 0 0 0 2 2 8 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JB1 3 9 3 0 0 12 5 0
2 Den Bosch JB3 3 6 2 0 1 14 6 0
3 Breda JB2 3 6 2 0 1 8 4 0
4 Oedenrode JB1 3 3 1 0 2 11 16 0
5 Zwart-Wit JB2 3 3 1 0 2 8 15 0
6 Drunen JB1 3 0 0 0 3 10 17 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JB1 3 9 3 0 0 10 4 0
2 Helmond JB2 3 6 2 0 1 12 8 0
3 Oranje-Rood JB5 3 6 2 0 1 12 9 0
4 Drunen JB2 3 6 2 0 1 9 7 0
5 Heesch JB1 3 0 0 0 3 8 14 0
6 Gemert JB2 3 0 0 0 3 1 10 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push JC3 3 9 3 0 0 14 2 0
2 Waalwijk JC1 2 4 1 1 0 9 3 0
3 Drunen JC1 3 4 1 1 1 6 10 0
4 Hilvarenbeek JC1 2 0 0 0 2 4 7 0
5 Tilburg JC3 2 0 0 0 2 0 11 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen JD1 3 9 3 0 0 21 2 0
2 Oirschot JD1 3 6 2 0 1 17 3 0
3 Den Bosch JD5 3 6 2 0 1 10 12 0
4 Drunen JD1 3 3 1 0 2 8 13 0
5 Warande JD2 3 3 1 0 2 6 17 0
6 Basko JD2 3 0 0 0 3 4 19 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA1 3 7 2 1 0 9 3 0
2 DES MA1 3 7 2 1 0 13 11 0
3 Berkel-Enschot MA1 3 6 2 0 1 9 5 0
4 Waalwijk MA1 3 5 1 2 0 14 13 0
5 Den Bosch MA2 3 5 1 2 0 10 9 0
6 Push MA2 3 3 1 0 2 3 8 0
7 Were Di MA2 3 0 0 0 3 3 7 0
8 Drunen MA1 3 0 0 0 3 5 10 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MA2 3 9 3 0 0 5 1 0
2 MEP MA3 3 6 2 0 1 12 5 0
3 Bommelerwaard MA2 3 4 1 1 1 5 3 0
4 Vlijmen MA2 3 4 1 1 1 4 5 0
5 Drunen MA2 2 3 2 0 0 10 2 3
6 Geel-Zwart MA3 3 3 1 0 2 7 11 0
7 Rosmalen MA3 2 0 0 0 2 0 5 0
8 Oss MA4 3 0 0 0 3 1 12 0
  4e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 3 7 2 1 0 12 2 0
2 Dommel MA2 3 7 2 1 0 9 2 0
3 DES MA3 3 4 1 1 1 12 11 0
4 MEP MA5 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Den Bosch MA7 3 3 1 0 2 9 13 0
6 HOCO MA5 3 3 1 0 2 5 10 0
7 Tilburg MA9 3 3 1 0 2 3 10 0
8 Goirle MA5 3 2 0 2 1 6 8 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MB2 3 7 2 1 0 11 5 0
2 Hilvarenbeek MB1 3 5 1 2 0 6 4 0
3 Drunen MB1 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Made MB1 3 2 0 2 1 4 6 0
5 Push MB2 3 2 0 2 1 2 4 0
6 DES MB1 3 2 0 2 1 3 7 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MB3 3 9 3 0 0 9 2 0
2 Bommelerwaard MB1 3 6 2 0 1 8 1 0
3 Vlijmen MB1 3 6 2 0 1 6 2 0
4 Drunen MB2 3 3 1 0 2 6 5 0
5 Tilburg MB5 3 3 1 0 2 9 13 0
6 Waalwijk MB1 3 0 0 0 3 3 18 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Etten-Leur MB3 3 7 2 1 0 12 4 0
2 Berkel-Enschot MB4 3 6 2 0 1 4 3 0
3 Tilburg MB6 3 4 1 1 1 4 4 0
4 Drunen MB3 3 4 1 1 1 7 9 0
5 Goirle MB2 3 2 0 2 1 4 5 0
6 Liberty MB2 3 1 0 1 2 5 11 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MB10 3 9 3 0 0 15 3 0
2 Were Di MB4 3 6 2 0 1 8 6 0
3 Drunen MB4 3 4 1 1 1 9 6 0
4 Oirschot MB3 3 4 1 1 1 5 8 0
5 HOCO MB6 3 1 0 1 2 4 11 0
6 Best MB7 3 1 0 1 2 3 10 0
  5e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MB8 3 9 3 0 0 17 1 0
2 Bommelerwaard MB3 3 6 2 0 1 6 4 0
3 Vlijmen MB5 3 6 2 0 1 4 3 0
4 Drunen MB5 3 3 1 0 2 5 10 0
5 Heesch MB3 3 1 0 1 2 4 9 0
6 Rosmalen MB5 3 1 0 1 2 3 12 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC1 3 9 3 0 0 16 5 0
2 Vlijmen MC1 3 7 2 1 0 14 2 0
3 Drunen MC1 3 4 1 1 1 6 7 0
4 HOCO MC2 3 3 1 0 2 8 10 0
5 MOP MC2 3 3 1 0 2 2 13 0
6 Waalwijk MC1 3 0 0 0 3 4 13 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MC1 3 9 3 0 0 15 1 0
2 Drunen MC2 3 6 2 0 1 9 3 0
3 DES MC2 3 6 2 0 1 6 2 0
4 Oss MC3 3 3 1 0 2 4 5 0
5 Den Bosch MC6 3 3 1 0 2 2 5 0
6 Vlijmen MC3 3 0 0 0 3 1 21 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC5 3 9 3 0 0 9 1 0
2 Vlijmen MC4 3 6 2 0 1 8 4 0
3 Drunen MC3 3 6 2 0 1 7 3 0
4 Waalwijk MC2 3 3 1 0 2 7 7 0
5 Heesch MC3 3 3 1 0 2 2 5 0
6 DES MC5 3 0 0 0 3 0 13 0
  5e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MC3 3 9 3 0 0 11 5 0
2 Vlijmen MC5 3 5 1 2 0 9 5 0
3 Warande MC5 3 4 1 1 1 7 6 0
4 Drunen MC4 3 4 1 1 1 9 9 0
5 Tilburg MC10 3 3 1 0 2 5 7 0
6 DDHC MC3 3 0 0 0 3 4 13 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MD1 3 9 3 0 0 11 5 0
2 Son MD1 3 6 2 0 1 12 8 0
3 Vlijmen MD2 3 6 2 0 1 11 11 0
4 MOP MD2 3 3 1 0 2 4 5 0
5 Oss MD2 3 3 1 0 2 5 7 0
6 Drunen MD1 3 0 0 0 3 6 13 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MD6 3 9 3 0 0 25 2 0
2 HOCO MD5 3 6 2 0 1 9 5 0
3 DES MD4 3 6 2 0 1 9 8 0
4 Drunen MD2 3 3 1 0 2 2 9 0
5 Den Bosch MD9 3 3 1 0 2 3 20 0
6 Vlijmen MD4 3 0 0 0 3 2 6 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MD3 3 9 3 0 0 18 3 0
2 Drunen MD3 3 6 2 0 1 5 10 0
3 Berkel-Enschot MD7 3 4 1 1 1 7 10 0
4 HOCO MD7 3 3 1 0 2 12 7 0
5 Vlijmen MD6 3 3 1 0 2 1 6 0
6 Rosmalen MD6 3 1 0 1 2 3 10 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
Overigen 
  Let’s Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen LG 1 4 12 4 0 0 31 14 0
2 Push LG 2 4 10 3 1 0 16 4 0
3 Den Bosch LG 2 4 7 2 1 1 18 17 0
4 IJsseloever LG 1 4 6 2 0 2 20 16 0
5 Cartouche LG1 4 0 0 0 4 13 27 0
6 Tempo LG2 4 0 0 0 4 6 26 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames Donderdagavond A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push DDC 6 18 6 0 0 46 4 0
2 Push DDA 7 18 6 0 1 25 14 0
3 Push DDB 7 12 4 0 3 24 19 0
4 Oirschot DDA 7 12 4 0 3 28 26 0
5 Hilvarenbeek DDA 8 10 3 1 4 16 27 0
6 Drunen DDA 6 6 2 0 4 11 25 0
7 Berkel-Enschot DDA 8 6 2 0 6 8 25 0
8 Breda DDA 7 1 0 1 6 7 25 0
  1e klasse 
  Dames Donderdagavond B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen DDB 6 13 4 1 1 16 13 0
2 Berkel-Enschot DDC 6 11 3 2 1 16 9 0
3 Goirle DDA 6 8 2 2 2 12 9 0
4 Zwart-Wit DDB 5 4 1 1 3 10 11 0
5 Waalwijk DDA 5 3 1 0 4 8 20 0
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda HF 8 17 5 2 1 27 13 0
2 Breda HE 8 16 5 1 2 16 13 0
3 Goirle HA 9 15 5 0 4 27 23 0
4 Waalwijk HA 8 15 5 0 3 14 12 0
5 Zwart-Wit HC 9 13 4 1 4 16 15 0
6 DES HB 7 12 4 0 3 19 15 0
7 Hilvarenbeek HA 7 11 3 2 2 19 16 0
8 Tempo HA 8 7 3 1 4 18 22 3
9 Push HC 8 7 2 1 5 12 21 0
10 Olympia HA 8 6 2 0 6 13 24 0
11 Drunen HA 8 5 1 2 5 15 22 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg HC 8 17 5 2 1 24 10 0
2 Pelikaan HC 8 17 5 2 1 20 13 0
3 Warande HC 8 15 5 0 3 23 20 0
4 Oirschot HB 9 14 4 2 3 19 16 0
5 Vlijmen HA 8 14 4 2 2 20 18 0
6 Den Bosch HF 8 13 4 1 3 24 18 0
7 Drunen HB 8 10 3 1 4 18 15 0
8 Rapid HB 7 10 3 1 3 18 18 0
9 Push HE 8 7 2 1 5 11 16 0
10 Bommelerwaard HB 8 7 2 1 5 13 25 0
11 Berkel-Enschot HC 8 1 0 1 7 5 26 0
  Veteranen 3e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Anouska Smits
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D1 - Sint Oedenrode D1 : 3-2
D2 - HC Eindhoven D5 : 3-0
D3 - HC Tilburg D7 : 6-0
D4 - HC Waalwijk D3 : 3-2
D5 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch D15 : 0-2
H1 - HV Westland H1 : 6-5
H2 - HC Oranje Rood Oranje-Rood H8 : 4-1
H3 - M.H.C. Goirle H2 (O) : 3-2
HVETA - ZwartWit HC : 1-3

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Let’s Go
2.     Jongens A1
3.     Meisjes A2
4.     Dames 5
5.     Meisjes C3

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
09:20   -   Clinic D en C jeug
20:22   -   MHCD is weer twee
21:38   -   3x Brons tijdens f
Naar de KNHB site KNHB