Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht D1 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Oedenrode D1 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Son D1 2 4 1 1 0 6 2 0
4 HOCO D1 2 4 1 1 0 4 1 0
5 Horst D1 2 3 1 0 1 6 3 0
6 Nuenen D1 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Nova D1 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Scoop D1 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Drunen D1 2 1 0 1 1 2 6 0
10 Oirschot D1 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Goirle D1 2 0 0 0 2 2 7 0
12 Blerick D1 2 0 0 0 2 1 6 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D2 2 6 2 0 0 12 0 0
2 Geldrop D2 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Uden D2 2 6 2 0 0 4 1 0
4 Oss D3 2 4 1 1 0 8 1 0
5 Eindhoven D4 2 4 1 1 0 5 3 0
6 Oedenrode D2 2 3 1 0 1 5 3 0
7 Basko D2 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Nuenen D2 2 1 0 1 1 2 3 0
9 Oss D4 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Oranje-Rood D6 2 0 0 0 2 0 7 0
11 Eindhoven D5 2 0 0 0 2 2 11 0
12 Drunen D2 2 0 0 0 2 1 12 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot D2 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Eersel D1 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Boekel D2 2 4 1 1 0 6 1 0
4 Drunen D3 1 3 1 0 0 7 1 0
5 Tilburg D7 2 3 1 0 1 8 3 0
6 Den Bosch D9 2 3 1 0 1 2 6 0
7 Hopbel D3 2 2 0 2 0 3 3 0
8 HOD D4 2 1 0 1 1 1 3 0
9 Oranje-Rood D8 2 1 0 1 1 1 6 0
10 Berkel-Enschot D4 2 1 0 1 1 3 9 0
11 Rosmalen D3 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Heesch D2 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D4 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Waalwijk D3 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Oirschot D4 2 4 1 1 0 11 4 0
4 Hilvarenbeek D2 2 4 1 1 0 8 2 0
5 Berkel-Enschot D5 1 3 1 0 0 5 0 0
6 Tilburg D12 2 3 1 0 1 8 7 0
7 Den Bosch D13 2 3 1 0 1 5 7 0
8 Were Di D8 2 3 1 0 1 4 6 0
9 Tilburg D13 1 0 0 0 1 0 4 0
10 Were Di D9 2 0 0 0 2 3 11 0
11 DES D6 2 0 0 0 2 0 8 0
12 Shot D4 2 0 0 0 2 3 16 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D5 2 6 2 0 0 8 2 0
2 DES D7 1 3 1 0 0 10 1 0
3 Hopbel D5 2 3 1 0 1 3 2 0
4 Shot D8 2 3 1 0 1 5 13 0
5 Den Bosch D15 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Don Quishoot D10 2 0 0 0 2 4 10 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES H1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Derby H1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Barendrecht H1 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Goirle H1 2 6 2 0 0 7 3 0
5 Pijnacker H1 2 3 1 0 1 6 6 0
6 Westland H1 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Drunen H1 2 3 1 0 1 2 5 0
8 HDS H1 2 1 0 1 1 6 8 0
9 Shot H1 2 1 0 1 1 4 6 0
10 Groen-Geel H1 2 0 0 0 2 2 5 0
11 Dordrecht H1 2 0 0 0 2 2 7 0
12 Pelikaan H1 2 0 0 0 2 1 8 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch H7 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Berkel-Enschot H4 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Goirle H2 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Waalwijk H2 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Were Di H4 1 3 1 0 0 3 1 0
6 Drunen H2 2 3 1 0 1 7 7 0
7 Oranje-Rood H8 2 3 1 0 1 3 4 0
8 Rosmalen H2 2 3 1 0 1 7 10 0
9 Tilburg H6 2 0 0 0 2 5 7 0
10 Don Quishoot H2 2 0 0 0 2 2 7 0
11 Drunen H3 2 0 0 0 2 2 8 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch H7 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Berkel-Enschot H4 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Goirle H2 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Waalwijk H2 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Were Di H4 1 3 1 0 0 3 1 0
6 Drunen H2 2 3 1 0 1 7 7 0
7 Oranje-Rood H8 2 3 1 0 1 3 4 0
8 Rosmalen H2 2 3 1 0 1 7 10 0
9 Tilburg H6 2 0 0 0 2 5 7 0
10 Don Quishoot H2 2 0 0 0 2 2 7 0
11 Drunen H3 2 0 0 0 2 2 8 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel H5 2 6 2 0 0 17 1 0
2 Berlicum H2 2 6 2 0 0 6 4 0
3 Son H2 2 4 1 1 0 10 3 0
4 Best H3 2 4 1 1 0 5 2 0
5 Geel-Zwart H4 2 3 1 0 1 13 3 0
6 Helmond H5 1 3 1 0 0 3 0 0
7 MEP H4 2 3 1 0 1 5 7 0
8 Geldrop H5 2 3 1 0 1 5 9 0
9 Liempde H2 1 0 0 0 1 3 4 0
10 Drunen H4 2 0 0 0 2 5 9 0
11 Dommel H2 2 0 0 0 2 4 12 0
12 Oranje-Rood H13 2 0 0 0 2 0 22 0
  Res. 3e Klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES DJ1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Rosmalen DJ2 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Dommel DJ2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Oss DJ4 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Berlicum DJ1 2 0 0 0 2 3 8 0
6 Drunen DJ1 2 0 0 0 2 3 9 0
  5e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JA1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Berlicum JA1 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Bommelerwaard JA1 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Uden JA1 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Den Bosch JA2 2 3 1 0 1 5 9 0
6 MOP JA2 2 0 0 0 2 0 4 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JB1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Drunen JB1 2 3 1 0 1 14 7 0
3 Oedenrode JB1 1 3 1 0 0 5 1 0
4 HOCO JB1 2 3 1 0 1 9 9 0
5 Uden JB1 1 0 0 0 1 0 6 0
6 Warande JB2 2 0 0 0 2 3 15 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch JB4 2 6 2 0 0 18 1 0
2 HOCO JB2 2 6 2 0 0 16 2 0
3 Push JB3 2 3 1 0 1 14 13 0
4 Drunen JB2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Liberty JB1 2 1 0 1 1 4 15 0
6 DDHC JB1 2 0 0 0 2 0 20 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden JC1 2 4 1 1 0 10 3 0
2 Berlicum JC1 2 4 1 1 0 8 5 0
3 Oss JC2 2 3 1 0 1 4 9 0
4 Drunen JC1 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Den Bosch JC4 1 0 0 0 1 2 5 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di JD1 2 6 2 0 0 25 1 0
2 MEP JD3 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Berkel-Enschot JD1 2 6 2 0 0 7 2 0
4 Liempde JD1 2 0 0 0 2 2 6 0
5 Drunen JD1 2 0 0 0 2 1 15 0
6 Hopbel JD2 2 0 0 0 2 1 18 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MA1 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Drunen MA1 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Berlicum MA1 2 3 1 0 1 8 6 0
4 MOP MA1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 DES MA1 2 0 0 0 2 5 8 0
6 MEP MA2 2 0 0 0 2 2 14 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA2 2 4 1 1 0 4 2 0
2 Den Bosch MA5 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Tilburg MA6 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Vlijmen MA2 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Push MA8 2 1 0 1 1 1 6 0
6 Made MA2 2 0 0 0 2 5 8 0
  4e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MA6 2 4 1 1 0 4 3 0
2 Den Bosch MA8 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Vlijmen MA3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Oss MA6 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Drunen MA3 2 1 0 1 1 5 6 0
6 Berkel-Enschot MA4 2 1 0 1 1 4 5 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilvarenbeek MB1 2 6 2 0 0 5 3 0
2 Drunen MB1 2 3 1 0 1 10 5 0
3 MOP MB1 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Goirle MB1 2 2 0 2 0 4 4 0
5 Tilburg MB2 2 1 0 1 1 4 8 0
6 DES MB1 2 1 0 1 1 3 9 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MB4 2 6 2 0 0 5 0 0
2 Vlijmen MB2 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Den Bosch MB4 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Rosmalen MB2 2 1 0 1 1 3 5 0
5 Drunen MB2 1 0 0 0 1 0 1 0
6 Waalwijk MB1 1 0 0 0 1 0 3 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deurne MB1 2 6 2 0 0 11 3 0
2 DES MB2 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Waalwijk MB2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Drunen MB3 2 1 0 1 1 0 2 0
5 Oss MB3 2 1 0 1 1 0 3 0
6 Helmond MB4 1 0 0 0 1 0 7 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB4 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Oss MB4 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Waalwijk MB3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Den Bosch MB7 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Vlijmen MB3 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Drunen MB4 2 0 0 0 2 0 7 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MB4 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Drunen MB5 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Rosmalen MB5 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Bommelerwaard MB3 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Vlijmen MB5 2 1 0 1 1 1 4 0
6 Den Bosch MB10 2 0 0 0 2 2 7 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Den Bosch MC3 2 3 1 0 1 7 6 0
3 Drunen MC1 2 3 1 0 1 4 4 0
4 MOP MC2 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Waalwijk MC1 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Tilburg MC4 2 0 0 0 2 2 7 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP MC3 2 6 2 0 0 15 1 0
2 DES MC2 2 4 1 1 0 16 1 0
3 Goirle MC2 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Drunen MC2 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Made MC2 2 0 0 0 2 4 7 0
6 DDHC MC2 2 0 0 0 2 0 27 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MC8 2 6 2 0 0 15 2 0
2 Drunen MC3 1 3 1 0 0 7 0 0
3 Vlijmen MC4 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Hopbel MC4 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Rosmalen MC7 1 0 0 0 1 1 10 0
6 Bommelerwaard MC3 2 0 0 0 2 0 10 0
  5e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel MC4 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Waalwijk MC2 1 3 1 0 0 8 1 0
3 Vlijmen MC5 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Rosmalen MC6 1 0 0 0 1 0 2 0
5 Drunen MC4 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Den Bosch MC9 2 0 0 0 2 3 11 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MD4 2 6 2 0 0 7 0 0
2 Drunen MD1 2 3 1 0 1 7 6 0
3 DES MD2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Waalwijk MD1 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Berlicum MD1 2 3 1 0 1 3 5 0
6 Hilvarenbeek MD2 2 0 0 0 2 3 9 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD5 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Vlijmen MD1 2 6 2 0 0 16 0 0
3 Goirle MD3 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Waalwijk MD2 2 3 1 0 1 2 9 0
5 Tilburg MD8 2 0 0 0 2 0 12 0
6 Drunen MD2 2 0 0 0 2 3 20 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MD3 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Bommelerwaard MD2 2 6 2 0 0 15 3 0
3 HDL MD2 2 3 1 0 1 16 5 0
4 Den Bosch MD9 2 3 1 0 1 10 5 0
5 Rosmalen MD6 2 0 0 0 2 0 18 0
6 Drunen MD3 2 0 0 0 2 1 23 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
Overigen 
  Let’s Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen LG 1 1 3 1 0 0 9 3 0
2 IJsseloever LG 1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Push LG 2 1 3 1 0 0 4 0 0
4 Cartouche LG1 1 0 0 0 1 0 4 0
5 Tempo LG2 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Den Bosch LG 2 1 0 0 0 1 3 9 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames Donderdagavond A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push DDC 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Oirschot DDA 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Hilvarenbeek DDA 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Drunen DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Breda DDA 1 0 0 0 1 0 1 0
7 Berkel-Enschot DDA 1 0 0 0 1 1 4 0
8 Push DDB 1 0 0 0 1 0 6 0
  1e klasse 
  Dames Donderdagavond B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle DDA 1 3 1 0 0 2 1 0
2 Berkel-Enschot DDC 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Drunen DDB 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Waalwijk DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwart-Wit DDB 1 0 0 0 1 1 2 0
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda HF 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Breda HE 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Zwart-Wit HC 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Hilvarenbeek HA 2 4 1 1 0 6 5 0
5 Drunen HA 2 3 1 0 1 6 4 0
6 DES HB 1 3 1 0 0 3 1 0
7 Push HC 2 1 0 1 1 3 4 0
8 Waalwijk HA 1 0 0 0 1 0 1 0
9 Tempo HA 1 0 0 0 1 2 4 0
10 Goirle HA 1 0 0 0 1 1 6 0
11 Olympia HA 2 0 0 0 2 2 8 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen HB 2 4 1 1 0 7 1 0
2 Rapid HB 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Oirschot HB 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Pelikaan HC 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Warande HC 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Bommelerwaard HB 2 3 1 0 1 3 5 0
7 Tilburg HC 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Push HE 2 1 0 1 1 0 2 0
9 Den Bosch HF 2 1 0 1 1 2 6 0
10 Berkel-Enschot HC 2 0 0 0 2 1 5 0
11 Vlijmen HA 1 0 0 0 1 1 7 0
  Veteranen 3e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Ise van Haren
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D1 - HC Horst D1 : 0-4
D2 - Rosmalen D2 (O) : 0-8
D4 - MHC DES D6 : 3-0
D5 - SMHC De Hopbel D5 : 2-1
H1 - SHOT H1 : 2-0
H2 - Rosmalen H2 (O) : 6-2
H3 - HC Waalwijk H2 : 2-4
H4 - MHC MEP H4 : 4-5
HVETA - MHC Olympia HA : 5-1

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Dames 4
2.     Jongens A1
3.     Meisjes C3
4.     Let’s Go
5.     Dames 5

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
21:38   -   3x Brons tijdens f
08:44   -   De K van .... kamp
21:10   -   Lisa, Carlien en P
21:09   -   Kampioenen!
14:15   -   Lisa, Carlien en P
08:25   -   Amy, Carlijn, Evy,
Naar de KNHB site KNHB