Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
december 0 %
januari 0 %
februari 0 %
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova D1 11 24 7 3 1 27 19 0
2 Berkel-Enschot D1 11 21 6 3 2 34 13 0
3 Son D1 11 20 6 2 3 30 18 0
4 Drunen D1 11 20 6 2 3 29 25 0
5 HOCO D1 11 20 6 2 3 23 22 0
6 Geldrop D1 11 19 5 4 2 32 17 0
7 Maastricht D1 11 19 5 4 2 28 17 0
8 Nuenen D1 11 18 5 3 3 29 23 0
9 Oirschot D1 11 12 3 3 5 18 25 0
10 Blerick D1 11 7 2 1 8 18 36 0
11 Heeze D1 11 3 1 0 10 14 37 0
12 Concordia D1 11 1 0 1 10 8 38 0
  2e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko D1 1 3 1 0 0 7 2 0
2 Berkel-Enschot D1 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Geel-Zwart D1 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Etten-Leur D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Heeze D1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Nova D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Sjinborn D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Drunen D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Best D1 1 3 1 0 0 2 2 0
10 Oirschot D1 1 3 1 0 0 2 2 0
11 Boxmeer D1 1 0 0 0 1 2 2 0
12 Uden D1 1 0 0 0 1 2 2 0
13 Concordia D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Kromhouters D1 1 0 0 0 1 1 2 0
15 Scoop D1 1 0 0 0 1 1 2 0
16 Waalwijk D1 1 0 0 0 1 1 2 0
17 Don Quishoot D1 1 0 0 0 1 0 1 0
18 Geldrop D1 1 0 0 0 1 0 2 0
19 Nuenen D1 1 0 0 0 1 1 5 0
20 Son D1 1 0 0 0 1 2 7 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shot D3 11 26 8 2 1 37 14 0
2 Etten-Leur D3 11 25 8 1 2 43 21 0
3 Den Bosch D7 11 24 7 3 1 30 17 0
4 Den Bosch D5 11 21 6 3 2 17 15 0
5 Breda D3 11 17 5 2 4 27 21 0
6 Hilvarenbeek D1 11 13 4 1 6 38 32 0
7 Push D6 11 13 4 1 6 20 26 0
8 Berkel-Enschot D3 11 11 3 2 6 21 28 0
9 Were Di D4 11 11 3 2 6 24 33 0
10 Zwart-Wit D4 11 11 3 2 6 13 32 0
11 Drunen D2 11 9 2 3 6 18 31 0
12 Tilburg D5 11 5 1 2 8 12 30 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven D3 11 30 10 0 1 30 11 0
2 Uden D2 11 28 9 1 1 37 9 0
3 Oss D3 11 25 8 1 2 49 23 0
4 Boxmeer D2 11 25 8 1 2 44 19 0
5 Basko D2 11 21 7 0 4 27 19 0
6 Oedenrode D2 11 15 5 0 6 21 29 0
7 Geldrop D3 11 13 4 1 6 14 23 0
8 Eindhoven D5 11 12 3 3 5 18 22 0
9 Oss D4 11 10 3 1 7 19 33 0
10 Den Bosch D6 11 8 2 2 7 12 33 0
11 Geel-Zwart D2 11 4 1 1 9 15 40 0
12 Drunen D3 11 1 0 1 10 13 38 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D4 11 28 9 1 1 30 10 0
2 Oirschot D3 11 25 8 1 2 37 13 0
3 Oirschot D4 11 22 7 1 3 29 23 0
4 Drunen D4 11 21 6 3 2 31 15 0
5 Were Di D10 11 18 6 0 5 30 17 0
6 Tilburg D12 11 17 5 2 4 25 26 0
7 Berkel-Enschot D5 11 16 5 1 5 22 23 0
8 Oss D5 11 15 5 0 6 28 26 0
9 Vlijmen D2 11 10 3 1 7 19 26 0
10 DES D5 11 10 3 1 7 13 32 0
11 Tilburg D10 11 8 2 2 7 15 28 0
12 Push D10 11 1 0 1 10 7 47 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel H1 11 26 8 2 1 35 22 0
2 Ommoord H1 11 25 8 1 2 50 22 0
3 Derby H1 11 24 7 3 1 29 14 0
4 Dordrecht H1 11 23 7 2 2 33 26 0
5 Goirle H1 11 22 7 1 3 46 25 0
6 HDS H1 11 20 6 2 3 37 23 0
7 Pelikaan H1 11 13 4 1 6 24 27 0
8 Pijnacker H1 11 13 4 1 6 34 40 0
9 Shot H1 11 12 3 3 5 24 22 0
10 Voorne H1 11 7 2 1 8 22 43 0
11 Drunen H1 11 4 1 1 9 30 44 0
12 Waddinxveen H1 11 0 0 0 11 10 66 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen H1 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Basko H1 1 3 1 0 0 7 0 0
3 Geldrop H1 1 3 1 0 0 9 4 0
4 Prinsenbeek H1 1 3 1 0 0 8 3 0
5 Best H1 1 3 1 0 0 4 0 0
6 Geel-Zwart H1 1 3 1 0 0 5 2 0
7 Goirle H1 1 3 1 0 0 5 2 0
8 Eindhoven H1 1 3 1 0 0 4 2 0
9 Nuenen H1 1 3 1 0 0 4 2 0
10 Civicum H1 1 3 1 0 0 3 2 0
11 Scoop H1 1 0 0 0 1 2 3 0
12 Blerick H1 1 0 0 0 1 2 4 0
13 Heeze H1 1 0 0 0 1 2 4 0
14 DES H1 1 0 0 0 1 2 5 0
15 Pelikaan H1 1 0 0 0 1 2 5 0
16 Gemert H1 1 0 0 0 1 0 4 0
17 Liberty H1 1 0 0 0 1 4 9 0
18 Uden H1 1 0 0 0 1 3 8 0
19 Oedenrode H1 1 0 0 0 1 1 8 0
20 Berlicum H1 1 0 0 0 1 0 7 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden H2 10 26 8 2 0 43 22 0
2 Push H6 10 19 6 1 3 37 19 0
3 Push H4 10 18 6 0 4 28 23 0
4 Goirle H2 10 18 6 0 4 27 25 0
5 Den Bosch H7 9 17 6 2 1 30 13 3
6 Prinsenbeek H2 10 16 5 1 4 24 25 0
7 Tilburg H6 9 15 5 0 4 30 22 0
8 Berkel-Enschot H4 10 9 3 0 7 17 31 0
9 Oranje-Rood H11 10 7 2 1 7 26 38 0
10 Were Di H4 10 7 2 1 7 24 45 0
11 Drunen H2 10 2 0 2 8 9 32 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Udenhout H1 11 25 8 1 2 38 22 0
2 Push H8 11 24 8 0 3 32 21 0
3 Shot H3 11 21 7 0 4 40 25 0
4 Zwart-Wit H5 11 19 7 1 3 50 30 3
5 Goirle H3 11 19 6 1 4 27 27 0
6 Breda H6 11 18 6 0 5 40 36 0
7 Liberty H3 11 18 6 0 5 34 30 0
8 Were Di H8 11 17 5 2 4 32 28 0
9 Zwart-Wit H8 11 16 5 1 5 37 41 0
10 Vlijmen H2 11 8 2 2 7 23 33 0
11 Berkel-Enschot H5 11 4 1 1 9 33 49 0
12 Drunen H3 11 1 0 1 10 14 58 0
  Res. 3e Klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO DJ1 10 27 9 0 1 38 11 0
2 Den Bosch DJ4 10 22 7 1 2 38 14 0
3 Udenhout DJ1 10 14 4 2 4 27 24 0
4 Hilvarenbeek DJ2 10 12 3 3 4 14 20 0
5 Tilburg DJ4 10 11 3 2 5 19 22 0
6 Drunen DJ1 10 0 0 0 10 9 54 0
  3e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch HJ1 10 30 10 0 0 54 12 0
2 Venlo HJ1 10 17 5 2 3 35 21 0
3 Drunen HJ1 10 14 4 2 4 18 26 0
4 Oranje-Rood HJ1 10 12 4 0 6 34 37 0
5 Best HJ1 10 9 3 0 7 21 30 0
6 Helmond HJ1 10 6 2 0 8 19 55 0
  1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JA1 10 30 10 0 0 58 17 0
2 DES JA1 10 24 8 0 2 52 24 0
3 Liberty JA1 10 9 3 0 7 18 38 0
4 DDHC JA1 10 8 2 2 6 21 33 0
5 HSD JA1 10 8 2 2 6 18 36 0
6 Tilburg JA3 10 8 2 2 6 19 38 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JB1 9 24 8 0 1 42 18 0
2 Pelikaan JB1 5 15 5 0 0 20 5 0
3 Den Bosch JB3 9 15 5 0 4 22 21 0
4 Oss JB1 9 9 3 0 6 18 27 0
5 Uden JB1 9 9 3 0 6 19 31 0
6 Warande JB2 9 3 1 0 8 19 38 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JB1 9 27 9 0 0 67 11 0
2 Berlicum JB1 9 21 7 0 2 42 21 0
3 Berkel-Enschot JB2 5 9 3 0 2 20 12 0
4 MEP JB2 9 6 2 0 7 26 42 0
5 Drunen JB2 9 6 2 0 7 19 52 0
6 MOP JB3 9 6 2 0 7 20 56 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden JC1 10 27 9 0 1 38 12 0
2 Gemert JC1 10 22 7 1 2 45 13 0
3 MOP JC2 10 21 7 0 3 32 18 0
4 Drunen JC1 10 7 2 1 7 13 40 0
5 Oedenrode JC1 10 6 2 0 8 14 49 0
6 Bommelerwaard JC1 10 5 1 2 7 18 28 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP JC5 9 24 8 0 1 32 18 0
2 Drunen JC2 5 12 4 0 1 20 15 0
3 Etten-Leur JC2 9 10 4 1 4 26 22 3
4 Breda JC4 9 10 3 1 5 18 18 0
5 HOCO JC2 9 9 3 0 6 20 30 0
6 Warande JC4 9 5 1 2 6 16 29 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MA1 10 27 9 0 1 32 7 0
2 Drunen MA1 10 23 7 2 1 33 16 0
3 HOCO MA2 10 14 4 2 4 24 22 0
4 Oss MA2 10 10 2 4 4 15 23 0
5 Rosmalen MA2 10 6 2 0 8 13 34 0
6 Berlicum MA1 10 5 1 2 7 12 27 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MA2 7 18 6 0 1 18 7 0
2 DES MA2 7 15 5 0 2 31 14 0
3 Drunen MA2 7 9 3 0 4 12 22 0
4 Vlijmen MA1 7 6 2 0 5 14 20 0
5 Berkel-Enschot MA2 4 0 0 0 4 6 18 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MA2 9 21 7 0 2 41 19 0
2 Geldrop MA6 5 15 5 0 0 22 11 0
3 Heesch MA4 9 14 4 2 3 26 23 0
4 Den Bosch MA8 8 9 2 3 3 18 20 0
5 Bommelerwaard MA3 8 5 2 2 4 23 31 3
6 Drunen MA3 9 1 0 1 8 17 43 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MB1 10 26 8 2 0 54 11 0
2 MOP MB1 10 21 6 3 1 31 20 0
3 Drunen MB1 10 16 5 1 4 26 24 0
4 Berlicum MB1 10 8 2 2 6 12 31 0
5 HOCO MB2 10 8 2 2 6 15 36 0
6 Den Bosch MB3 10 5 1 2 7 17 33 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Made MB1 10 28 9 1 0 53 10 0
2 Vlijmen MB1 10 21 6 3 1 37 16 0
3 Push MB5 10 20 6 2 2 36 15 0
4 DDHC MB1 10 12 4 0 6 29 23 0
5 DES MB2 10 3 1 0 9 11 51 0
6 Drunen MB2 10 3 1 0 9 8 59 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MB3 10 28 9 1 0 41 6 0
2 Tilburg MB8 10 20 6 2 2 29 11 0
3 Drunen MB3 10 15 4 3 3 25 10 0
4 DDHC MB2 10 13 4 1 5 11 28 0
5 Den Bosch MB6 10 8 2 2 6 16 23 0
6 MOP MB4 10 1 0 1 9 4 48 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB4 10 25 8 1 1 39 8 0
2 Drunen MB4 10 23 8 2 0 32 13 3
3 Udenhout MB2 10 16 5 1 4 19 19 0
4 MOP MB5 10 9 3 0 7 22 28 0
5 Were Di MB6 10 9 3 0 7 15 27 0
6 Rosmalen MB5 10 3 1 0 9 12 44 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC1 10 27 9 0 1 43 8 0
2 Geel-Zwart MC1 10 25 8 1 1 26 17 0
3 Drunen MC1 10 15 5 0 5 17 20 0
4 Berlicum MC1 10 8 2 2 6 10 22 0
5 Rosmalen MC1 10 8 2 2 6 14 27 0
6 Den Bosch MC2 10 4 1 1 8 7 23 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MC2 10 28 9 1 0 24 4 0
2 Tilburg MC4 10 20 6 2 2 38 7 0
3 Vlijmen MC1 10 16 4 4 2 26 11 0
4 DDHC MC1 10 9 2 3 5 12 26 0
5 Oirschot MC2 10 6 1 3 6 13 26 0
6 Drunen MC2 10 4 1 1 8 5 44 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MC3 10 28 9 1 0 52 7 0
2 Vlijmen MC2 10 19 6 1 3 15 17 0
3 Den Bosch MC5 10 16 4 4 2 22 18 0
4 Bommelerwaard MC2 10 10 3 1 6 14 28 0
5 DES MC2 10 10 2 4 4 15 24 0
6 Drunen MC3 10 1 0 1 9 5 29 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MC5 10 25 8 1 1 38 10 0
2 HOCO MC6 10 24 7 3 0 46 11 0
3 DES MC4 10 18 5 3 2 32 20 0
4 Waalwijk MC4 10 9 3 0 7 21 29 0
5 Drunen MC4 10 8 2 2 6 7 30 0
6 Vlijmen MC4 10 1 0 1 9 10 54 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD1 5 13 4 1 0 31 7 0
2 Tilburg MD3 5 10 3 1 1 15 8 0
3 Made MD1 5 10 3 1 1 9 6 0
4 Drunen MD1 5 4 1 1 3 8 16 0
5 DES MD1 5 3 1 0 4 11 13 0
6 Warande MD2 5 3 1 0 4 5 29 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD3 5 13 4 1 0 9 2 0
2 Tilburg MD8 5 10 3 1 1 10 6 0
3 Goirle MD4 5 7 2 1 2 8 8 0
4 DES MD4 5 7 2 1 2 4 4 0
5 Drunen MD2 5 6 2 0 3 11 8 0
6 HOCO MD5 5 0 0 0 5 1 15 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MD2 5 15 5 0 0 36 1 0
2 Udenhout MD3 5 9 3 0 2 20 14 0
3 DES MD3 5 9 3 0 2 14 8 0
4 Drunen MD3 5 6 2 0 3 13 23 0
5 MOP MD5 5 3 1 0 4 8 18 0
6 Vlijmen MD5 5 3 1 0 4 8 35 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP MD4 5 15 5 0 0 25 4 0
2 Dommel MD2 5 12 4 0 1 29 9 0
3 MEP MD3 5 7 2 1 2 12 16 0
4 Hilvarenbeek MD3 5 6 2 0 3 13 29 0
5 Vlijmen MD4 5 3 1 0 4 12 23 0
6 Drunen MD4 5 1 0 1 4 11 21 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
Overigen 
  Let’s Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche LG1 4 12 4 0 0 24 10 0
2 Drunen LG 1 4 9 3 0 1 17 15 0
3 Push LG 2 4 3 1 0 3 12 16 0
4 Den Bosch LG 2 4 3 1 0 3 17 22 0
5 IJsseloever LG 1 4 3 1 0 3 12 19 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames donderdagavond A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot DDA 10 30 10 0 0 55 16 0
2 Push DDB 10 19 6 1 3 34 16 0
3 Hilvarenbeek DDA 10 19 6 1 3 28 19 0
4 DES DDB 10 18 6 0 4 36 22 0
5 Berkel-Enschot DDB 10 18 6 0 4 41 32 0
6 Push DDA 10 16 5 1 4 27 23 0
7 Drunen DDA 10 10 3 1 6 26 37 0
8 Den Bosch DDB 9 9 3 0 6 19 33 0
9 Gilze-Rijen DDA 9 3 1 0 8 9 48 0
10 Zwart-Wit DDA 8 0 0 0 8 6 35 0
  1e klasse 
  Dames donderdagavond B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum DDA 8 22 7 1 0 32 4 0
2 Drunen DDB 8 14 4 2 2 21 6 0
3 Berkel-Enschot DDC 6 9 3 0 3 14 8 0
4 HOCO DDA 7 6 2 0 5 11 31 0
5 Vlijmen DDA 7 1 0 1 6 0 29 0
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum HA 11 28 9 1 1 41 20 0
2 Geel-Zwart HA 11 26 8 2 1 46 14 0
3 Eindhoven HA 11 23 7 2 2 42 21 0
4 Helmond HA 11 22 7 1 3 33 25 0
5 HOD HA 11 18 5 3 3 34 23 0
6 Nuenen HA 11 16 5 1 5 29 41 0
7 MOP HB 11 13 4 1 6 21 23 0
8 Oranje-Rood HB 11 13 4 1 6 26 34 0
9 Den Bosch HA 11 11 3 2 6 28 28 0
10 Horst HA 11 9 2 3 6 26 40 0
11 Drunen HA 11 5 1 2 8 16 41 0
12 Uden HA 11 4 1 1 9 17 49 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen HA 11 22 7 1 3 20 16 0
2 Drunen HB 11 21 6 3 2 33 18 0
3 Dommel HB 11 20 6 2 3 34 18 0
4 Rapid HB 11 17 4 5 2 16 16 0
5 Were Di HC 11 15 4 3 4 23 18 0
6 Den Bosch HG 11 11 3 2 6 15 24 0
7 Berkel-Enschot HC 11 11 3 2 6 18 33 0
8 Bommelerwaard HB 11 2 1 2 8 17 33 3
  Veteranen 3e klasse 
Zaalcompetitie 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shot D1 2 6 2 0 0 9 5 0
2 Zevenbergen D1 2 3 1 0 1 7 4 0
3 Walcheren D1 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Drunen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo D1 2 0 0 0 2 3 9 0
  2e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Teteringen D2 4 9 3 0 1 16 9 0
2 Breda D2 2 6 2 0 0 8 3 0
3 Were Di D5 2 6 2 0 0 7 2 0
4 Drunen D2 2 3 1 0 1 8 6 0
5 Push D6 4 3 1 0 3 9 12 0
6 Zevenbergen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tilburg D9 4 0 0 0 4 3 19 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch D5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch D7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drunen D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helmond D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Venray D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze H2 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Blerick H2 2 4 1 1 0 9 5 0
3 Drunen H2 2 4 1 1 0 7 4 0
4 Eindhoven H3 2 3 1 0 1 6 11 0
5 Push H3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shot H2 2 0 0 0 2 5 10 0
7 Were Di H5 2 0 0 0 2 7 14 0
  1e klasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch H2 4 12 4 0 0 40 11 0
2 HOD H3 2 3 1 0 1 6 5 0
3 Oedenrode H3 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Don Quishoot H3 2 3 1 0 1 6 10 0
5 Drunen H3 3 3 1 0 2 7 16 0
6 Shot H3 2 0 0 0 2 4 7 0
7 Gilze-Rijen H2 2 0 0 0 2 5 20 0
  2e klasse 
  Jongens 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel JA1 4 9 3 0 1 20 12 0
2 Uden JA1 4 9 3 0 1 17 13 0
3 Best JA1 4 5 1 2 1 16 13 0
4 Drunen JA1 2 4 1 1 0 10 8 0
5 Gemert JA1 2 4 1 1 0 10 8 0
6 Oss JA2 4 1 0 1 3 11 16 0
7 Geel-Zwart JA2 4 1 0 1 3 15 29 0
  2e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JB1 4 9 3 0 1 25 12 0
2 Zwart-Wit JB21c 2 6 2 0 0 11 6 0
3 Breda JB2 2 3 1 0 1 7 8 0
4 MEP JB21c 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP JB21c 2 0 0 0 2 5 11 0
7 HOD JB21 2 0 0 0 2 3 14 0
  Subtopklasse 
  Jongens B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JB2 4 9 3 0 1 35 8 0
2 Drunen JB2 2 6 2 0 0 16 4 0
3 Vlijmen JB1 2 3 1 0 1 12 9 0
4 HOCO JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg JB5 4 0 0 0 4 3 45 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Prinsenbeek JC1 2 6 2 0 0 13 4 0
2 Berkel-Enschot JC1 2 6 2 0 0 10 6 0
3 Drunen JC1 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Warande JC2 2 1 0 1 1 9 11 0
5 Breda JC2 2 1 0 1 1 7 9 0
6 Tilburg JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tempo JC1 2 0 0 0 2 4 14 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JC1 3 9 3 0 0 18 9 0
2 Drunen JC2 1 3 1 0 0 7 4 0
3 MEP JC2 2 3 1 0 1 9 9 0
4 Gilze-Rijen JC1 2 0 0 0 2 8 12 0
5 HOCO JC2 2 0 0 0 2 5 13 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA1 4 7 2 1 1 14 8 0
2 DES MA1 2 6 2 0 0 10 3 0
3 HOCO MA2 4 3 1 0 3 7 16 0
4 Liberty MA1 2 1 0 1 1 1 5 0
5 Den Bosch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvarenbeek MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oss MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MA3 4 6 2 0 2 21 9 0
2 HOCO MA3 2 6 2 0 0 10 4 0
3 Pelikaan MA5 2 6 2 0 0 9 4 0
4 Udenhout MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Drunen MA3 2 0 0 0 2 4 14 0
7 Warande MA3 2 0 0 0 2 3 16 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MB1 4 12 4 0 0 15 9 0
2 Berkel-Enschot MB1 4 9 3 0 1 19 10 0
3 MOP MB2 4 6 2 0 2 9 12 0
4 Den Bosch MB3 4 3 1 0 3 13 11 0
5 Drunen MB1 2 3 1 0 1 7 10 0
6 Oss MB2 1 0 0 0 1 1 3 0
7 HOCO MB3 3 0 0 0 3 3 12 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MB3 4 12 4 0 0 16 7 0
2 Bommelerwaard MB2 4 12 4 0 0 13 5 0
3 Uden MB3 4 4 1 1 2 10 10 0
4 Best MB5 4 4 1 1 2 9 10 0
5 Drunen MB2 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Hopbel MB2 4 1 0 1 3 10 19 0
7 Liempde MB2 2 0 0 0 2 5 9 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB3 4 10 3 1 0 11 7 0
2 DES MB3 2 4 1 1 0 10 5 0
3 Were Di MB5 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Rosmalen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tilburg MB7 2 0 0 0 2 6 8 0
7 Waalwijk MB2 2 0 0 0 2 2 9 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB4 4 12 4 0 0 22 5 0
2 Waalwijk MB3 2 6 2 0 0 9 5 0
3 Best MB6 2 3 1 0 1 14 3 0
4 MEP MB4 4 3 1 0 3 11 12 0
5 DES MB5 4 3 1 0 3 9 19 0
6 Drunen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dommel MB3 2 0 0 0 2 0 21 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MC1 4 12 4 0 0 16 6 0
2 Drunen MC1 4 12 4 0 0 16 10 0
3 Berkel-Enschot MC1 4 6 2 0 2 13 7 0
4 Den Bosch MC2 4 6 2 0 2 10 12 0
5 Berlicum MC1 2 0 0 0 2 7 11 0
6 Rosmalen MC1 2 0 0 0 2 2 8 0
7 MOP MC1 4 0 0 0 4 6 16 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MC1 4 9 3 0 1 20 9 0
2 Rosmalen MC2 4 7 2 1 1 22 13 0
3 Waalwijk MC2 4 7 2 1 1 9 5 0
4 Drunen MC2 4 5 1 2 1 7 11 0
5 Oss MC2 2 3 1 0 1 4 5 0
6 Goirle MC2 2 3 1 0 1 4 7 0
7 Berlicum MC2 4 0 0 0 4 6 22 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC3 4 7 2 1 1 7 5 0
2 Goirle MC3 3 6 2 0 1 9 8 0
3 Vlijmen MC2 2 4 1 1 0 7 3 0
4 Cranendonck MC2 4 4 1 1 2 8 10 0
5 DES MC2 4 4 1 1 2 6 10 0
6 Waalwijk MC3 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Bommelerwaard MC2 3 2 0 2 1 7 8 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC4 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Geel-Zwart MC5 2 3 1 0 1 6 5 0
3 Berlicum MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommel MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MC4 2 0 0 0 2 3 8 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP md21c 2 6 2 0 0 13 5 0
2 Push MD3 2 3 1 0 1 11 6 0
3 Drunen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geel-Zwart MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Berlicum MD1 2 0 0 0 2 3 16 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD2 4 7 2 1 1 16 5 0
2 Bommelerwaard MD1 3 7 2 1 0 7 5 0
3 MEP MD3 2 6 2 0 0 6 4 0
4 HOCO MD5 4 4 1 1 2 5 8 0
5 Tilburg MD8 3 3 1 0 2 7 7 0
6 Waalwijk MD2 2 1 0 1 1 4 5 0
7 Drunen MD2 2 0 0 0 2 0 11 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MD3 2 6 2 0 0 19 2 0
2 Goirle MD4 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Drunen MD3 4 6 2 0 2 19 21 0
4 Hilvarenbeek MD3 2 3 1 0 1 7 6 0
5 Udenhout MD3 2 3 1 0 1 4 6 0
6 DES MD4 2 3 1 0 1 7 15 0
7 Waalwijk MD3 4 0 0 0 4 4 16 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MD5 4 12 4 0 0 22 6 0
2 Uden MD4 4 9 3 0 1 17 14 0
3 Drunen MD4 4 7 2 1 1 16 13 0
4 MEP MD7 4 4 1 1 2 8 8 0
5 Berkel-Enschot MD6 2 1 0 1 1 2 4 0
6 Best MD5 4 1 0 1 3 4 20 0
7 Mierlo MD6 2 0 0 0 2 7 11 0
  5e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Bas Bolhaar
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

H3 ZH - H.O.D. H3 : 1-3
JB1 ZH - BH&BC Breda JB2 : 7-2
JB1 ZH - H.O.D. JB21 : 9-2
JC2 ZH - HC Gilze Rijen /Baarle JC1 : 7-4
MA3 ZH - MHC MEP MA3 : 2-8
MA3 ZH - R.M.H.C. de Pelikaan MA5 : 2-6
MB2 ZH - MHC Best MB5 : 3-3
MB2 ZH - MHC Bommelerwaard MB2 : 1-4

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Jongens B2 Zaal
3.     Heren 1 Beker
4.     Meisjes C1 Zaal
5.     Meisjes C4 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB