Je bent hier: HomeHockey
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Trainingsschema
    dinsdag 15 oktober 2019   19:22
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Dieuwe van de Pas
Teun Jansen
SW - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Dave van Dijk
Olivier Dorrestijn
SW - CD
18:00 - 19:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep RA - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Geert Rijnders SP - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Isis de Vries SP - AB
19:00 - 20:30 Clinics Trainingsgroep SW trainers training verzorgt door Joep roulatie schema voor teams
19:00 - 20:00 Keepers C jeugd Trainingsgroep RA - CD keepers C D junioren
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Carlien van Rooij
Dian van Rooij
SP - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Paul Briejer
Iris van Steen
SP - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B4 Dames 1 RA - AB
20:00 - 21:00 Keepers A jeugd Trainingsgroep RA - CD keepers A B junioren
20:30 - 21:30 Clinics Trainingsgroep SW - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 SW - CD
20:45 - 22:00 Meisjes A2 Dames 1 RA - AB
21:00 - 22:00 Keepers senioren Trainingsgroep RA - CD
21:00 - 22:30 Dames Donderdagavond A SP
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Ilse van Hulten
Kike de Klijne
SW - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Paul Dondorp
MA1
SW - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Erik Gausvik
Emil Gausvik
RA - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Pepe Leene RA - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Pepijn Ploegmakers SP - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Stijn van der Burg SP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Puk Steenbrink
Sil Steenbrink
SW - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Mike van Engelen SW - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 SW - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 SW - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Jeroen van de Wiel RA
20:00 - 22:00 Heren 2 SP - CD
20:00 - 22:00 Heren 3 SP - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Maud Schapendonk
Evelien van de Nostrum
SW - A
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Taco Ploegmakers
Marin Leene
RA - D
17:00 - 18:30 Jongens 8E1 Julius Harder
Siep Jansen
RA - C
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 Femke van Engelen
Anne Klerkx
SW - D
17:00 - 18:00 Meisjes 3F2 Roos-Anne Mooring
Juliëtte Kamps
SW - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Fieke Mul
Guusje van Delft
SW - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Mart van Rooij
Roos Verheij
SW - C
17:00 - 18:30 Meisjes 8E1 Meie Snijders
Anouk van Iersel
RA - A
17:00 - 18:30 Meisjes 8E2 Pien van Bijnen
Floor Coesmans
RA - B
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Dames 1 SW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Dames 1 SW - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Mayke Kloosterman
Kathy Trommelen
RA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Dames 1 SW - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Dames 1 SW - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Dames 1 RA - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Mohamed Zaabout RA
20:00 - 21:30 Dames 4 SW
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Carlien van Rooij
Dian van Rooij
RA - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Ilse van Hulten
Kike de Klijne
RA - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Senna Johannesen SW - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 MA1
Jade van den Berg
SW - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Julius de Gouw
Lars Mul
SP - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Geert Rijnders
Mike van Engelen
SP - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Pepijn Ploegmakers RA - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Mike van Engelen RA - CD
20:30 - 22:00 Dames Donderdagavond A RA - AB
20:30 - 22:00 Dames Donderdagavond B RA - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A SP - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B SP - D
20:30 - 22:00 Trickey 1 SP - C
20:30 - 22:00 Trickey 2 SW
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens D1 Teun Jansen
Dieuwe van de Pas
SP - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Olivier Dorrestijn
Dave van Dijk
SP - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Floortje van Halder RA - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Kathy Trommelen
Mayke Kloosterman
RA - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B2 Wierd Meijering SW - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Sofia van de Leur SW - CD
18:15 - 19:30 Jongens A1 Emil Gausvik
Erik Gausvik
SP - AB
18:15 - 19:30 Jongens B1 Joris Otten
Pepe Leene
SP - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Puk Steenbrink
Sil Steenbrink
SW - AB
19:00 - 20:00 Dames 1 Mohamed Zaabout RA
19:00 - 20:30 Dames 5 SW - CD
19:30 - 20:45 Dames 2 SP - CD
19:30 - 20:45 Jong Dames 1 SP - AB
20:00 - 21:00 Dames 1 Mohamed Zaabout RA - CD
20:00 - 21:15 Dames 4 SW - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Jeroen van de Wiel RA - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 SW - CD
20:45 - 22:00 Dames 3 SP - AB
20:45 - 22:00 Heren 2 SP - CD
21:00 - 22:15 Heren 3 RA - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:15 - 10:15 Benjamins Jade van den Berg
Maud Schapendonk
RA
09:15 - 10:15 Funkey Nathalie van de Nostrum
Jade van den Berg
Sian Wensink
Evy Leene
RA
09:30 - 10:30 Jongens 6E1 Taco Ploegmakers
Marin Leene
RA
09:30 - 10:30 Jongens 8E1 Julius Harder
Siep Jansen
RA
09:30 - 10:30 Meisjes 3F1 Anne Klerkx
Femke van Engelen
RA
09:30 - 10:30 Meisjes 3F2 Juliëtte Kamps
Roos-Anne Mooring
RA
09:30 - 10:30 Meisjes 6E1 Fieke Mul
Guusje van Delft
RA
09:30 - 10:30 Meisjes 6E2 Roos Verheij
Mart van Rooij
RA
09:30 - 10:30 Meisjes 8E1 Meie Snijders
Anouk van Iersel
RA
09:30 - 10:30 Meisjes 8E2 Pien van Bijnen
Floor Coesmans
RA
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Beau van Gorkom
  • Arianne van Noort
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D1 - HC Oirschot D1 : 1-1
D2 - Oss D3 : 0-8
D3 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9 : 3-0
D4 - Were Di Tilburg D8 : 8-1
D5 - Don Quishoot D10 : 5-0
H1 - Groen-Geel H1 : 1-2
H2 - HC Tilburg H6 : 3-2
H3 - Don Quishoot H2 (O) : 4-0
HVETA - BH&BC Breda HF : 2-2
HVET B - HC Oirschot HB : 0-2

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Dames 5
2.     Let’s Go
3.     Dames 3
4.     Dames Donderdagavond B
5.     Meisjes C3

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
20:22   -   MHCD is weer twee
21:38   -   3x Brons tijdens f
08:44   -   De K van .... kamp
Naar de KNHB site KNHB