Je bent hier: HomeAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldrop D1 22 47 14 5 3 70 35 0
2 Berkel-Enschot D1 22 44 13 5 4 64 26 0
3 Nova D1 22 44 13 5 4 60 43 0
4 HOCO D1 22 42 13 3 6 62 46 0
5 Maastricht D1 22 41 12 5 5 70 39 0
6 Son D1 22 40 12 4 6 65 42 0
7 Drunen D1 22 39 12 3 7 62 51 0
8 Nuenen D1 22 33 10 3 9 61 56 0
9 Blerick D1 22 19 6 1 15 40 72 0
10 Oirschot D1 22 18 4 6 12 36 51 0
11 Heeze D1 22 7 2 1 19 29 83 0
12 Concordia D1 22 1 0 1 21 19 94 0
  2e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO D1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Rijswijk D1 1 3 1 0 0 6 2 0
3 Breda D1 1 3 1 0 0 5 1 0
4 Warande D1 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Zoetermeer D1 1 3 1 0 0 3 0 0
6 Zwart-Wit D1 1 3 1 0 0 3 0 0
7 Pelikaan D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 DSHC D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Berkel-Rodenrijs D1 1 3 1 0 0 2 2 0
10 Goirle D1 1 0 0 0 1 2 2 0
11 Dopie D1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Pollux D1 1 0 0 0 1 0 1 0
13 Forescate D1 1 0 0 0 1 0 3 0
14 Roomburg D1 1 0 0 0 1 0 3 0
15 Drunen D1 1 0 0 0 1 2 6 0
16 Gouda D1 1 0 0 0 1 1 5 0
17 Ommoord D1 1 0 0 0 1 0 4 0
18 Etten-Leur D1 1 0 0 0 1 0 5 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Etten-Leur D3 22 53 17 2 3 90 50 0
2 Shot D3 22 49 15 4 3 61 33 0
3 Den Bosch D7 22 41 12 5 5 55 40 0
4 Den Bosch D5 22 37 11 4 7 38 36 0
5 Breda D3 22 30 9 3 10 55 53 0
6 Push D6 22 29 8 5 9 43 42 0
7 Hilvarenbeek D1 22 27 9 3 10 83 67 3
8 Berkel-Enschot D3 22 27 7 6 9 49 58 0
9 Zwart-Wit D4 22 20 6 2 14 34 62 0
10 Were Di D4 22 20 5 5 12 45 67 0
11 Drunen D2 22 19 5 4 13 41 60 0
12 Tilburg D5 22 17 4 5 13 30 56 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer D2 22 54 17 3 2 95 34 0
2 Uden D2 22 51 16 3 3 71 27 0
3 Eindhoven D3 22 50 16 2 4 65 27 0
4 Oss D3 22 49 15 4 3 93 43 0
5 Oedenrode D2 22 35 11 2 9 59 62 0
6 Basko D2 22 34 11 1 10 49 41 0
7 Oss D4 22 27 8 3 11 42 61 0
8 Geldrop D3 22 21 6 3 13 26 55 0
9 Drunen D3 22 16 5 1 16 28 67 0
10 Eindhoven D5 22 16 3 7 12 32 59 0
11 Geel-Zwart D2 22 14 4 2 16 31 70 0
12 Den Bosch D6 22 12 3 3 16 24 69 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D4 22 59 19 2 1 58 14 0
2 Drunen D4 22 49 15 4 3 60 22 0
3 Oirschot D4 22 41 13 2 7 68 50 0
4 Tilburg D12 22 39 12 3 7 56 54 0
5 Berkel-Enschot D5 22 35 11 2 9 52 34 0
6 Were Di D10 22 34 11 1 10 75 50 0
7 Oss D5 22 31 10 1 11 50 42 0
8 Oirschot D3 22 30 9 3 10 47 45 0
9 DES D5 22 24 8 3 11 35 55 3
10 Tilburg D10 22 20 5 5 12 34 53 0
11 Vlijmen D2 22 13 4 1 17 28 69 0
12 Push D10 22 4 1 1 20 16 91 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord H1 22 51 16 3 3 87 35 0
2 IJssel H1 22 51 16 3 3 74 34 0
3 Derby H1 22 46 13 7 2 71 32 0
4 HDS H1 22 42 13 3 6 66 44 0
5 Goirle H1 22 41 13 2 7 90 45 0
6 Dordrecht H1 22 36 10 6 6 66 53 0
7 Pelikaan H1 22 26 8 2 12 46 54 0
8 Shot H1 22 26 7 5 10 49 47 0
9 Drunen H1 22 21 6 3 13 60 82 0
10 Pijnacker H1 22 21 6 3 13 56 87 0
11 Voorne H1 22 15 4 3 15 49 89 0
12 Waddinxveen H1 22 0 0 0 22 19 131 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel H1 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Etten-Leur H1 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Oss H1 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Drunen H1 1 0 0 0 1 2 4 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden H2 20 47 15 2 3 85 48 0
2 Den Bosch H7 20 45 15 3 2 78 32 3
3 Push H6 20 41 13 2 5 70 41 0
4 Push H4 20 31 10 1 9 59 60 0
5 Tilburg H6 20 28 9 1 10 59 57 0
6 Goirle H2 20 27 8 3 9 52 60 0
7 Oranje-Rood H11 20 25 8 1 11 66 65 0
8 Prinsenbeek H2 20 22 6 4 10 40 57 0
9 Were Di H4 20 19 6 1 13 44 75 0
10 Berkel-Enschot H4 20 16 5 1 14 42 75 0
11 Drunen H2 20 15 4 3 13 34 59 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Udenhout H1 22 50 16 2 4 71 43 0
2 Shot H3 22 44 14 2 6 76 49 0
3 Liberty H3 22 41 13 2 7 70 49 0
4 Push H8 22 37 12 1 9 60 50 0
5 Were Di H8 22 36 11 3 8 70 66 0
6 Zwart-Wit H5 22 35 12 2 8 89 69 3
7 Zwart-Wit H8 22 35 11 2 9 82 80 0
8 Berkel-Enschot H5 22 28 8 4 10 86 79 0
9 Goirle H3 22 26 8 2 12 49 61 0
10 Breda H6 22 23 7 2 13 60 78 0
11 Drunen H3 22 13 4 1 17 35 96 0
12 Vlijmen H2 22 12 3 3 16 42 70 0
  Res. 3e Klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot DJ3 10 27 9 0 1 48 13 0
2 HOCO DJ2 10 18 6 0 4 29 22 0
3 Tilburg DJ4 10 15 5 0 5 26 21 0
4 Geel-Zwart DJ3 10 14 4 2 4 48 35 0
5 Oss DJ4 10 14 4 2 4 25 29 0
6 Drunen DJ1 10 0 0 0 10 12 68 0
  4e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch HJ1 10 20 6 2 2 39 22 0
2 Venlo HJ1 10 16 5 1 4 23 27 0
3 Oranje-Rood HJ1 10 14 4 2 4 33 28 0
4 Rosmalen HJ1 10 13 4 1 5 32 31 0
5 HCAS HJ1 10 13 3 4 3 20 27 0
6 Drunen HJ1 10 9 3 0 7 16 28 0
  1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg JA2 10 23 7 2 1 34 16 0
2 Berkel-Enschot JA1 10 21 6 3 1 29 10 0
3 MOP JA2 10 13 4 1 5 27 34 0
4 Were Di JA1 10 13 3 4 3 30 25 0
5 Drunen JA1 10 11 3 2 5 24 36 0
6 HOCO JA1 10 3 1 0 9 20 43 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven JB1 10 22 7 1 2 39 13 0
2 Warande JB1 10 19 5 4 1 34 18 0
3 Tilburg JB2 10 18 5 3 2 29 27 0
4 Drunen JB1 10 13 4 1 5 39 34 0
5 Breda JB2 10 10 3 1 6 26 35 0
6 Tempo JB1 10 3 1 0 9 22 62 0
  Subtopklasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwart-Wit JB2 10 24 8 0 2 63 16 0
2 Warande JB3 10 24 8 0 2 59 15 0
3 Goirle JB1 10 18 6 0 4 54 28 0
4 Push JB4 10 13 5 1 4 28 20 3
5 Drunen JB2 10 7 2 1 7 16 78 0
6 Gilze-Rijen JB1 10 0 0 0 10 9 72 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen JC2 10 26 8 2 0 44 9 0
2 Tilburg JC2 10 19 6 1 3 52 23 0
3 Den Bosch JC3 10 18 6 0 4 27 20 0
4 MOP JC2 10 14 4 2 4 23 24 0
5 Warande JC2 10 9 3 0 7 15 41 0
6 Drunen JC1 10 1 0 1 9 9 53 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JC1 10 30 10 0 0 70 13 0
2 Warande JC3 10 16 5 1 4 37 24 0
3 Drunen JC2 10 16 5 1 4 46 35 0
4 HOCO JC2 10 10 3 1 6 15 54 0
5 Push JC4 10 8 2 2 6 21 33 0
6 Etten-Leur JC2 10 7 2 1 7 26 56 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA1 10 26 8 2 0 33 13 0
2 Waalwijk MA1 10 21 6 3 1 42 26 0
3 Drunen MA1 10 19 6 1 3 41 25 0
4 Hilvarenbeek MA1 10 14 4 2 4 27 26 0
5 Were Di MA2 10 3 1 0 9 20 37 0
6 Tilburg MA3 10 3 1 0 9 7 43 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MA2 10 23 7 2 1 48 13 0
2 Tilburg MA8 10 20 6 2 2 36 18 0
3 Were Di MA4 10 15 4 3 3 27 19 0
4 Drunen MA2 10 13 3 4 3 33 33 0
5 Vlijmen MA1 10 12 3 3 4 22 21 0
6 Hilvarenbeek MA2 10 0 0 0 10 9 71 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 10 26 8 2 0 55 13 0
2 Tempo MA5 10 19 6 1 3 32 28 0
3 Were Di MA5 10 17 5 2 3 34 13 0
4 DDHC MA2 10 12 3 3 4 26 25 0
5 Push MA10 10 8 2 2 6 23 35 0
6 Baarle MA1 10 2 0 2 8 9 65 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP MB1 10 22 7 1 2 28 17 0
2 Drunen MB1 10 18 5 3 2 22 14 0
3 Waalwijk MB1 10 17 5 2 3 28 21 0
4 DES MB1 10 15 4 3 3 20 19 0
5 Made MB1 10 11 3 2 5 21 24 0
6 Berkel-Enschot MB2 10 1 0 1 9 11 35 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB2 10 28 9 1 0 54 8 0
2 Den Bosch MB5 10 19 6 1 3 38 9 0
3 Waalwijk MB2 10 16 6 1 3 31 23 3
4 Push MB11 10 10 2 4 4 17 34 0
5 Tilburg MB7 10 9 3 0 7 21 36 0
6 DES MB4 10 1 0 1 9 8 59 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB3 10 25 8 1 1 21 7 0
2 Berlicum MB2 10 18 5 3 2 21 13 0
3 Liempde MB2 10 16 5 1 4 16 15 0
4 Best MB5 10 10 3 1 6 18 25 0
5 Geel-Zwart MB3 10 10 3 1 6 19 28 0
6 Bommelerwaard MB2 10 6 1 3 6 10 17 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB2 10 30 10 0 0 58 7 0
2 Liberty MB2 10 22 7 1 2 73 9 0
3 Made MB2 10 19 6 1 3 46 17 0
4 Push MB10 10 12 4 0 6 15 29 0
5 DDHC MB2 10 3 1 0 9 9 48 0
6 Drunen MB4 10 3 1 0 9 4 95 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MC1 10 27 9 0 1 41 10 0
2 Geel-Zwart MC1 10 25 8 1 1 35 13 0
3 Drunen MC1 10 11 2 5 3 14 16 0
4 Bommelerwaard MC1 10 8 2 2 6 11 34 0
5 MOP MC1 10 7 1 4 5 8 19 0
6 Berlicum MC1 10 5 1 2 7 12 29 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC3 10 18 6 0 4 12 10 0
2 Rosmalen MC4 10 18 5 3 2 25 19 0
3 Drunen MC2 10 16 5 1 4 20 16 0
4 Uden MC3 10 14 4 2 4 24 22 0
5 Vlijmen MC2 10 13 3 4 3 14 15 0
6 Bommelerwaard MC2 10 4 0 4 6 11 24 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Teteringen MC2 10 30 10 0 0 48 9 0
2 Liberty MC3 10 18 6 0 4 26 19 0
3 Drunen MC3 10 16 5 1 4 26 22 0
4 DDHC MC2 10 13 4 1 5 16 22 0
5 Tilburg MC9 10 9 3 0 7 19 32 0
6 Push MC9 10 2 0 2 8 8 39 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MC3 10 28 9 1 0 47 7 0
2 MOP MC5 10 24 8 0 2 48 9 0
3 MEP MC5 10 13 4 1 5 16 21 0
4 Waalwijk MC4 10 11 3 2 5 17 37 0
5 Den Bosch MC10 10 5 0 5 5 13 38 0
6 Drunen MC4 10 4 1 1 8 10 39 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MD2 10 30 10 0 0 72 4 0
2 Rosmalen MD2 10 15 5 0 5 28 15 0
3 Oirschot MD1 10 13 4 1 5 14 23 0
4 Drunen MD1 10 12 3 3 4 13 38 0
5 DES MD1 10 11 3 2 5 16 29 0
6 Den Bosch MD3 10 5 1 2 7 11 45 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD2 10 30 10 0 0 49 8 0
2 Drunen MD2 10 16 5 1 4 26 25 0
3 Rosmalen MD4 10 16 5 1 4 16 15 0
4 Den Bosch MD7 10 12 4 0 6 19 28 0
5 Waalwijk MD2 10 8 2 2 6 11 20 0
6 DES MD4 10 6 2 0 8 10 35 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MD5 10 27 9 0 1 59 14 0
2 Udenhout MD3 10 22 7 1 2 43 23 0
3 Vlijmen MD4 10 19 6 1 3 21 23 0
4 Drunen MD3 10 10 3 1 6 27 43 0
5 DES MD5 10 7 2 1 7 26 36 0
6 Dommel MD4 10 3 1 0 9 22 59 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MD4 10 27 9 0 1 80 19 0
2 Oss MD5 10 22 7 1 2 28 21 0
3 Bommelerwaard MD2 10 13 4 1 5 31 29 0
4 Vlijmen MD5 10 13 4 1 5 35 62 0
5 Rosmalen MD6 10 9 3 0 7 24 40 0
6 Heesch MD4 10 4 1 1 8 13 40 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 3F1 
    1e klasse 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
Overigen 
  Let’s Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche LG1 4 12 4 0 0 31 15 0
2 Den Bosch LG 2 4 7 2 1 1 26 23 0
3 IJsseloever LG 1 4 4 1 1 2 21 22 0
4 Drunen LG 1 4 3 1 0 3 18 27 0
5 Push LG 2 4 3 1 0 3 9 18 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames donderdagavond A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push DDA 10 24 8 0 2 42 18 0
2 Push DDB 10 22 7 1 2 41 17 0
3 Hilvarenbeek DDA 10 18 6 0 4 20 16 0
4 Berkel-Enschot DDB 10 11 3 2 5 26 31 0
5 DES DDB 10 10 3 1 6 26 38 0
6 Drunen DDA 10 3 1 0 9 14 49 0
  1e klasse 
  Dames donderdagavond B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot DDC 10 30 10 0 0 47 7 0
2 Drunen DDB 10 24 8 0 2 72 8 0
3 Waalwijk DDB 9 12 4 0 5 24 34 0
4 Vlijmen DDA 10 10 3 1 6 17 29 0
5 Zwart-Wit DDB 9 7 2 1 6 12 42 0
6 HOCO DDA 8 0 0 0 8 9 61 0
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum HA 22 53 17 2 3 77 42 0
2 Helmond HA 22 43 13 4 5 74 51 0
3 Eindhoven HA 22 42 13 3 6 79 45 0
4 HOD HA 22 37 11 4 7 64 44 0
5 Geel-Zwart HA 22 36 11 3 8 83 60 0
6 MOP HB 22 31 9 4 9 46 46 0
7 Oranje-Rood HB 22 28 8 4 10 56 59 0
8 Nuenen HA 22 27 8 3 11 59 75 0
9 Den Bosch HA 22 25 6 7 9 52 55 0
10 Horst HA 22 21 6 3 13 54 81 0
11 Drunen HA 22 18 5 3 14 34 68 0
12 Uden HA 22 14 4 2 16 44 96 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel HB 21 48 15 3 3 77 26 0
2 Vlijmen HA 21 40 13 1 7 54 40 0
3 Drunen HB 21 39 11 6 4 54 29 0
4 Rapid HB 21 30 8 6 7 33 33 0
5 Berkel-Enschot HC 21 29 9 2 10 45 58 0
6 Were Di HC 21 28 9 4 8 56 36 3
7 Den Bosch HG 21 14 3 5 13 21 55 0
8 Bommelerwaard HB 21 3 1 3 17 20 83 3
  Veteranen 3e klasse 
Zaalcompetitie 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shot D1 8 22 7 1 0 26 14 0
2 Drunen D1 8 15 5 0 3 28 12 0
3 Zevenbergen D1 8 8 2 2 4 15 17 0
4 Walcheren D1 8 7 2 1 5 14 26 0
5 Tempo D1 8 6 2 0 6 14 28 0
  2e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Teteringen D2 12 31 10 1 1 55 26 0
2 Were Di D5 12 28 9 1 2 43 22 0
3 Breda D2 12 18 5 3 4 33 32 0
4 Push D6 12 15 4 3 5 29 28 0
5 Zevenbergen D2 12 13 4 1 7 30 35 0
6 Drunen D2 12 9 2 3 7 37 50 0
7 Tilburg D9 12 5 1 2 9 15 49 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D2 12 36 12 0 0 52 5 0
2 Den Bosch D5 12 30 10 0 2 54 21 0
3 Drunen D3 12 20 6 2 4 37 33 0
4 Boekel D2 12 19 6 1 5 49 38 0
5 Den Bosch D7 12 12 4 0 8 30 49 0
6 Helmond D5 12 5 1 2 9 10 41 0
7 Venray D2 12 1 0 1 11 3 48 0
  2e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heeze H2 12 33 11 0 1 72 16 0
2 Blerick H2 12 23 7 2 3 42 38 0
3 Push H3 12 18 5 3 4 50 29 0
4 Shot H2 12 15 5 0 7 26 40 0
5 Drunen H2 12 11 4 2 6 29 43 3
6 Eindhoven H3 12 11 3 2 7 32 50 0
7 Were Di H5 12 4 2 1 9 24 59 3
  1e klasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOD H3 12 30 10 0 2 58 19 0
2 Oedenrode H3 12 27 8 3 1 55 38 0
3 Den Bosch H2 12 26 8 2 2 71 41 0
4 Drunen H3 12 14 4 2 6 37 49 0
5 Shot H3 12 9 2 3 7 31 44 0
6 Don Quishoot H3 12 8 2 2 8 32 56 0
7 Gilze-Rijen H2 12 2 1 2 9 27 64 3
  2e klasse 
  Jongens 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JA1 12 32 10 2 0 69 25 0
2 Dommel JA1 12 27 9 0 3 54 34 0
3 Uden JA1 12 22 7 1 4 51 43 0
4 Best JA1 12 11 3 2 7 35 53 0
5 Gemert JA1 12 11 3 2 7 36 56 0
6 Geel-Zwart JA2 12 10 2 4 6 43 60 0
7 Oss JA2 12 7 2 1 9 31 48 0
  2e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push JB2 12 30 10 0 2 43 28 0
2 Zwart-Wit JB21c 12 28 9 1 2 47 34 0
3 Drunen JB1 12 23 7 2 3 59 47 0
4 HOD JB21 12 14 4 2 6 39 45 0
5 MOP JB21c 12 13 4 1 7 48 49 0
6 MEP JB21c 12 8 2 2 8 39 52 0
7 Breda JB2 12 6 2 0 10 28 48 0
  Subtopklasse 
  Jongens B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JB2 12 27 10 0 2 88 20 3
2 Drunen JB2 12 26 8 2 2 63 27 0
3 Vlijmen JB1 12 23 7 2 3 50 24 0
4 HOCO JB2 12 9 3 0 9 27 50 0
5 Tilburg JB5 12 0 0 0 12 12 119 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg JC2 12 26 8 2 2 72 31 0
2 Prinsenbeek JC1 12 25 7 4 1 50 28 0
3 Berkel-Enschot JC1 12 17 5 2 5 46 51 0
4 Breda JC2 12 16 4 4 4 50 47 0
5 Tempo JC1 12 15 4 3 5 44 55 0
6 Drunen JC1 12 10 3 1 8 25 57 0
7 Warande JC2 12 7 1 4 7 36 54 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JC1 12 33 11 0 1 79 27 0
2 Gilze-Rijen JC1 12 22 7 1 4 57 41 0
3 Drunen JC2 12 21 6 3 3 61 54 0
4 MEP JC2 12 7 2 1 9 36 75 0
5 HOCO JC2 12 4 1 1 10 34 70 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MA1 12 34 11 1 0 60 22 0
2 Hilvarenbeek MA1 12 24 8 0 4 71 44 0
3 DES MA1 12 21 7 0 5 60 44 0
4 Liberty MA1 12 20 6 2 4 34 29 0
5 Drunen MA1 12 13 4 1 7 39 37 0
6 HOCO MA2 12 7 2 1 9 25 61 0
7 Den Bosch MA3 12 4 1 1 10 24 76 0
  1e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA3 12 33 11 0 1 51 14 0
2 MEP MA3 12 25 8 1 3 61 26 0
3 Pelikaan MA5 12 24 7 3 2 42 24 0
4 Warande MA3 12 14 4 2 6 34 46 0
5 Drunen MA3 12 11 3 2 7 33 57 0
6 Udenhout MA1 12 9 2 3 7 28 55 0
7 Were Di MA5 12 4 1 1 10 17 44 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MB1 12 36 12 0 0 62 26 0
2 Berkel-Enschot MB1 12 30 10 0 2 69 36 0
3 Drunen MB1 12 19 6 1 5 40 36 0
4 Den Bosch MB3 12 16 5 1 6 36 35 0
5 Oss MB2 12 12 4 0 8 28 44 0
6 MOP MB2 12 12 4 0 8 29 49 0
7 HOCO MB3 12 0 0 0 12 14 52 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MB3 12 28 8 4 0 39 22 0
2 Bommelerwaard MB2 12 26 8 2 2 35 17 0
3 Best MB5 12 16 4 4 4 29 30 0
4 Liempde MB2 12 16 4 4 4 28 33 0
5 Hopbel MB2 12 12 3 3 6 34 44 0
6 Drunen MB2 12 10 3 1 8 30 35 0
7 Uden MB3 12 8 2 2 8 31 45 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB3 12 27 8 3 1 42 29 0
2 Drunen MB3 12 27 8 3 1 28 17 0
3 Were Di MB5 12 19 6 1 5 35 33 0
4 Tilburg MB7 12 16 4 4 4 37 36 0
5 Rosmalen MB3 12 14 3 5 4 30 26 0
6 Vlijmen MB3 12 9 2 3 7 26 34 0
7 Waalwijk MB2 12 4 1 1 10 25 48 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB4 12 33 11 0 1 69 21 0
2 Best MB6 12 24 8 0 4 42 25 0
3 Drunen MB4 12 19 6 1 5 46 32 0
4 Waalwijk MB3 11 18 6 0 5 39 35 0
5 MEP MB4 12 13 4 1 7 31 35 0
6 DES MB5 11 9 3 0 8 25 37 0
7 Dommel MB3 12 6 2 0 10 14 81 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MC1 12 32 10 2 0 55 29 0
2 Berkel-Enschot MC1 12 21 7 0 5 37 24 0
3 Drunen MC1 12 20 6 2 4 35 26 0
4 MOP MC1 12 15 5 0 7 21 33 0
5 Den Bosch MC2 12 14 4 2 6 27 32 0
6 Rosmalen MC1 12 13 4 1 7 25 39 0
7 Berlicum MC1 12 7 2 1 9 22 39 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MC1 12 31 10 1 1 49 14 0
2 Waalwijk MC2 12 25 8 1 3 49 13 0
3 Rosmalen MC2 12 19 6 1 5 43 43 0
4 Goirle MC2 12 16 5 1 6 28 47 0
5 Drunen MC2 12 14 3 5 4 25 32 0
6 Berlicum MC2 12 8 2 2 8 25 45 0
7 Oss MC2 12 7 2 1 9 24 49 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MC3 12 31 10 1 1 41 19 0
2 Vlijmen MC2 12 25 8 1 3 39 20 0
3 Drunen MC3 12 25 8 1 3 31 19 0
4 DES MC2 12 15 4 3 5 35 35 0
5 Waalwijk MC3 12 9 2 3 7 23 37 0
6 Bommelerwaard MC2 12 9 2 3 7 30 48 0
7 Cranendonck MC2 12 4 0 4 8 13 34 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC4 12 34 11 1 0 48 16 0
2 Vlijmen MC3 12 30 10 0 2 50 27 0
3 Geel-Zwart MC5 12 20 6 2 4 45 31 0
4 Berlicum MC4 12 18 6 0 6 32 37 0
5 Waalwijk MC4 12 8 2 2 8 24 40 0
6 Dommel MC4 12 8 2 2 8 22 40 0
7 HDL MC2 12 3 0 3 9 19 49 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP md21c 12 33 11 0 1 63 14 0
2 Tilburg MD2 12 30 10 0 2 58 18 0
3 Geel-Zwart MD1 12 24 8 0 4 42 21 0
4 Push MD3 12 15 5 0 7 47 36 0
5 Drunen MD1 12 10 3 1 8 25 43 0
6 Berlicum MD1 12 10 3 1 8 19 52 0
7 MOP MD2 12 3 1 0 11 11 81 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD2 12 26 8 2 2 45 16 0
2 Bommelerwaard MD1 12 26 8 2 2 37 23 0
3 Waalwijk MD2 12 20 6 2 4 29 28 0
4 MEP MD3 12 15 5 0 7 30 35 0
5 Tilburg MD8 12 13 4 1 7 25 28 0
6 Drunen MD2 12 13 4 1 7 20 32 0
7 HOCO MD5 12 8 2 2 8 16 40 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MD3 12 36 12 0 0 88 16 0
2 Goirle MD4 12 24 7 3 2 55 23 0
3 Udenhout MD3 12 22 7 1 4 47 46 0
4 DES MD4 12 15 4 3 5 41 45 0
5 Drunen MD3 12 15 4 3 5 46 58 0
6 Hilvarenbeek MD3 12 6 2 0 10 32 71 0
7 Waalwijk MD3 12 3 1 0 11 14 64 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MD5 12 31 10 1 1 69 25 0
2 Drunen MD4 12 28 9 1 2 66 39 0
3 Uden MD4 12 24 8 0 4 57 34 0
4 Berkel-Enschot MD6 12 18 5 3 4 40 32 0
5 Best MD5 12 11 3 2 7 35 50 0
6 MEP MD7 12 7 2 1 9 18 39 0
7 Mierlo MD6 12 3 1 0 11 28 94 0
  5e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Julius van der Aa
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D2 - SHOT D3 : 1-5
D3 - Oss D4 : 0-6
D4 - B.H.V. Push D10 : 2-1
H3 - MHC Udenhout H1 : 1-2
HVETA - Hockeyclub Berlicum HA : 1-2
HVETB - Were Di Tilburg HC : 3-3
JD1 - V.M.H.C. Geel-Zwart DJ3 : 1-11
JH1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch HJ1 : 4-5

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes C4 Zaal
2.     Jongens A1 Zaal
3.     Heren 1 Beker
4.     Meisjes D4 Zaal
5.     Meisjes B3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
08:44   -   De K van .... kamp
21:10   -   Lisa, Carlien en P
21:09   -   Kampioenen!
14:15   -   Lisa, Carlien en P
08:25   -   Amy, Carlijn, Evy,
Naar de KNHB site KNHB