Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
november 83,33 %
december 35,71 %
januari 0 %
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best D1 10 24 8 0 2 25 15 0
2 Rosmalen D1 10 22 7 1 2 28 11 0
3 Geel-Zwart D1 10 19 6 1 3 28 16 0
4 Berkel-Enschot D1 10 16 5 1 4 16 15 0
5 Heeze D1 10 16 5 1 4 16 19 0
6 HOCO D1 10 15 5 0 5 20 17 0
7 Uden D1 10 14 4 2 4 21 22 0
8 Geldrop D1 10 13 4 1 5 19 20 0
9 Nova D1 10 12 3 3 4 14 17 0
10 Drunen D1 10 10 3 1 6 12 25 0
11 Son D1 10 7 2 1 7 17 20 0
12 Concordia D1 10 5 1 2 7 16 35 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch D7 9 22 7 1 1 31 17 0
2 Breda D3 9 19 6 1 2 31 17 0
3 Were Di D4 9 19 6 1 2 21 12 0
4 Berkel-Enschot D3 9 17 5 2 2 35 11 0
5 Push D6 9 17 5 2 2 24 17 0
6 Vlijmen D2 10 14 4 2 4 28 24 0
7 Den Bosch D5 9 12 3 3 3 23 24 0
8 Dommel D2 9 9 2 3 4 27 37 0
9 Tilburg D7 9 7 2 1 6 8 25 0
10 Drunen D2 9 3 1 0 8 14 29 0
11 Shot D2 9 3 1 0 8 6 35 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D3 9 24 8 0 1 41 7 0
2 Bommelerwaard D2 9 22 7 1 1 30 11 0
3 DES D3 9 20 6 2 1 41 11 0
4 HOCO D2 9 14 4 2 3 24 20 0
5 Den Bosch D10 9 10 3 1 5 19 28 0
6 Zwart-Wit D7 9 9 3 0 6 21 44 0
7 Shot D3 9 4 1 1 7 13 34 0
8 Push D10 9 1 0 1 8 5 39 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES D4 10 25 8 1 1 35 13 0
2 Rosmalen D4 10 24 7 3 0 30 5 0
3 Oirschot D3 10 20 6 2 2 30 12 0
4 Drunen D4 10 19 6 1 3 34 17 0
5 Vlijmen D3 10 16 5 1 4 19 31 0
6 Oss D5 10 14 3 5 2 26 22 0
7 Best D3 9 12 3 3 3 13 15 0
8 Berkel-Enschot D5 10 10 3 1 6 21 24 0
9 DES D5 10 8 2 2 6 10 25 0
10 Were Di D11 10 7 2 1 7 22 36 0
11 Tilburg D14 10 7 2 1 7 12 31 0
12 Tilburg D12 9 4 1 1 7 12 33 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 5 
     
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pelikaan H1 10 24 8 0 2 48 20 0
2 Prinsenbeek H1 10 22 7 1 2 53 24 0
3 Shot H1 10 21 7 0 3 46 22 0
4 Drunen H1 10 19 6 1 3 55 28 0
5 HOCO H1 10 19 6 1 3 33 31 0
6 Hoeksche Waard H1 10 15 5 0 5 40 33 0
7 Waalwijk H1 10 15 5 0 5 30 27 0
8 Tempo H1 10 14 4 2 4 28 29 0
9 DDHC H1 10 13 4 1 5 28 29 0
10 MOP H1 10 8 2 2 6 26 53 0
11 Vlijmen H1 10 6 2 0 8 17 70 0
12 Zevenbergen H1 10 0 0 0 10 14 52 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shot H2 9 18 5 3 1 32 18 0
2 Uden H2 9 16 5 1 3 34 30 0
3 Den Bosch H7 9 16 4 4 1 29 9 0
4 Push H6 9 14 4 2 3 27 23 0
5 Drunen H2 9 12 4 0 5 20 31 0
6 Hopbel H4 9 11 3 2 4 15 17 0
7 Berkel-Enschot H3 9 9 3 0 6 22 40 0
8 Tilburg H6 9 5 1 2 6 14 25 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer H3 9 24 8 0 1 42 18 0
2 Drunen H3 9 15 5 0 4 25 17 0
3 Den Bosch H12 9 14 4 2 3 22 17 0
4 Hopbel H7 9 11 3 2 4 19 28 0
5 Oss H6 9 8 2 2 5 14 20 0
6 Civicum H3 9 6 2 0 7 16 38 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 4 
     
  Heren 5 
     
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen DJ1 9 21 7 0 2 48 20 0
2 Breda DJ2 8 18 7 0 1 33 12 3
3 Etten-Leur DJ2 8 12 4 0 4 20 20 0
4 Zevenbergen DJ1 9 11 3 2 4 19 18 0
5 Liberty DJ1 9 10 3 1 5 19 24 0
6 Teteringen DJ1 9 1 0 1 8 9 54 0
  4e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood HJ1 9 22 7 1 1 58 19 0
2 Den Bosch HJ1 9 17 5 2 2 27 24 0
3 Drunen HJ1 9 13 4 1 4 28 24 0
4 Oranje-Rood HJ2 9 13 4 1 4 34 41 0
5 Rosmalen HJ1 9 9 3 0 6 28 27 0
6 Tilburg HJ1 9 4 1 1 7 21 61 0
  1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JA1 8 24 8 0 0 55 12 0
2 Drunen JA1 8 18 6 0 2 45 22 0
3 Boxmeer JA1 8 12 4 0 4 35 27 0
4 DES JA1 8 7 2 1 5 21 27 0
5 Zevenbergen JA1 4 4 1 1 2 17 13 0
6 Dommel JA1 8 0 0 0 8 4 76 0
  1e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Made JA1 9 22 7 1 1 49 9 0
2 DES JA2 9 21 7 0 2 26 18 0
3 Breda JA3 8 12 4 0 4 27 16 0
4 Drunen JA2 8 11 3 2 3 24 23 0
5 HOCO JA2 9 7 2 1 6 7 27 0
6 DDHC JA1 9 3 1 0 8 6 46 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JB1 7 21 7 0 0 56 9 0
2 Goirle JB1 7 12 4 0 3 22 22 0
3 Bommelerwaard JB1 7 10 3 1 3 22 20 0
4 DES JB1 8 6 2 0 6 17 45 0
5 Berkel-Enschot JB2 7 4 1 1 5 9 30 0
  2e klasse 
  Jongens B2 
     
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JC1 9 24 8 0 1 38 13 0
2 HOCO JC1 9 22 7 1 1 33 20 0
3 MOP JC2 9 13 4 1 4 29 22 0
4 Drunen JC1 9 11 3 2 4 35 36 0
5 Oedenrode JC1 9 9 3 0 6 26 37 0
6 Tilburg JC3 9 0 0 0 9 11 44 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo JC1 4 12 4 0 0 18 3 0
2 DES JC1 4 9 3 0 1 13 11 0
3 Zevenbergen JC1 4 6 2 0 2 9 7 0
4 Zwart-Wit JC3 4 6 2 0 2 10 15 0
5 Drunen JC2 4 3 1 0 3 8 14 0
6 Goirle JC1 4 0 0 0 4 10 18 0
  2e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP JC4 7 19 6 1 0 21 4 0
2 Drunen JC3 7 15 5 0 2 33 20 0
3 Dommel JC1 8 12 4 0 4 26 26 0
4 Rosmalen JC3 7 7 2 1 4 18 24 0
5 Bommelerwaard JC2 7 0 0 0 7 9 33 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda JD3 7 21 7 0 0 57 3 0
2 Goes JD1 7 15 5 0 2 47 14 0
3 Drunen JD1 4 9 3 0 1 36 6 0
4 Zevenbergen JD1 7 6 2 0 5 11 49 0
5 Etten-Leur JD2 4 3 1 0 3 9 28 0
6 Tempo JD2 7 0 0 0 7 3 63 0
  3e klasse 
  Jongens D2 
     
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MA1 8 21 7 0 1 36 6 0
2 Goirle MA1 8 16 5 1 2 21 13 0
3 MOP MA1 4 9 3 0 1 11 6 0
4 Drunen MA1 8 8 2 2 4 17 28 0
5 Teteringen MA1 8 7 2 1 5 11 15 0
6 Liberty MA1 8 3 1 0 7 10 38 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MA7 9 25 8 1 0 49 6 0
2 Were Di MA3 9 21 7 0 2 43 10 0
3 Waalwijk MA2 9 19 6 1 2 26 9 0
4 Vlijmen MA2 9 7 2 1 6 16 30 0
5 Bommelerwaard MA3 9 4 1 1 7 13 46 0
6 Drunen MA2 9 3 1 0 8 7 53 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 9 27 9 0 0 51 13 0
2 HOCO MA4 8 15 5 0 3 23 28 0
3 DES MA3 9 13 4 1 4 33 20 0
4 Den Bosch MA7 9 13 4 1 4 28 29 0
5 Vlijmen MA3 9 9 3 0 6 22 30 0
6 Oss MA5 8 -3 0 0 8 6 43 3
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB1 9 19 6 1 2 26 16 0
2 Oss MB1 9 13 4 1 4 17 19 0
3 Dommel MB1 9 13 3 4 2 19 23 0
4 Uden MB1 9 10 3 1 5 17 16 0
5 Bommelerwaard MB1 9 10 2 4 3 16 13 0
6 Den Bosch MB3 9 9 2 3 4 9 17 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MB4 9 22 7 1 1 26 6 0
2 Vlijmen MB1 9 21 7 0 2 30 18 0
3 Rosmalen MB2 9 19 6 1 2 19 11 0
4 Drunen MB2 9 10 3 1 5 16 24 0
5 DES MB2 9 5 1 2 6 9 20 0
6 HOCO MB3 9 1 0 1 8 5 26 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB3 9 23 7 2 0 41 10 0
2 Waalwijk MB2 9 19 5 4 0 32 9 0
3 Tilburg MB9 9 12 3 3 3 14 22 0
4 Vlijmen MB2 9 10 3 1 5 13 24 0
5 Drunen MB3 9 9 3 0 6 12 32 0
6 DES MB3 9 3 1 0 8 8 23 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB4 9 20 6 2 1 30 14 0
2 MOP MB5 9 18 6 0 3 28 18 0
3 Den Bosch MB8 9 13 4 1 4 17 17 0
4 DES MB4 8 9 3 0 5 18 21 0
5 HOCO MB5 9 8 2 2 5 21 33 0
6 Waalwijk MB3 8 4 2 1 5 20 31 3
  4e klasse 
  Meisjes B5 
     
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC1 9 24 8 0 1 31 6 0
2 MOP MC1 9 16 5 1 3 19 21 0
3 Drunen MC1 9 13 4 1 4 10 17 0
4 Geel-Zwart MC1 9 12 3 3 3 18 17 0
5 Den Bosch MC2 9 8 2 2 5 9 17 0
6 Berkel-Enschot MC1 9 4 1 1 7 11 20 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC2 9 27 9 0 0 39 1 0
2 Oss MC2 9 19 6 1 2 34 9 0
3 Den Bosch MC4 9 16 5 1 3 36 27 0
4 MOP MC3 9 12 4 0 5 17 25 0
5 Rosmalen MC3 9 6 2 0 7 12 35 0
6 Dommel MC2 9 0 0 0 9 7 48 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MC5 8 20 6 2 0 39 6 0
2 Drunen MC3 8 19 6 1 1 19 4 0
3 Tilburg MC8 8 12 4 0 4 16 18 0
4 Berlicum MC3 8 10 3 1 4 37 17 0
5 Liempde MC1 4 1 0 1 3 5 17 0
6 Vlijmen MC4 8 1 0 1 7 3 57 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC4 7 15 5 0 2 17 10 0
2 MOP MC4 7 14 4 2 1 17 10 0
3 Den Bosch MC7 7 8 2 2 3 18 17 0
4 Drunen MC4 8 8 2 2 4 12 18 0
5 Rosmalen MC5 7 6 2 0 5 13 22 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC5 9 24 8 0 1 73 12 0
2 Udenhout MC2 9 24 8 0 1 75 20 0
3 Hilvarenbeek MC3 9 15 5 0 4 47 38 0
4 Were Di MC7 9 12 4 0 5 30 37 0
5 HOCO MC7 9 6 2 0 7 14 68 0
6 Tilburg MC12 9 0 0 0 9 4 68 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MD1 9 25 8 1 0 41 6 0
2 Berkel-Enschot MD1 9 22 7 1 1 37 9 0
3 Drunen MD1 9 13 4 1 4 17 20 0
4 DES MD1 9 12 4 0 5 21 30 0
5 Tilburg MD3 9 4 1 1 7 8 34 0
6 Waalwijk MD1 9 3 1 0 8 8 33 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty MD2 4 12 4 0 0 22 4 0
2 HOCO MD3 4 9 3 0 1 25 4 0
3 Drunen MD3 4 7 2 1 1 11 10 0
4 DES MD3 4 3 1 0 3 6 19 0
5 Drunen MD2 4 3 1 0 3 5 18 0
6 Tilburg MD7 4 1 0 1 3 4 18 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty MD2 4 12 4 0 0 22 4 0
2 HOCO MD3 4 9 3 0 1 25 4 0
3 Drunen MD3 4 7 2 1 1 11 10 0
4 DES MD3 4 3 1 0 3 6 19 0
5 Drunen MD2 4 3 1 0 3 5 18 0
6 Tilburg MD7 4 1 0 1 3 4 18 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD4 9 24 8 0 1 39 7 0
2 Drunen MD4 9 22 7 1 1 24 12 0
3 Berlicum MD4 9 16 5 1 3 27 14 0
4 MOP MD5 9 9 3 0 6 16 26 0
5 Bommelerwaard MD3 9 6 2 0 7 16 27 0
6 HOCO MD8 9 3 1 0 8 10 46 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 3F1 
    1e klasse 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 6E2 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
     
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F2 
     
  Meisjes 3F3 
     
  Meisjes 3F4 
     
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
     
Overigen 
  Let's Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen LG 1 3 9 3 0 0 19 12 0
2 Maastricht LG 1 3 6 2 0 1 22 10 0
3 Den Bosch LG 2 3 3 1 0 2 11 18 0
4 Push LG 2 3 0 0 0 3 3 15 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames donderdagavond-hockey 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES DDB 9 22 7 1 1 37 10 0
2 Push DDA 8 17 5 2 1 26 8 0
3 Hilvarenbeek DDA 9 15 5 0 4 25 18 0
4 Breda DDB 9 15 4 3 2 17 18 0
5 Drunen DDA 8 13 4 1 3 16 19 0
6 Zwart-Wit DDC 9 10 3 1 5 11 24 0
7 Push DDB 9 5 1 2 6 13 24 0
8 Liberty DDB 9 2 0 2 7 3 27 0
  1e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Etten-Leur HA 10 28 9 1 0 36 8 0
2 Zevenbergen HA 10 24 8 0 2 35 11 0
3 Berkel-Enschot HA 10 19 6 1 3 34 28 0
4 Breda HC 10 18 5 3 2 25 16 0
5 Drunen HA 10 15 4 3 3 22 21 0
6 Breda HD 10 12 4 0 6 18 34 0
7 Breda HB 10 11 3 2 5 19 23 0
8 Warande HA 10 11 3 2 5 17 24 0
9 Pelikaan HA 10 10 3 1 6 13 18 0
10 Were Di HB 10 10 3 1 6 18 28 0
11 Tilburg HC 10 10 3 1 6 16 27 0
12 Zwart-Wit HB 10 4 1 1 8 12 27 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES HB 9 25 8 1 0 65 6 0
2 Den Bosch HF 9 25 8 1 0 33 12 0
3 Liempde HA 9 15 5 0 4 23 29 0
4 Zwart-Wit HC 9 13 4 1 4 24 23 0
5 Berkel-Enschot HC 9 13 4 1 4 19 29 0
6 Den Bosch HD 9 6 2 0 7 9 23 0
7 Drunen HB 9 5 1 2 6 11 46 0
8 Tilburg HD 9 3 1 0 8 13 29 0
  Veteranen 2e klasse 
Zaalcompetitie 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinsenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Goirle D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg D9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Liberty D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pelikaan D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pelikaan D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push D6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zevenbergen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HOD H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MEP H3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push H3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande H2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert H2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwart-Wit H3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Don Quishoot H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oedenrode H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood H5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push H4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande H4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Goirle JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwart-Wit JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oss JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HOD JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drunen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gilze-Rijen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Goirle JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Baarle-Nassau JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Prinsenbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Udenhout JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Etten-Leur MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Goirle MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liberty MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Push MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gilze-Rijen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg MA8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Udenhout MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gilze-Rijen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liberty MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MOP MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Goirle MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liberty MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push MC21c 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwart-Wit MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vlijmen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liberty MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Teteringen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MC11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Teteringen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Udenhout MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gilze-Rijen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liberty MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pelikaan MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zevenbergen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liberty MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommel MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drunen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hopbel MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Etten-Leur MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liberty MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D1 - HOCKEY HEEZE D1 : 2-1
D2 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch D5 : 1-3
D3 - SHOT D3 : 2-0
D4 - Were Di Tilburg D11 : 2-1
H1 - MHC Tempo H1 : 3-3
H2 - Berkel Enschot Berkel-Enschot H3 : 5-3
H3 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H12 : 4-2
HVETA - BH&BC Breda HC : 3-3
HVETB - MHC DES HB : 0-12

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B1
2.     Meisjes A3
3.     Meisjes C2
4.     Let's Go
5.     Meisjes C5

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
17:31   -   MB1 kampioen in de
22:49   -   MC2 kampioen in de
15:51   -   JB1 kampioen in de
11:41   -   MC2 kampioen in de
21:49   -   JB1 kampioen in de
Naar de KNHB site KNHB