Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best D1 3 9 3 0 0 11 4 0
2 Rosmalen D1 3 6 2 0 1 12 4 0
3 Berkel-Enschot D1 3 6 2 0 1 7 4 0
4 Geldrop D1 3 6 2 0 1 8 8 0
5 Heeze D1 3 6 2 0 1 6 6 0
6 Geel-Zwart D1 2 4 1 1 0 4 3 0
7 Uden D1 3 4 1 1 1 7 8 0
8 Drunen D1 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Nova D1 2 3 1 0 1 1 1 0
10 Son D1 3 0 0 0 3 3 7 0
11 HOCO D1 2 0 0 0 2 1 5 0
12 Concordia D1 3 0 0 0 3 2 12 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch D7 3 9 3 0 0 13 5 0
2 Berkel-Enschot D3 3 7 2 1 0 14 1 0
3 Breda D3 2 6 2 0 0 10 0 0
4 Were Di D4 3 6 2 0 1 5 4 0
5 Den Bosch D5 2 4 1 1 0 7 5 0
6 Vlijmen D2 (O) 3 4 1 1 1 5 7 0
7 Push D6 3 3 1 0 2 5 7 0
8 Drunen D2 (O) 3 3 1 0 2 5 9 0
9 Dommel D2 (O) 3 1 0 1 2 6 15 0
10 Tilburg D7 2 0 0 0 2 2 9 0
11 Shot D2 (O) 3 0 0 0 3 2 12 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES D3 3 9 3 0 0 20 4 0
2 HOCO D2 (O) 3 9 3 0 0 11 1 0
3 Drunen D3 3 6 2 0 1 14 5 0
4 Bommelerwaard D2 (O) 3 6 2 0 1 5 4 0
5 Zwart-Wit D7 3 3 1 0 2 7 10 0
6 Den Bosch D10 3 3 1 0 2 3 12 0
7 Shot D3 3 0 0 0 3 1 11 0
8 Push D10 3 0 0 0 3 1 15 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES D4 3 9 3 0 0 16 2 0
2 Oss D5 3 9 3 0 0 13 5 0
3 Rosmalen D4 3 7 2 1 0 5 2 0
4 Drunen D4 3 6 2 0 1 9 2 0
5 Best D3 3 6 2 0 1 5 6 0
6 Oirschot D3 3 4 1 1 1 5 2 0
7 Berkel-Enschot D5 3 3 1 0 2 8 7 0
8 Tilburg D14 3 3 1 0 2 7 7 0
9 Tilburg D12 3 3 1 0 2 5 14 0
10 Vlijmen D3 3 3 1 0 2 4 13 0
11 Were Di D11 3 0 0 0 3 7 13 0
12 DES D5 3 0 0 0 3 0 11 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 5 
     
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen H1 3 9 3 0 0 26 4 0
2 Hoeksche Waard H1 3 9 3 0 0 18 4 0
3 Shot H1 3 9 3 0 0 15 4 0
4 Waalwijk H1 3 6 2 0 1 11 5 0
5 Prinsenbeek H1 3 6 2 0 1 13 8 0
6 Pelikaan H1 3 6 2 0 1 12 8 0
7 Tempo H1 3 4 1 1 1 8 9 0
8 HOCO H1 3 4 1 1 1 5 7 0
9 Zevenbergen H1 3 0 0 0 3 5 13 0
10 DDHC H1 3 0 0 0 3 5 14 0
11 Vlijmen H1 3 0 0 0 3 6 24 0
12 MOP H1 3 0 0 0 3 3 27 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push H6 3 7 2 1 0 11 8 0
2 Uden H2 3 6 2 0 1 14 9 0
3 Shot H2 (O) 3 4 1 1 1 11 7 0
4 Tilburg H6 3 4 1 1 1 7 6 0
5 Hopbel H4 3 3 1 0 2 4 6 0
6 Berkel-Enschot H3 3 3 1 0 2 6 9 0
7 Drunen H2 (O) 3 3 1 0 2 4 12 0
8 Den Bosch H7 3 3 0 3 0 5 5 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer H3 3 9 3 0 0 11 7 0
2 Drunen H3 3 6 2 0 1 9 5 0
3 Den Bosch H12 3 5 1 2 0 10 6 0
4 Hopbel H7 3 4 1 1 1 9 9 0
5 Oss H6 3 1 0 1 2 4 7 0
6 Civicum H3 3 0 0 0 3 2 11 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 4 
     
  Heren 5 
     
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen DJ1 3 9 3 0 0 14 6 0
2 Etten-Leur DJ2 3 6 2 0 1 12 6 0
3 Breda DJ2 3 6 2 0 1 8 3 0
4 Liberty DJ1 3 3 1 0 2 5 10 0
5 Zevenbergen DJ1 3 1 0 1 2 5 10 0
6 Teteringen DJ1 3 1 0 1 2 3 12 0
  4e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood HJ1 3 9 3 0 0 21 5 0
2 Rosmalen HJ1 3 6 2 0 1 9 4 0
3 Oranje-Rood HJ2 3 6 2 0 1 14 10 0
4 Den Bosch HJ1 3 6 2 0 1 6 5 0
5 Drunen HJ1 3 0 0 0 3 4 10 0
6 Tilburg HJ1 3 0 0 0 3 5 25 0
  1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JA1 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Drunen JA1 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Boxmeer JA1 3 3 1 0 2 9 7 0
4 DES JA1 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Dommel JA1 3 0 0 0 3 0 24 0
  1e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JA2 3 9 3 0 0 12 6 0
2 Made JA1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Breda JA3 3 3 1 0 2 9 9 0
4 DDHC JA1 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Drunen JA2 3 2 0 2 1 4 6 0
6 HOCO JA2 3 1 0 1 2 2 6 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JB1 3 9 3 0 0 24 2 0
2 Goirle JB1 3 6 2 0 1 23 7 0
3 DES JB1 3 6 2 0 1 9 11 0
4 Berkel-Enschot JB2 3 3 1 0 2 22 12 0
5 Bommelerwaard JB1 3 3 1 0 2 9 8 0
6 Tilburg JB4 3 0 0 0 3 0 47 0
  2e klasse 
  Jongens B2 
     
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JC1 3 9 3 0 0 14 4 0
2 MOP JC2 3 6 2 0 1 10 7 0
3 HOCO JC1 3 6 2 0 1 8 10 0
4 Drunen JC1 3 3 1 0 2 9 12 0
5 Oedenrode JC1 3 3 1 0 2 7 10 0
6 Tilburg JC3 3 0 0 0 3 5 10 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JC1 3 9 3 0 0 33 2 0
2 Goirle JC1 3 7 2 1 0 10 6 0
3 Tilburg JC4 3 4 1 1 1 8 13 0
4 Drunen JC2 3 3 1 0 2 16 10 0
5 Berkel-Enschot JC2 3 3 1 0 2 7 25 0
6 Push JC4 3 0 0 0 3 0 18 0
  2e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP JC4 3 9 3 0 0 10 2 0
2 Dommel JC1 3 3 1 0 2 14 9 0
3 Drunen JC3 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Rosmalen JC3 2 3 1 0 1 6 8 0
5 Bommelerwaard JC2 2 0 0 0 2 5 15 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP JD2 3 9 3 0 0 10 2 0
2 DDHC JD1 3 7 2 1 0 15 3 0
3 Liberty JD1 3 4 1 1 1 19 10 0
4 Den Bosch JD3 3 3 1 0 2 3 6 0
5 Bommelerwaard JD1 3 2 0 2 1 8 9 0
6 Drunen JD1 3 0 0 0 3 1 26 0
  2e klasse 
  Jongens D2 
     
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MA1 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Goirle MA1 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Drunen MA1 3 3 1 0 2 7 10 0
4 Teteringen MA1 2 0 0 0 2 0 4 0
5 Liberty MA1 2 0 0 0 2 1 9 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MA3 3 9 3 0 0 14 1 0
2 Tilburg MA7 3 7 2 1 0 14 2 0
3 Waalwijk MA2 3 4 1 1 1 8 3 0
4 Bommelerwaard MA3 3 4 1 1 1 7 14 0
5 Vlijmen MA2 3 1 0 1 2 5 11 0
6 Drunen MA2 3 0 0 0 3 2 19 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Den Bosch MA7 3 7 2 1 0 11 7 0
3 DES MA3 3 4 1 1 1 9 7 0
4 Vlijmen MA3 3 3 1 0 2 6 7 0
5 HOCO MA4 3 3 1 0 2 7 12 0
6 Oss MA5 3 0 0 0 3 5 12 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB1 3 9 3 0 0 12 4 0
2 Den Bosch MB3 3 5 1 2 0 5 4 0
3 Oss MB1 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Dommel MB1 3 4 1 1 1 6 10 0
5 Bommelerwaard MB1 3 2 0 2 1 5 6 0
6 Uden MB1 3 0 0 0 3 3 7 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MB2 3 9 3 0 0 9 2 0
2 Den Bosch MB4 3 9 3 0 0 7 0 0
3 Drunen MB2 3 3 1 0 2 7 9 0
4 Vlijmen MB1 3 3 1 0 2 6 9 0
5 DES MB2 3 3 1 0 2 3 6 0
6 HOCO MB3 3 0 0 0 3 1 7 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB3 3 7 2 1 0 13 3 0
2 Waalwijk MB2 3 5 1 2 0 3 1 0
3 Tilburg MB9 3 4 1 1 1 3 3 0
4 Vlijmen MB2 3 3 1 0 2 3 3 0
5 DES MB3 3 3 1 0 2 3 7 0
6 Drunen MB3 3 3 1 0 2 2 10 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB4 3 7 2 1 0 13 3 0
2 Den Bosch MB8 3 7 2 1 0 6 3 0
3 DES MB4 3 6 2 0 1 6 4 0
4 MOP MB5 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Waalwijk MB3 3 3 1 0 2 6 12 0
6 HOCO MB5 3 0 0 0 3 5 13 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
     
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC1 3 9 3 0 0 10 0 0
2 Berkel-Enschot MC1 3 4 1 1 1 8 5 0
3 Den Bosch MC2 3 4 1 1 1 4 6 0
4 MOP MC1 3 4 1 1 1 4 6 0
5 Geel-Zwart MC1 3 2 0 2 1 4 8 0
6 Drunen MC1 3 1 0 1 2 2 7 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC2 3 9 3 0 0 16 0 0
2 MOP MC3 3 6 2 0 1 7 5 0
3 Oss MC2 3 4 1 1 1 10 5 0
4 Den Bosch MC4 3 4 1 1 1 8 11 0
5 Rosmalen MC3 3 3 1 0 2 6 9 0
6 Dommel MC2 3 0 0 0 3 0 17 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MC5 3 7 2 1 0 14 2 0
2 Drunen MC3 3 7 2 1 0 6 1 0
3 Tilburg MC8 3 6 2 0 1 14 3 0
4 Berlicum MC3 3 3 1 0 2 15 6 0
5 Vlijmen MC4 3 3 1 0 2 6 15 0
6 MEP MC5 3 0 0 0 3 0 28 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP MC4 3 9 3 0 0 17 2 0
2 DES MC4 3 6 2 0 1 7 5 0
3 Den Bosch MC7 3 4 1 1 1 9 7 0
4 Drunen MC4 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Rosmalen MC5 3 3 1 0 2 9 4 0
6 HOCO MC6 3 0 0 0 3 0 24 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Udenhout MC2 3 9 3 0 0 31 4 0
2 Hilvarenbeek MC3 3 6 2 0 1 18 6 0
3 Drunen MC5 3 6 2 0 1 16 5 0
4 Were Di MC7 3 3 1 0 2 7 17 0
5 HOCO MC7 3 3 1 0 2 6 21 0
6 Tilburg MC12 3 0 0 0 3 1 26 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MD1 3 9 3 0 0 21 4 0
2 Berkel-Enschot MD1 3 6 2 0 1 14 6 0
3 Drunen MD1 3 6 2 0 1 8 5 0
4 Waalwijk MD1 3 3 1 0 2 5 12 0
5 DES MD1 3 3 1 0 2 6 14 0
6 Tilburg MD3 3 0 0 0 3 2 15 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MD5 3 9 3 0 0 27 2 0
2 Were Di MD2 3 9 3 0 0 15 2 0
3 Berkel-Enschot MD2 3 6 2 0 1 12 4 0
4 Udenhout MD1 3 3 1 0 2 2 7 0
5 HOCO MD2 3 0 0 0 3 2 11 0
6 Drunen MD2 3 0 0 0 3 1 33 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MD3 3 9 3 0 0 29 2 0
2 HOCO MD3 3 6 2 0 1 18 7 0
3 Tilburg MD7 3 4 1 1 1 7 5 0
4 Drunen MD3 3 4 1 1 1 6 11 0
5 DES MD3 3 3 1 0 2 3 26 0
6 Rosmalen MD5 3 0 0 0 3 1 13 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD4 3 9 3 0 0 15 4 0
2 Drunen MD4 3 6 2 0 1 6 5 0
3 Berlicum MD4 3 6 2 0 1 4 3 0
4 Bommelerwaard MD3 3 3 1 0 2 4 6 0
5 MOP MD5 3 3 1 0 2 6 9 0
6 HOCO MD8 3 0 0 0 3 3 11 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
     
  Meisjes D6 
     
Jongste Jeugd 
  Jongens 3F1 
    1e klasse 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 6E2 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
     
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F2 
     
  Meisjes 3F3 
     
  Meisjes 3F4 
     
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
     
Overigen 
  Let's Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch LG 2 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Drunen LG 1 1 3 1 0 0 7 6 0
3 Maastricht LG 1 1 0 0 0 1 6 7 0
4 Push LG 2 1 0 0 0 1 1 4 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames donderdagavond-hockey 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES DDB 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Hilvarenbeek DDA 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Breda DDB 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Drunen DDA 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Push DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push DDB 1 0 0 0 1 2 6 0
7 Zwart-Wit DDC 1 0 0 0 1 0 6 0
8 Liberty DDB 2 0 0 0 2 0 10 0
  1e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenbergen HA 3 9 3 0 0 12 2 0
2 Breda HC 3 7 2 1 0 9 4 0
3 Warande HA 3 6 2 0 1 7 6 0
4 Drunen HA 3 5 1 2 0 6 5 0
5 Etten-Leur HA 2 4 1 1 0 8 1 0
6 Were Di HB 3 4 1 1 1 8 10 0
7 Breda HB 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Pelikaan HA 3 3 1 0 2 3 6 0
9 Breda HD 3 3 1 0 2 5 9 0
10 Zwart-Wit HB 3 1 0 1 2 4 6 0
11 Tilburg HC 3 1 0 1 2 3 8 0
12 Berkel-Enschot HA 3 1 0 1 2 5 12 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES HB 3 9 3 0 0 26 2 0
2 Den Bosch HF 3 9 3 0 0 12 5 0
3 Berkel-Enschot HC 3 6 2 0 1 11 7 0
4 Liempde HA 3 6 2 0 1 6 11 0
5 Tilburg HD 3 3 1 0 2 7 12 0
6 Zwart-Wit HC 3 1 0 1 2 7 9 0
7 Drunen HB 3 1 0 1 2 4 17 0
8 Den Bosch HD 3 0 0 0 3 0 10 0
  Veteranen 2e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Guus van der Burg
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D1 - Geel-Zwart D1 : 0-5
D2 - VMHC D2 (O) : 4-0
D3 - MHC Bommelerwaard D2 : 3-0
D4 - Rosmalen D4 : 0-2
H1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. H1 : 13-1
H2 - Hockey Club Uden H2 : 1-5
H3 - C.M.H.C. CIVICUM H3 : 5-1
HVETA - Were Di Tilburg HB : 2-2
HVETB - ZwartWit HC : 3-3
JD1 - Hockeyclub Zevenbergen DJ1 : 4-2

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Heren 1
2.     Jongens B1
3.     Meisjes C2
4.     Jongens A1
5.     Jong Dames 1

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
17:42   -   Langstraatbokaal
18:11   -   Start zomeravondho
00:32   -   Kiki vd Putten en
14:55   -   dames 2 kampioen
Naar de KNHB site KNHB