Je bent hier: HomeWedstrijdprogramma
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


6 juni -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 22010  HC Waalwijk MA1 15   15:00  15:45 uit -   info
Meisjes A2 21982  VMHC MA2    15:15  15:45 Sportwereld  info
Fluiten : Kathelijne Hollemans (Dames 2) , Sofia van de Leur (Dames 2) ,
Meisjes A3 22042  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA7 25     n.n.b uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B1 42751  MHC De Warande MB2    13:30  14:00 Rabo  info
Fluiten : Jeroen van den Berg (Heren 2) , Robin Kivits (Heren 2) ,
Meisjes B2 42921  HC Tilburg MB3    11:45  12:15 Sportwereld  info
Fluiten : Ilona Thijssen (Dames 2) , Lotte Mathlener (Dames 2) ,
Meisjes B3 43296  MHC Udenhout MB1 35   12:10  13:15 uit -   info
Meisjes B4 44147  VMHC MB5 15     n.n.b uit -   info
Meisjes B5 44186  MHC MEP MB5 40     n.n.b uit -   info
 
Meisjes C1 44521  MHC De Warande MC2    11:45  12:15 Rabo  info
Fluiten : Fleur van der Steen (Meisjes A2) , Bo Findhammer (Meisjes A2) ,
Meisjes C2 44999  Oss MC3    10:00  10:30 Sportwereld  info
Fluiten : Annica van de Geijn (Meisjes A2) , Iris van de Wiel (Meisjes A2) ,
Meisjes C3 45906  M.H.C. Goirle MC5 40     n.n.b uit -   info
Meisjes C4 45936  Hockeyclub Berlicum MC4 25   11:30  12:25 uit -   info
 
Meisjes D1 46832  V.M.H.C. Geel-Zwart MD2 40   07:50  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 47254  VMHC MD3 15     n.n.b uit -   info
Meisjes D3 47611  V.M.H.& C.C. M.O.P. MD6    10:00  10:30 Rabo  info
Fluiten : Britt van Gestel (Meisjes B1 Zaal) , Anne Merkx (Meisjes B1 Zaal) ,
 
Jongens A1 21989  Hockeyclub Berlicum JA1    15:15  15:45 Rabo  info
Fluiten : Eric Samuels, Adriaan Verboven (Heren Veteranen B) ,
 
Jongens B1 41030  HC Waalwijk JB1 15   14:30  15:30 uit -   info
Jongens B2 41195  MHC Best JB2    13:30  14:00 Sportwereld  info
Fluiten : Pepe Leene (Heren 1) , Pepijn Ploegmakers (Heren 2 Zaal) ,
 
Jongens C1 41689  M.H.C. Goirle JC1 40     n.n.b uit -   info
 
Jongens D1 42526  BH&BC Breda JD5 45     n.n.b uit -   info

6 juni -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 53095  MHCD MF2 30   08:30  09:00 uit -   info
Meisjes 3F2 53095  MHCD MF1    08:30  09:00 Rabo  info
Fluiten : Evy Verhoeven (Meisjes C1 Zaal) , Merle van Oijen (Meisjes C1 Zaal) ,
Meisjes 3F3 53466  HC Waalwijk MF1 15   08:15  09:00 uit -   info
 
Meisjes 6E1 51208  HC Tilburg M6E7    08:30  09:00 Rabo  info
Fluiten : Kiki van der Putten (Meisjes B1 Zaal) , Micky Hol (Meisjes B1 Zaal) ,
Meisjes 6E2 51213  Were Di Tilburg M6E4    08:30  09:00 Rabo  info
Fluiten : Zoë van den Tillaart (Meisjes C1) , Amy van der Velden (Meisjes C1 Zaal) ,
 
Meisjes 8E1 50250  HC Waalwijk M8E2 15   08:15  09:00 uit -   info
Meisjes 8E2 50731  HC Tilburg M8E6 30     n.n.b uit -   info
 
Jongens 6E1 48590  HC Tilburg J6E4    08:30  09:00 Rabo  info
Fluiten : Wietse van Son (Jongens B2 Zaal) , Luc Vraets (Jongens B2 Zaal) ,
 
Jongens 8E1 48042  Were Di Tilburg J8E1    08:30  09:00 Sportwereld  info
Fluiten : Joris Breen (Jongens B2 Zaal) , Tijmen van Erp (Jongens B2 Zaal) ,


 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Lenny van den Eijnde
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B2 Zaal
2.     Jongens B1 Zaal
3.     Meisjes B3 Zaal
4.     Let’s Go
5.     Dames 5

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
20:39   -   JB2 Zaal Kampioen!
09:20   -   Clinic D en C jeug
20:22   -   MHCD is weer twee
21:38   -   3x Brons tijdens f
Naar de KNHB site KNHB