Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
november 0 %
december 0 %
januari 0 %
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Jongens A1 Zaal

Teamfoto

Spelers Jongens A1 Zaal
Patryk Brekelmans Lucas de Gouw Pepijn van Himbergen
Niek Kuipers Martijn Lardinois Daan Laurey
Lars Mul Dieuwe van de Pas Pepijn Ploegmakers
Stijn Pompen Geert Rijnders Fabian Verboven
Jelle Vianen Sjoerd Vianen

Teamondersteuning
Coach Jeroen van den Berg
Trainer Jeroen van den Berg
Veldbegeleider Mika van de Wiel
Manager Henri Rijnders

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 32122 MHCdeDommel JA1
0
15:20 15:50 uit Theereheide
  Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
 
15 dec 31899 Geel-Zwart JA2
0
16:10 16:40 thuis Theereheide
  Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
 
22 dec 27634 Geel-Zwart JA2
0
08:30 09:00 uit Ter AA
  Ter AA
Den Uil 1a
5469CG ERP
hal: veld 1
 
22 dec 28087 Hockey Club Uden JA1
0
09:20 09:50 uit Ter AA
  Ter AA
Den Uil 1a
5469CG ERP
hal: veld 1
 
6 jan 30325 HC Gemert JA1
0
17:05 17:35 thuis Ruivert, De
  Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM OSS
hal: veld 1
 
6 jan 30547 Oss JA2
0
17:55 18:25 uit Ruivert, De
  Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM OSS
hal: veld 1
 
24 feb 33473 MHC Best JA1
0
16:00 16:30 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
 
24 feb 33024 MHCdeDommel JA1
0
16:50 17:20 thuis Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geel-Zwart JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gemert JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden JA1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Best JA1Drunen JA1Geel-Zwart JA2Uden JA1Oss JA2Dommel JA1Gemert JA1
Best JA1  
Drunen JA1  
Geel-Zwart JA2  
Uden JA1  
Oss JA2  
Dommel JA1  
Gemert JA1  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
..  Best JA1 Geel-Zwart JA2 12:35 Molenbroek
..  Dommel JA1 Uden JA1 17:35 Mondriaan, De
..  Gemert JA1 Geel-Zwart JA2 11:45 Molenbroek
..  Gemert JA1 Best JA1 13:25 Molenbroek
..  Oss JA2 Dommel JA1 16:45 Mondriaan, De
..  Oss JA2 Uden JA1 18:25 Mondriaan, De
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
..  Best JA1 Oss JA2 18:35 Wervel, De
..  Best JA1 Uden JA1 19:25 Wervel, De
..  Dommel JA1 Drunen JA1 15:50 Theereheide
..  Drunen JA1 Geel-Zwart JA2 16:40 Theereheide
..  Geel-Zwart JA2 Dommel JA1 17:30 Theereheide
..  Uden JA1 Oss JA2 17:45 Wervel, De
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
..  Best JA1 Dommel JA1 11:30 Naesten Best
..  Best JA1 Gemert JA1 13:10 Naesten Best
..  Dommel JA1 Gemert JA1 12:20 Naesten Best
..  Geel-Zwart JA2 Drunen JA1 9:00 Ter AA
..  Geel-Zwart JA2 Uden JA1 10:40 Ter AA
..  Uden JA1 Drunen JA1 9:50 Ter AA
ZONDAG 6 JANUARI 2019
..  Drunen JA1 Gemert JA1 17:35 Ruivert, De
..  Geel-Zwart JA2 Best JA1 17:05 Wervel, De
..  Oss JA2 Drunen JA1 18:25 Ruivert, De
..  Oss JA2 Gemert JA1 16:45 Ruivert, De
..  Uden JA1 Geel-Zwart JA2 17:55 Wervel, De
..  Uden JA1 Best JA1 16:15 Wervel, De
ZONDAG 27 JANUARI 2019
..  Gemert JA1 Dommel JA1 15:55 Molenbroek
..  Gemert JA1 Uden JA1 14:15 Molenbroek
..  Uden JA1 Dommel JA1 15:05 Molenbroek
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
..  Dommel JA1 Geel-Zwart JA2 17:00 Misse, De
..  Dommel JA1 Oss JA2 15:20 Misse, De
..  Oss JA2 Geel-Zwart JA2 16:10 Misse, De
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
..  Best JA1 Drunen JA1 16:30 Naesten Best
..  Dommel JA1 Best JA1 18:10 Naesten Best
..  Drunen JA1 Dommel JA1 17:20 Naesten Best
..  Geel-Zwart JA2 Oss JA2 10:40 Ter AA
..  Geel-Zwart JA2 Gemert JA1 9:00 Ter AA
..  Gemert JA1 Oss JA2 9:50 Ter AA

 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Wende Leusden
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Jongens B1
3.     Heren 1 Beker
4.     Meisjes A1
5.     Meisjes B4

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB