Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
november 0 %
december 0 %
januari 0 %
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Meisjes B1 Zaal

Teamfoto

Spelers Meisjes B1 Zaal
Silke Bekkers Sophie Euwen Lotte de Groot
Roos de Hart Annabelle Huinink Isa van der Linden
Anne Merkx Isa Moorees Kiki van der Putten
Carlien van Rooij Fleur Smits Meie Snijders
Emma Vassallo Isa Verhoeven Reece de Wit

Teamondersteuning
Coach Lisa van Helvoort
Trainer Lisa van Helvoort
Trainer Geranne Timmermans
Trainer Joep van Nuland
Coach Joep van Nuland

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 dec 28505 Berkel Enschot MB1
0
14:20 14:50 uit Sprankel, De
  Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
 
9 dec 28961 V.M.H.& C.C. M.O.P. MB2
0
15:10 15:40 uit Sprankel, De
  Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
 
23 dec 36818 Berkel Enschot MB1
0
15:25 15:55 thuis Dillenburcht
  Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
 
23 dec 37040 HOCO MB3
0
13:45 14:15 thuis Dillenburcht
  Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
 
6 jan 30972 Oss MB2
0
14:10 14:40 uit Berghem Sportcentrum
  Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
 
6 jan 30523 HC Waalwijk MB1
0
13:20 13:50 uit Berghem Sportcentrum
  Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
 
2 feb 29637 HC Waalwijk MB1
0
17:10 17:40 thuis Zidewinde
  Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
 
2 feb 29408 HOCO MB3
0
16:20 16:50 uit Zidewinde
  Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
 
9 feb 34100 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB3
0
18:25 18:55 uit Sportiom
  Sportiom
Victorialaan 10
5213JE 'S-HERTOGENBOSCH
hal: veld 1
 
9 feb 34355 Oss MB2
0
17:35 18:05 thuis Sportiom
  Sportiom
Victorialaan 10
5213JE 'S-HERTOGENBOSCH
hal: veld 1
 
17 feb 35024 V.M.H.& C.C. M.O.P. MB2
0
10:25 10:55 thuis Zidewinde
  Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
17 feb 34803 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB3
0
08:45 09:15 thuis Zidewinde
  Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0

  Drunen MB1HOCO MB3MOP MB2Berkel-Enschot MB1Oss MB2Waalwijk MB1Den Bosch MB3
Drunen MB1  
HOCO MB3  
MOP MB2  
Berkel-Enschot MB1  
Oss MB2  
Waalwijk MB1  
Den Bosch MB3  


Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
..  Berkel-Enschot MB1 Drunen MB1 14:50 Sprankel, De
..  Den Bosch MB3 Waalwijk MB1 16:30 Sportiom
..  Den Bosch MB3 HOCO MB3 18:10 Sportiom
..  HOCO MB3 Waalwijk MB1 17:20 Sportiom
..  MOP MB2 Berkel-Enschot MB1 14:00 Sprankel, De
..  MOP MB2 Drunen MB1 15:40 Sprankel, De
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
..  Berkel-Enschot MB1 Waalwijk MB1 14:30 Roomley, De
..  Den Bosch MB3 Berkel-Enschot MB1 16:10 Roomley, De
..  HOCO MB3 Oss MB2 17:00 Leye, De
..  MOP MB2 HOCO MB3 18:40 Leye, De
..  MOP MB2 Oss MB2 17:50 Leye, De
..  Waalwijk MB1 Den Bosch MB3 15:20 Roomley, De
ZONDAG 23 DECEMBER 2018
..  Drunen MB1 Berkel-Enschot MB1 15:55 Dillenburcht
..  Drunen MB1 HOCO MB3 14:15 Dillenburcht
..  HOCO MB3 Berkel-Enschot MB1 15:05 Dillenburcht
ZONDAG 6 JANUARI 2019
..  Den Bosch MB3 MOP MB2 17:50 Stokeind
..  HOCO MB3 Den Bosch MB3 18:40 Stokeind
..  HOCO MB3 MOP MB2 17:00 Stokeind
..  Oss MB2 Waalwijk MB1 13:00 Berghem Sportcentrum
..  Oss MB2 Drunen MB1 14:40 Berghem Sportcentrum
..  Waalwijk MB1 Drunen MB1 13:50 Berghem Sportcentrum
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
..  Oss MB2 MOP MB2 12:20 Zidewinde
..  Waalwijk MB1 Oss MB2 11:30 Zidewinde
..  Waalwijk MB1 MOP MB2 13:10 Zidewinde
ZONDAG 27 JANUARI 2019
..  Berkel-Enschot MB1 Oss MB2 17:30 Ruiven, Het
..  Berkel-Enschot MB1 Den Bosch MB3 19:10 Ruiven, Het
..  Oss MB2 Den Bosch MB3 18:20 Ruiven, Het
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
..  Drunen MB1 Waalwijk MB1 17:40 Zidewinde
..  HOCO MB3 Drunen MB1 16:50 Zidewinde
..  Waalwijk MB1 HOCO MB3 16:00 Zidewinde
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
..  Berkel-Enschot MB1 MOP MB2 15:10 Sprankel, De
..  Den Bosch MB3 Oss MB2 17:15 Sportiom
..  Den Bosch MB3 Drunen MB1 18:55 Sportiom
..  Drunen MB1 Oss MB2 18:05 Sportiom
..  MOP MB2 Waalwijk MB1 13:30 Sprankel, De
..  Waalwijk MB1 Berkel-Enschot MB1 14:20 Sprankel, De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
..  Berkel-Enschot MB1 HOCO MB3 15:05 Ruivert, De
..  Drunen MB1 MOP MB2 10:55 Zidewinde
..  Drunen MB1 Den Bosch MB3 9:15 Zidewinde
..  MOP MB2 Den Bosch MB3 10:05 Zidewinde
..  Oss MB2 HOCO MB3 15:55 Ruivert, De
..  Oss MB2 Berkel-Enschot MB1 14:15 Ruivert, De

 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Wende Leusden
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Jongens B1
3.     Heren 1 Beker
4.     Meisjes A1
5.     Meisjes B4

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB