Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Meisjes B2 Zaal

Teamfoto

Spelers Meisjes B2 Zaal
Charlotte de Corte Dilana van de Geijn Dian IJpelaar
Karlijn Korsten Isa van Meel Wieteke Nass
Noa Niederer Sanne Raaijmakers Sam Slangen
Sam Snels Noa Tausch Xam Verhoeven
Isis de Vries Jill van de Wiel Iris van de Wiel

Teamondersteuning
Coach Pascal Tausch
Trainer Martijn Lardinois
Trainer Daan Laurey
Coach Suzanne Kok

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 34998 MHC Bommelerwaard MB2
0
15:55 16:25 thuis Zidewinde
  Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
20 jan 34777 SMHC De Hopbel MB2
0
14:15 14:45 thuis Zidewinde
  Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
3 feb 37014 Hockey Club Uden MB3
2
18:50 19:25 thuis Dillenburcht
  Arbitrage: Heren 2 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
 
3 feb 36792 MHC Best MB5
2
17:10 17:45 thuis Dillenburcht
  Arbitrage: Heren 2 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
 
10 feb 30533 Geel-Zwart MB3
0
15:35 16:05 uit Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
10 feb 30960 Liempde MB2
0
16:25 16:55 uit Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MB3 10 24 7 3 0 32 17 0
2 Bommelerwaard MB2 8 17 5 2 1 20 10 0
3 Best MB5 8 9 2 3 3 16 19 0
4 Liempde MB2 7 8 2 2 3 16 19 0
5 Uden MB3 6 7 2 1 3 15 15 0
6 Hopbel MB2 7 5 1 2 4 19 25 0
7 Drunen MB2 6 1 0 1 5 10 23 0

  Geel-Zwart MB3Uden MB3Hopbel MB2Bommelerwaard MB2Liempde MB2Best MB5Drunen MB2
Geel-Zwart MB3   3-2 7-3 1-1 6-2 2-2
Uden MB3 2-3   5-2 3-2
Hopbel MB2 2-4 2-2   1-1 3-6 6-1
Bommelerwaard MB2 2-2 3-1   4-3 2-0 4-1
Liempde MB2 2-0  
Best MB5 0-2 4-2 0-4 1-1   3-3
Drunen MB2 1-2 2-5  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Bommelerwaard MB2 Uden MB3 3-1 Definitief
.. Hopbel MB2 Best MB5 3-6 Definitief
.. Best MB5 Geel-Zwart MB3 0-2 Definitief
.. Uden MB3 Liempde MB2 5-2 Definitief
.. Geel-Zwart MB3 Hopbel MB2 7-3 Definitief
.. Bommelerwaard MB2 Liempde MB2 4-3 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Hopbel MB2 Geel-Zwart MB3 2-4 Definitief
.. Bommelerwaard MB2 Best MB5 2-0 Definitief
.. Bommelerwaard MB2 Drunen MB2 4-1 Definitief
.. Hopbel MB2 Uden MB3 2-2 Definitief
.. Uden MB3 Geel-Zwart MB3 2-3 Definitief
.. Best MB5 Drunen MB2 3-3 Definitief
ZONDAG 23 DECEMBER 2018
.. Drunen MB2 Liempde MB2 2-5 Definitief
.. Geel-Zwart MB3 Best MB5 2-2 Definitief
.. Hopbel MB2 Drunen MB2 6-1 Definitief
.. Hopbel MB2 Liempde MB2 1-1 Definitief
.. Best MB5 Bommelerwaard MB2 0-4 Definitief
.. Bommelerwaard MB2 Geel-Zwart MB3 2-2 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Geel-Zwart MB3 Bommelerwaard MB2 1-1 Definitief
.. Geel-Zwart MB3 Liempde MB2 6-2 Definitief
.. Liempde MB2 Bommelerwaard MB2 2-0 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Drunen MB2 Geel-Zwart MB3 1-2 Definitief
.. Best MB5 Hopbel MB2 4-2 Definitief
.. Best MB5 Liempde MB2 1-1 Definitief
.. Geel-Zwart MB3 Uden MB3 3-2 Definitief
.. Uden MB3 Drunen MB2 3-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
..  Best MB5 Uden MB3 16:05 Pius X-A
..  Bommelerwaard MB2 Hopbel MB2 15:35 Zidewinde
..  Drunen MB2 Bommelerwaard MB2 16:25 Zidewinde
..  Drunen MB2 Hopbel MB2 14:45 Zidewinde
..  Liempde MB2 Uden MB3 16:55 Pius X-A
..  Liempde MB2 Best MB5 15:15 Pius X-A
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
..  Drunen MB2 Uden MB3 19:25 Dillenburcht
..  Drunen MB2 Best MB5 17:45 Dillenburcht
..  Uden MB3 Best MB5 18:35 Dillenburcht
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
..  Geel-Zwart MB3 Drunen MB2 16:05 Pius X-A
..  Liempde MB2 Drunen MB2 16:55 Pius X-A
..  Liempde MB2 Geel-Zwart MB3 15:15 Pius X-A
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
..  Hopbel MB2 Bommelerwaard MB2 17:05 Wervel, De
..  Uden MB3 Hopbel MB2 17:55 Wervel, De
..  Uden MB3 Bommelerwaard MB2 16:15 Wervel, De

 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Ray van Meel
Zoeken
Mededelingen
  • Sponsorcommissie (1)
Uitslagen

D1 ZH - HC Walcheren D1 : 8-1
D2 ZH - BH&BC Breda D2 : 3-5
D2 ZH - MHCT D2 : 3-5
D3 ZH - Rosmalen D2 : 0-7
D3 ZH - MHCV D2 : 2-0
H3 ZH - H.O.D. H3 : 3-4
H3 ZH - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H2 : 4-8
JA1 ZH - MHC Best JA1 : 8-2
JA1 ZH - Oss JA2 : 7-2

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Heren 1 Beker
3.     Meisjes C4 Zaal
4.     Dames 1 Beker
5.     Meisjes C3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB