Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Meisjes C2 Zaal

Teamfoto

Spelers Meisjes C2 Zaal
Anne Couwenberg Anna Euwen Evy Leene
Pip van der Mee Mara Meijering Nathalie van de Nostrum
Merle van Oijen Maud Schapendonk Sterre Snijders
Amy van der Velden Evi van Wijk

Teamondersteuning
Coach Daphne Endhoven
Coach Vera Mollink
Trainer Daphne Endhoven
Trainer Vera Mollink
Manager Yvette van Bracht
Manager Arjan van de Nostrum

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 36951 Hockeyclub Berlicum MC2
0
08:45 09:15 thuis Zidewinde
  Arbitrage: Meisjes A1 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
27 jan 36727 HC Waalwijk MC2
0
10:25 10:55 thuis Zidewinde
  Arbitrage: Meisjes A1 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
3 feb 29320 Hockeyclub Berlicum MC2
0
11:20 11:50 uit Wissel, De
  Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
 
3 feb 29546 M.H.C. Goirle MC2
0
12:10 12:40 thuis Wissel, De
  Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
 
17 feb 34264 Oss MC2
0
16:05 16:35 thuis Hazelaar, De
  Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
 
17 feb 34050 Rosmalen MC2
0
15:15 15:45 uit Hazelaar, De
  Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MC1 8 19 6 1 1 32 10 0
2 Waalwijk MC2 6 13 4 1 1 23 7 0
3 Rosmalen MC2 8 13 4 1 3 30 25 0
4 Goirle MC2 6 9 3 0 3 11 22 0
5 Drunen MC2 6 8 2 2 2 12 16 0
6 Berlicum MC2 8 4 1 1 6 13 31 0
7 Oss MC2 6 3 1 0 5 10 20 0

  Oss MC2Vlijmen MC1Rosmalen MC2Waalwijk MC2Goirle MC2Drunen MC2Berlicum MC2
Oss MC2   1-3 0-1 2-3 3-2
Vlijmen MC1 6-1   10-4 2-1 6-1 0-0
Rosmalen MC2 0-4   1-4 5-0 12-2
Waalwijk MC2   10-1 2-2 3-0
Goirle MC2 2-3   3-2
Drunen MC2 3-2 1-1  
Berlicum MC2 5-3 0-2 2-4 2-4  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Oss MC2 Waalwijk MC2 1-3 Definitief
.. Oss MC2 Berlicum MC2 3-2 Definitief
.. Waalwijk MC2 Berlicum MC2 3-0 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Vlijmen MC1 Rosmalen MC2 10-4 Definitief
.. Drunen MC2 Vlijmen MC1 3-2 Definitief
.. Drunen MC2 Rosmalen MC2 1-1 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Rosmalen MC2 Berlicum MC2 12-2 Definitief
.. Vlijmen MC1 Drunen MC2 6-1 Definitief
.. Rosmalen MC2 Goirle MC2 5-0 Definitief
.. Waalwijk MC2 Drunen MC2 2-2 Definitief
.. Berlicum MC2 Goirle MC2 2-4 Definitief
.. Vlijmen MC1 Waalwijk MC2 2-1 Definitief
ZONDAG 23 DECEMBER 2018
.. Berlicum MC2 Rosmalen MC2 2-4 Definitief
.. Goirle MC2 Drunen MC2 3-2 Definitief
.. Oss MC2 Goirle MC2 0-1 Definitief
.. Oss MC2 Drunen MC2 2-3 Definitief
.. Rosmalen MC2 Vlijmen MC1 0-4 Definitief
.. Berlicum MC2 Vlijmen MC1 0-2 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Vlijmen MC1 Oss MC2 6-1 Definitief
.. Rosmalen MC2 Waalwijk MC2 1-4 Definitief
.. Goirle MC2 Rosmalen MC2 2-3 Definitief
.. Berlicum MC2 Oss MC2 5-3 Definitief
.. Vlijmen MC1 Berlicum MC2 0-0 Definitief
.. Waalwijk MC2 Goirle MC2 10-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
..  Berlicum MC2 Waalwijk MC2 10:05 Zidewinde
..  Drunen MC2 Waalwijk MC2 10:55 Zidewinde
..  Drunen MC2 Berlicum MC2 9:15 Zidewinde
..  Goirle MC2 Vlijmen MC1 10:40 Frankenhal
..  Goirle MC2 Oss MC2 9:00 Frankenhal
..  Oss MC2 Vlijmen MC1 9:50 Frankenhal
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
..  Berlicum MC2 Drunen MC2 11:50 Wissel, De
..  Drunen MC2 Goirle MC2 12:40 Wissel, De
..  Goirle MC2 Berlicum MC2 11:00 Wissel, De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
..  Oss MC2 Rosmalen MC2 11:50 Waspik, Sportcentrum
..  Waalwijk MC2 Oss MC2 11:00 Waspik, Sportcentrum
..  Waalwijk MC2 Rosmalen MC2 12:40 Waspik, Sportcentrum
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
..  Drunen MC2 Oss MC2 16:35 Hazelaar, De
..  Goirle MC2 Waalwijk MC2 18:05 Heijgrave, Die
..  Rosmalen MC2 Drunen MC2 15:45 Hazelaar, De
..  Rosmalen MC2 Oss MC2 17:25 Hazelaar, De
..  Vlijmen MC1 Goirle MC2 17:15 Heijgrave, Die
..  Waalwijk MC2 Vlijmen MC1 18:55 Heijgrave, Die

 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Yvette van Dijk
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

JA1 ZH - Hockey Club Uden JA1 : 5-1
JA1 ZH - HC Gemert JA1 : 6-3
MB4 ZH - Berkel Enschot Berkel-Enschot MB4 : 5-7
MB4 ZH - HC Waalwijk MB3 : 6-4

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Heren 1 Beker
3.     Meisjes C4 Zaal
4.     Dames 1 Beker
5.     Meisjes C3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB