Je bent hier: HomeWedstrijdprogramma
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


19 januari -- Zaalcompetitie

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 Zaal 28980  Hockey Club Uden JA1  08:45  09:15 VLIJMEN
Fluiten : Eric Samuels, Ron van der Krol (Heren Veteranen B) , Adriaan Verboven (Heren Veteranen B) ,
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
 
ZAALBLOK 29205  ZAAL Uden JA1 - Gemert JA1  10:05  10:05 VLIJMEN
Fluiten : Ron van der Krol (Heren Veteranen B) , Adriaan Verboven (Heren Veteranen B) , Eric Samuels,
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
 
Jongens A1 Zaal 29421  HC Gemert JA1  10:25  10:55 VLIJMEN
Fluiten : Ron van der Krol (Heren Veteranen B) , Eric Samuels, Adriaan Verboven (Heren Veteranen B) ,
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
 
Meisjes C3 Zaal 31121  HC Waalwijk MC3  11:50  12:20 GOIRLE
Frankenhal
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
 
Jongens B1 Zaal 35738  ZwartWit JB21C  12:30  13:00 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
Meisjes C3 Zaal 31351  M.H.C. Goirle MC3  12:40  13:10 GOIRLE
Frankenhal
Frankische Driehoek 4
5052BL GOIRLE
hal: veld 1
 
Meisjes D4 Zaal 28390  MHC MEP MD7  13:05  13:35 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
 
Jongens B1 Zaal 36201  B.H.V. Push JB2  13:20  13:50 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
Meisjes D4 Zaal 28839  HC Mierlo MD6  13:55  14:25 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
 
Meisjes B4 Zaal 36341  Berkel Enschot MB4  14:20  14:50 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
 
Meisjes D1 Zaal 35566  Hockeyclub Berlicum MD1  14:50  15:20 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1
 
Meisjes B4 Zaal 35893  HC Waalwijk MB3  15:10  15:40 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
 
Meisjes D1 Zaal 35376  Geel-Zwart MD1  15:40  16:10 VEGHEL
Let op: Uittenue mee!   
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1


 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Ray van Meel
Zoeken
Mededelingen
  • Sponsorcommissie (1)
Uitslagen

D1 ZH - HC Walcheren D1 : 8-1
D2 ZH - BH&BC Breda D2 : 3-5
D2 ZH - MHCT D2 : 3-5
D3 ZH - Rosmalen D2 : 0-7
D3 ZH - MHCV D2 : 2-0
H3 ZH - H.O.D. H3 : 3-4
H3 ZH - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H2 : 4-8
JA1 ZH - MHC Best JA1 : 8-2
JA1 ZH - Oss JA2 : 7-2

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Heren 1 Beker
3.     Meisjes C4 Zaal
4.     Dames 1 Beker
5.     Meisjes C3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB