Je bent hier: HomeHockeyAlle standen
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht D1 11 27 8 3 0 30 10 0
2 Oedenrode D1 11 26 8 2 1 30 12 0
3 Son D1 11 22 6 4 1 31 14 0
4 HOCO D1 11 22 6 4 1 25 15 0
5 Nova D1 11 19 5 4 2 22 19 0
6 Nuenen D1 11 15 4 3 4 24 26 0
7 Horst D1 11 14 4 2 5 23 28 0
8 Goirle D1 11 11 3 2 6 18 28 0
9 Oirschot D1 11 10 2 4 5 18 22 0
10 Drunen D1 11 8 1 5 5 13 22 0
11 Blerick D1 11 4 1 1 9 8 29 0
12 Scoop D1 11 2 0 2 9 10 27 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden D2 11 27 9 0 2 31 9 0
2 Rosmalen D2 11 26 8 2 1 46 10 0
3 Geldrop D2 11 24 7 3 1 39 14 0
4 Eindhoven D4 11 22 6 4 1 21 9 0
5 Oss D3 11 20 6 2 3 43 25 0
6 Nuenen D2 11 20 6 2 3 18 13 0
7 Basko D2 11 16 5 1 5 28 26 0
8 Oedenrode D2 11 9 3 0 8 22 31 0
9 Oss D4 11 9 3 0 8 16 35 0
10 Drunen D2 11 9 3 0 8 15 48 0
11 Oranje-Rood D6 11 6 2 0 9 3 27 0
12 Eindhoven D5 11 3 1 0 10 11 46 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel D2 11 28 9 1 1 34 14 0
2 Rosmalen D3 11 27 9 0 2 51 13 0
3 Drunen D3 11 25 8 1 2 43 12 0
4 Oirschot D2 11 24 8 0 3 49 20 0
5 Tilburg D7 11 18 6 0 5 33 28 0
6 Eersel D1 11 18 5 3 3 23 20 0
7 HOD D4 11 11 3 2 6 17 32 0
8 Hopbel D3 11 11 3 2 6 15 34 0
9 Den Bosch D9 11 10 3 1 7 17 32 0
10 Heesch D2 11 10 3 1 7 19 39 0
11 Berkel-Enschot D4 10 4 1 1 8 19 49 0
12 Oranje-Rood D8 10 2 0 2 8 8 35 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk D3 11 30 10 0 1 57 9 0
2 Oirschot D4 11 26 8 2 1 46 16 0
3 Drunen D4 11 22 7 1 3 41 17 0
4 Tilburg D12 11 22 7 1 3 32 20 0
5 Hilvarenbeek D2 11 19 5 4 2 38 13 0
6 Den Bosch D13 11 16 5 1 5 33 22 0
7 DES D6 11 16 5 1 5 30 24 0
8 Berkel-Enschot D5 10 16 5 1 4 23 17 0
9 Were Di D8 11 10 3 1 7 15 47 0
10 Shot D4 11 6 2 0 9 10 57 0
11 Were Di D9 10 5 1 2 7 24 44 0
12 Tilburg D13 11 0 0 0 11 2 65 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES D8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen D5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg D14 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shot D10 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby H1 11 31 10 1 0 44 13 0
2 Barendrecht H1 11 23 7 2 2 32 18 0
3 DES H1 11 23 6 5 0 41 23 0
4 Goirle H1 11 18 5 3 3 33 22 0
5 Pijnacker H1 11 16 4 4 3 28 28 0
6 Groen-Geel H1 11 14 4 2 5 23 23 0
7 Drunen H1 11 13 4 1 6 27 41 0
8 HDS H1 11 13 3 4 4 24 27 0
9 Dordrecht H1 11 11 3 2 6 23 29 0
10 Westland H1 11 11 3 2 6 27 36 0
11 Pelikaan H1 11 6 1 3 7 15 37 0
12 Shot H1 11 3 0 3 8 16 36 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot H4 10 27 9 0 1 32 9 0
2 Rosmalen H2 10 24 8 0 2 47 28 0
3 Waalwijk H2 10 22 7 1 2 26 16 0
4 Den Bosch H7 10 21 7 0 3 29 18 0
5 Tilburg H6 10 19 6 1 3 40 20 0
6 Drunen H3 10 12 4 0 6 26 29 0
7 Goirle H2 10 9 3 0 7 25 33 0
8 Drunen H2 10 9 3 0 7 18 31 0
9 Were Di H4 10 7 2 1 7 21 41 0
10 Don Quishoot H2 10 7 2 1 7 12 37 0
11 Oranje-Rood H8 10 6 2 0 8 15 29 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot H4 10 27 9 0 1 32 9 0
2 Rosmalen H2 10 24 8 0 2 47 28 0
3 Waalwijk H2 10 22 7 1 2 26 16 0
4 Den Bosch H7 10 21 7 0 3 29 18 0
5 Tilburg H6 10 19 6 1 3 40 20 0
6 Drunen H3 10 12 4 0 6 26 29 0
7 Goirle H2 10 9 3 0 7 25 33 0
8 Drunen H2 10 9 3 0 7 18 31 0
9 Were Di H4 10 7 2 1 7 21 41 0
10 Don Quishoot H2 10 7 2 1 7 12 37 0
11 Oranje-Rood H8 10 6 2 0 8 15 29 0
  Res. 1e klasse 
  Heren 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel H5 11 28 9 1 1 61 16 0
2 Best H3 11 27 8 3 0 46 13 0
3 Son H2 11 23 7 2 2 61 25 0
4 Dommel H2 11 21 7 0 4 40 30 0
5 Berlicum H2 11 20 5 5 1 33 23 0
6 Geldrop H5 11 18 6 0 5 31 28 0
7 Helmond H5 10 18 6 0 4 27 30 0
8 MEP H4 11 9 2 3 6 31 37 0
9 Geel-Zwart H4 11 8 2 2 7 31 36 0
10 Drunen H4 11 8 2 2 7 26 43 0
11 Liempde H2 10 1 0 1 9 28 54 0
12 Oranje-Rood H13 9 1 0 1 8 8 88 0
  Res. 3e Klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gilze-Rijen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum JA1 4 10 3 1 0 14 5 0
2 Drunen JA1 4 7 2 1 1 13 7 0
3 Waalwijk JA1 5 7 2 1 2 12 20 0
4 Bommelerwaard JA1 4 6 2 0 2 9 10 0
5 Uden JA1 4 6 1 3 0 14 8 0
6 Best JA1 5 4 1 1 3 12 17 0
7 MEP JA2 4 1 0 1 3 6 13 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOCO JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eindhoven JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pelikaan JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MA1 5 12 4 0 1 13 5 0
2 Waalwijk MA1 5 11 3 2 0 24 18 0
3 HOCO MA1 5 10 3 1 1 15 8 0
4 Den Bosch MA2 5 8 2 2 1 15 16 0
5 DES MA1 5 7 2 1 2 18 19 0
6 Push MA2 5 6 2 0 3 9 14 0
7 Drunen MA1 5 3 1 0 4 9 14 0
8 Were Di MA2 5 0 0 0 5 3 12 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MA2 5 15 5 0 0 10 1 0
2 MEP MA3 5 10 3 1 1 17 6 0
3 Drunen MA2 5 9 4 0 1 19 8 3
4 Vlijmen MA2 5 7 2 1 2 7 10 0
5 Geel-Zwart MA3 5 6 2 0 3 15 14 0
6 Bommelerwaard MA2 5 5 1 2 2 7 6 0
7 Rosmalen MA3 5 3 1 0 4 3 14 0
8 Oss MA4 5 0 0 0 5 3 22 0
  4e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MA3 5 10 3 1 1 20 11 0
2 Drunen MA3 5 10 3 1 1 14 5 0
3 Dommel MA2 5 10 3 1 1 12 6 0
4 Goirle MA5 5 8 2 2 1 12 11 0
5 MEP MA5 5 5 1 2 2 8 9 0
6 Den Bosch MA7 5 4 1 1 3 13 19 0
7 HOCO MA5 5 4 1 1 3 9 15 0
8 Tilburg MA9 5 4 1 1 3 5 17 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bommelerwaard MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rosmalen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Udenhout MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gilze-Rijen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOCO MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liberty MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Teteringen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MEP MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liempde MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bommelerwaard MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DDHC MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drunen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Made MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Grave MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F1 
    1e klasse 
  Meisjes 3F2 
    1e klasse 
  Meisjes 3F3 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
Overigen 
  Let’s Go 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen LG 1 5 15 5 0 0 34 15 0
2 Push LG 2 5 10 3 1 1 17 7 0
3 IJsseloever LG 1 5 9 3 0 2 27 16 0
4 Den Bosch LG 2 5 7 2 1 2 18 24 0
5 Cartouche LG1 5 3 1 0 4 20 30 0
6 Tempo LG2 5 0 0 0 5 9 33 0
  Poules 
Veteranen 
  Dames Donderdagavond A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heeze DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oedenrode DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood DDB 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames Donderdagavond B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot DDC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berlicum DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen DDB 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Goirle DDB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Goirle DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda HF 10 20 6 2 2 28 14 0
2 Waalwijk HA 10 19 6 1 3 18 15 0
3 Breda HE 10 17 5 2 3 20 18 0
4 DES HB 9 16 5 1 3 32 19 0
5 Zwart-Wit HC 10 16 5 1 4 17 15 0
6 Goirle HA 10 15 5 0 5 29 27 0
7 Hilvarenbeek HA 9 14 4 2 3 27 21 0
8 Tempo HA 10 10 4 1 5 23 27 3
9 Push HC 10 10 3 1 6 16 24 0
10 Drunen HA 10 9 2 3 5 21 26 0
11 Olympia HA 10 6 2 0 8 16 41 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Warande HC 10 19 6 1 3 29 25 0
2 Tilburg HC 10 18 5 3 2 29 16 0
3 Vlijmen HA 10 18 5 3 2 27 21 0
4 Den Bosch HF 10 17 5 2 3 28 21 0
5 Pelikaan HC 9 17 5 2 2 22 16 0
6 Oirschot HB 10 17 5 2 3 22 18 0
7 Drunen HB 10 11 3 2 5 21 19 0
8 Push HE 10 11 3 2 5 17 19 0
9 Rapid HB 9 10 3 1 5 21 25 0
10 Bommelerwaard HB 10 8 2 2 6 16 32 0
11 Berkel-Enschot HC 10 5 1 2 7 10 30 0
  Veteranen 3e klasse 
Zaalcompetitie 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapide D1 10 28 9 1 0 32 13 0
2 Shot D1 10 23 7 2 1 41 21 0
3 Drunen D1 10 15 5 0 5 39 27 0
4 Olympia D1 10 9 3 0 7 16 40 0
5 Zevenbergen D1 10 7 2 1 7 17 25 0
6 Tempo D1 10 5 1 2 7 11 30 0
  2e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Push D6 10 21 7 0 3 27 20 0
2 Push D8 10 20 6 2 2 38 22 0
3 Etten-Leur D5 10 17 5 2 3 28 23 0
4 Liberty D3 10 14 4 2 4 34 30 0
5 Drunen D2 12 12 3 3 6 25 25 0
6 Shot D2 10 12 3 3 4 20 31 0
7 Teteringen D1 10 5 1 2 7 10 31 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch D5 12 29 9 2 1 66 19 0
2 Drunen D3 10 20 6 2 2 32 22 0
3 Venray D2 12 15 4 3 5 20 24 0
4 Helmond D4 10 10 3 1 6 20 40 0
5 Eindhoven D6 10 3 1 0 9 10 43 0
  2e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart H3 12 30 9 3 0 76 34 0
2 Heeze H2 12 28 9 1 2 53 23 0
3 Eindhoven H4 12 20 6 2 4 60 33 0
4 Zwart-Wit H3 10 16 5 1 4 39 36 0
5 Blerick H2 10 11 3 2 5 37 30 0
6 Eindhoven H3 12 4 1 1 10 26 63 0
7 Drunen H2 10 3 1 0 9 21 93 0
  1e klasse 
  Jongens 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JA1 12 28 9 1 2 49 29 0
2 Bommelerwaard JA1 12 22 7 1 4 36 34 0
3 Drunen JA1 12 22 6 4 2 34 25 0
4 Waalwijk JA1 12 19 6 1 5 42 37 0
5 MEP JA2 12 17 5 2 5 31 32 0
6 Uden JA1 12 11 3 2 7 39 47 0
7 Best JA1 12 1 0 1 11 20 47 0
  1e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JB1 10 27 9 0 1 81 27 0
2 Tempo JB1 10 27 9 0 1 48 28 0
3 Waalwijk JB1 12 21 7 0 5 48 45 0
4 Goirle JB1 10 15 5 0 5 35 38 0
5 HOCO JB2 10 7 2 1 7 23 37 0
6 Pelikaan JB3 10 7 2 1 7 20 46 0
7 Tilburg JB3 10 2 0 2 8 22 56 0
  2e klasse 
  Jongens B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen JB2 12 36 12 0 0 81 14 0
2 Oss JB2 12 23 7 2 3 28 33 0
3 Berkel-Enschot JB2 12 19 6 1 5 42 36 0
4 Liempde JB1 12 14 4 2 6 25 31 0
5 Dommel JB1 12 12 3 3 6 31 41 0
6 Goirle JB2 12 12 3 3 6 25 49 0
7 Waalwijk JB2 12 3 0 3 9 27 55 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo JC1 10 30 10 0 0 70 16 0
2 Push JC3 10 19 6 1 3 37 26 0
3 Tilburg JC3 12 16 5 1 6 53 45 0
4 Rapide JC1 10 15 5 0 5 32 48 0
5 Drunen JC1 10 12 3 3 4 26 43 0
6 Zwart-Wit JC2 10 7 2 1 7 27 42 0
7 Prinsenbeek JC1 10 6 2 0 8 23 48 0
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP JD2 10 30 10 0 0 55 9 0
2 Berkel-Enschot JD1 10 25 8 1 1 59 22 0
3 Push JD4 12 15 4 3 5 46 52 0
4 HOCO JD2 12 14 4 2 6 28 43 0
5 Tilburg JD3 12 11 3 2 7 40 45 0
6 Drunen JD1 12 9 2 3 7 26 61 0
7 Goirle JD2 10 6 1 3 6 28 50 0
  3e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MA2 12 26 8 2 2 43 24 0
2 Oirschot MA1 12 25 8 1 3 42 26 0
3 Bommelerwaard MA1 12 19 5 4 3 34 32 0
4 Den Bosch MA2 12 18 5 3 4 43 26 0
5 Tilburg MA3 12 17 5 2 5 23 27 0
6 Drunen MA1 12 11 3 2 7 33 33 0
7 HOCO MA2 12 3 1 0 11 14 64 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MA1 10 27 9 0 1 61 12 0
2 HDL MA1 10 21 7 0 3 48 23 0
3 Drunen MA2 9 13 4 1 4 27 28 0
4 Liempde MA1 9 12 4 0 5 28 43 0
5 Berlicum MA2 10 10 3 1 6 19 44 0
6 Geel-Zwart MA3 8 0 0 0 8 8 41 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
     
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MB1 12 31 10 1 1 46 22 0
2 Drunen MB1 12 28 9 1 2 45 26 0
3 Bommelerwaard MB1 12 18 5 3 4 34 29 0
4 Dommel MB1 12 17 5 2 5 36 42 0
5 DES MB1 12 17 4 5 3 40 33 0
6 Berlicum MB1 12 8 2 2 8 39 46 0
7 Vlijmen MB2 12 0 0 0 12 26 68 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB1 12 33 11 0 1 50 16 0
2 Goirle MB1 12 25 7 4 1 42 19 0
3 Push MB2 12 23 7 2 3 38 26 0
4 Vlijmen MB1 12 17 5 2 5 25 30 0
5 Were Di MB2 12 15 4 3 5 30 25 0
6 Drunen MB2 12 7 2 1 9 17 41 0
7 Tilburg MB4 12 0 0 0 12 11 56 0
  1e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MB3 10 27 9 0 1 54 18 0
2 Drunen MB3 10 27 9 0 1 44 11 0
3 Berkel-Enschot MB4 12 21 7 0 5 40 26 0
4 Dommel MB2 12 18 6 0 6 45 41 0
5 HOCO MB3 10 13 4 1 5 40 33 0
6 Liberty MB3 12 5 1 2 9 14 48 0
7 DES MB4 12 4 1 1 10 14 74 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MB6 12 28 9 1 2 67 27 0
2 Tilburg MB9 12 22 7 1 4 55 30 0
3 Drunen MB4 12 20 6 2 4 42 36 0
4 DVS MB3 12 17 5 2 5 31 34 0
5 Oranje-Rood MB9 12 15 5 0 7 40 57 0
6 Oirschot MB3 12 13 4 1 7 22 45 0
7 Were Di MB6 12 7 2 1 9 28 56 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di MB5 12 27 8 3 1 49 25 0
2 Udenhout MB1 12 26 8 2 2 44 21 0
3 MEP MB5 12 24 7 3 2 46 35 0
4 Tilburg MB10 12 19 6 1 5 40 41 0
5 Drunen MB5 12 11 3 2 7 25 35 0
6 Nuenen MB3 12 7 2 1 9 24 42 0
7 Best MB6 12 5 1 2 9 25 54 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot MC1 12 29 9 2 1 55 17 0
2 MEP MC2 12 25 8 1 3 49 42 0
3 Tilburg MC3 12 24 8 0 4 37 30 0
4 Drunen MC1 12 16 5 1 6 26 27 0
5 Vlijmen MC1 12 16 5 1 6 32 38 0
6 Den Bosch MC3 12 10 3 1 8 30 34 0
7 MOP MC2 12 2 0 2 10 17 58 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC3 12 36 12 0 0 48 18 0
2 Geel-Zwart MC3 12 22 7 1 4 36 29 0
3 Uden MC2 12 19 5 4 3 50 33 0
4 Drunen MC2 12 17 5 2 5 39 31 0
5 Rosmalen MC4 12 13 4 1 7 29 41 0
6 MEP MC4 12 12 4 0 8 23 44 0
7 Liempde MC2 12 2 0 2 10 24 53 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MC7 12 34 11 1 0 70 20 0
2 Were Di MC3 12 31 10 1 1 67 22 0
3 Udenhout MC2 12 21 7 0 5 47 43 0
4 DES MC3 12 15 5 0 7 60 59 0
5 Berkel-Enschot MC4 10 9 3 0 7 40 59 0
6 Drunen MC3 10 6 2 0 8 26 57 0
7 Zevenbergen MC3 10 0 0 0 10 13 63 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MC9 12 32 10 2 0 97 21 0
2 Waalwijk MC3 11 23 7 2 2 45 23 0
3 Warande MC5 10 16 5 1 4 49 47 0
4 Hilvarenbeek MC4 12 16 4 4 4 41 41 0
5 MEP MC7 12 14 4 2 6 37 56 0
6 Liberty MC4 11 8 2 2 7 29 61 0
7 Drunen MC4 12 4 1 1 10 31 80 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MD2 10 24 8 0 2 33 26 0
2 MEP MD2 10 21 7 0 3 42 25 0
3 Drunen MD1 10 17 5 2 3 30 27 0
4 Tilburg MD5 10 13 3 4 3 23 28 0
5 Rosmalen MD3 12 9 3 0 9 28 44 0
6 Push MD5 9 9 2 3 4 23 22 0
7 Vlijmen MD2 9 7 2 1 6 18 25 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MD2 12 36 12 0 0 91 10 0
2 Oss MD3 12 26 8 2 2 58 25 0
3 MEP MD4 12 25 8 1 3 57 14 0
4 Drunen MD2 12 16 5 1 6 25 45 0
5 Gemert MD3 12 15 5 0 7 31 53 0
6 Liempde MD4 12 6 2 0 10 30 67 0
7 Berlicum md2 12 0 0 0 12 16 94 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MD4 12 33 11 0 1 63 17 0
2 MEP MD5 12 25 7 4 1 37 21 0
3 Oranje-Rood MD9 12 17 5 2 5 28 26 0
4 HDL MD3 12 17 5 2 5 45 44 0
5 Basko MD3 12 16 5 1 6 40 37 0
6 Drunen MD3 12 9 2 3 7 13 45 0
7 Uden MD4 12 3 1 0 11 25 61 0
  4e klasse 
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Marèn van Logten
  • André van Ombergen
  • Babette de Wit
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

JB1 ZH - HC Tilburg JB3 : 16-4
JB1 ZH - MHC Tempo JB1 : 4-2
MA2 ZH - mixed hockeyclub HDL MA1 : 5-3
MA2 ZH - Hockeyclub Berlicum MA2 : 2-0
MB1 ZH - MHCdeDommel MB1 : 7-1
MB1 ZH - MHC Bommelerwaard MB1 : 3-2
MB3 ZH - Berkel Enschot Berkel-Enschot MB4 : 0-1
MB3 ZH - MHCdeDommel MB2 : 4-2
MC1 ZH - V.M.H.& C.C. M.O.P. MC2 : 2-1
MC1 ZH - VMHC MC1 : 3-4

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B2 Zaal
2.     Let’s Go
3.     Jongens B1 Zaal
4.     Meisjes B3 Zaal
5.     Dames 5

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
20:39   -   JB2 Zaal Kampioen!
09:20   -   Clinic D en C jeug
20:22   -   MHCD is weer twee
21:38   -   3x Brons tijdens f
Naar de KNHB site KNHB