Je bent hier: HomeHockey
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Trainingsschema
    maandag 25 maart 2019   07:44
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Dave van Dijk
Julius de Gouw
SW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Teun Jansen SP - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Lars Mul SP - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Iris van Steen SW - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jeroen van den Berg RA - CD
19:00 - 20:00 Jongens B2 Rob Jansen SP - CD
19:00 - 20:00 KEEPERS CD Lucas Winkel RA - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Sandor Verheij SP - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Carlien van Rooij
Dian van Rooij
SW - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D4 Floor Coesmans
Pien van Bijnen
SW - CD
20:00 - 21:00 KEEPERS AB Lucas Winkel RA - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Sil Steenbrink RA - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A2 SP - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A3 SP - CD
20:00 - 21:45 Meisjes B1 Lisa van Helvoort
Joep van Nuland
SW - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B3 SW - CD
21:00 - 22:30 Dames donderdagavond A Emmy van Riel
Mariëlle Ehren - Verhulst
SP - AB
21:00 - 22:30 Dames donderdagavond B Zelf SP - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens C2 Max van Hees
Pepe Leene
SW - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Jeroen van den Berg RA - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Martijn Kuipers
Sam Schuurmans
RA - CD
20:00 - 22:00 Dames 2 Floortje van Halder SP - AB
20:00 - 22:00 Dames 3 Angelique van Sambeek SP - CD
20:00 - 22:30 Heren 1 Jaap van den Heuvel
Jeroen van de Wiel
Steven Ritsema
Thiemo Rijpert
RA
20:00 - 22:00 Heren 2 Ward van Helvoort SW - AB
20:00 - 22:00 Jong Heren 1 Tobias de Gouw SW - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 3F1 Anton Rijnders
Mart van Rooij
SW - D
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Marin Leene
Taco Ploegmakers
Teun Jansen
RA - D
17:00 - 18:30 Jongens 8E1 Joris Dorrestijn
Julius Harder
Siep Jansen
RA - C
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 Maud van den Brule
Mara Meijering
SW - D
17:00 - 18:00 Meisjes 3F2 Mara Meijering
Maud van den Brule
SW - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Anouk van Iersel
Meie Snijders
SW - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Fieke Mul
Fleur Spek
Guusje van Delft
SW - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Babs van der Putten
Fleur H. Harder
Micky Hol
SW - C
17:00 - 18:30 Meisjes 8E1 Isis de Vries
Senna Johannesen
RA - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Fleur Smits
Kiki van der Putten
SP - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Daphne Endhoven
Geert Rijnders
Mohamed Zaabout
SW - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Dave van Dijk
Julius de Gouw
SW - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Mike van Engelen
Pepijn Ploegmakers
RA - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Dames 1 SP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Dames 1 SP - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lisa van Helvoort
Joep van Nuland
RA - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Heren 1 SW - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Sandor Verheij SW - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 André van Ombergen
Mohamed Zaabout
RA
20:00 - 22:00 Dames 4 Josan de Gouw SP
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Daan Laurey
Martijn Lardinois
SW - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 MA1 SP - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Lars Mul
Dieuwe van de Pas
SP - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Carlien van Rooij
Dian van Rooij
RA - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Olivier Dorrestijn
Anton Rijnders
SW - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jeroen van den Berg SW - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Rob Jansen RA - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Max van Hees
Pepe Leene
SW - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Sil Steenbrink RA - CD
20:30 - 23:00 Dames donderdagavond A RA Wedstrijd van DDA
20:30 - 23:00 Dames donderdagavond B RA Wedstrijd van DDA
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Hubert Kuijs
Roland-Jan Edens
SW - B
20:30 - 22:30 Heren Veteranen B Adriaan Verboven
Ron van der Krol
SW - CD
20:30 - 21:00 Jongens A1 Jeroen van den Berg SW - A
20:30 - 22:30 Trickey 1 Herman van Herwijnen
Wietse de Lege
SP - AB
20:30 - 22:30 Trickey 2 Simon Wijte SP - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Daphne Endhoven
Geert Rijnders
Mohamed Zaabout
Vera Mollink
SW - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Isa Moorees
Emma Vassallo
RA - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Martijn Kuipers
Sam Schuurmans
SW - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Mike van Engelen
Pepijn Ploegmakers
SP - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Fleur Smits
Kiki van der Putten
SP - CD
18:30 - 19:30 Dames 1 André van Ombergen
Mohamed Zaabout
RA
19:00 - 20:15 Dames 2 Arianne van Noort
Stéphanie IJpelaar
SP - AB
19:00 - 20:15 Dames 3 Angelique van Sambeek SW - AB
19:00 - 20:15 Dames 4 Jacques de Waal
Josan de Gouw
Roel Hoffmans
SP - CD
19:00 - 20:15 Jong Dames 1 Britt Verboven SW - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 André van Ombergen
Mohamed Zaabout
RA - AB
19:30 - 20:30 Heren 1 Jeroen van de Wiel
Steven Ritsema
Thiemo Rijpert
RA - CD
20:15 - 21:30 Heren 2 Ward van Helvoort SW - AB
20:15 - 21:30 Heren 3 SP - AB
20:15 - 21:30 Jong Heren 1 Tobias de Gouw SW - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Jeroen van de Wiel
Thiemo Rijpert
RA
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Eva Schapendonk
Femke van Engelen
Jade van den Berg
Maud Schapendonk
RA - C
09:00 - 10:00 Funkey Eva Schapendonk
Femke van Engelen
Jade van den Berg
Maud Schapendonk
RA - D
10:30 - 12:00 Let’s Go SP - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens 3F1 SW
09:30 - 10:30 Jongens 6E1 SW
09:30 - 10:30 Jongens 8E1 SW
09:30 - 10:30 Meisjes 3F1 SW
09:30 - 10:30 Meisjes 3F2 SW
09:30 - 10:30 Meisjes 6E1 SW
09:30 - 10:30 Meisjes 6E2 SW
09:30 - 10:30 Meisjes 6E3 SW
09:30 - 10:30 Meisjes 8E1 SW
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Britt Geelen
  • Marjolijn de Gouw
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D1 - HC Oirschot D1 : 5-4
D2 - Berkel Enschot D3 : 2-2
D3 - Hockey Geldrop D3 : 1-0
D4 - HC Tilburg D12 : 1-2
H1 - HC Waddinxveen H1 : 5-3
H2 - M.H.C. Goirle H2 : 1-4
H3 - Were Di Tilburg H8 : 5-4
HVETA - Hockey Club Uden HA : 7-0
HVETB - Hockeyclub 's-Hertogenbosch HG : 1-0
JD1 - Berkel Enschot Berkel-Enschot DJ3 : 0-12

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Heren 1 Beker
2.     Meisjes C4 Zaal
3.     Jongens A1
4.     Jongens A1 Zaal
5.     Meisjes D4 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:17   -   JA1 Zaal KAMPIOEN
12:48   -   MC4 Zaal KAMPIOEN
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
Naar de KNHB site KNHB