Je bent hier: HomeHockeyWedstrijdprogramma
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


20 januari -- Zaalcompetitie

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 27113  SHOT D1  11:50  12:20 HALSTEREN
Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
Dames 1 Zaal 27131  Hockeyclub Zevenbergen D1  12:40  13:10 HALSTEREN
Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
Dames 2 Zaal 30110  B.H.V. Push D6  17:10  17:45 DRUNEN
Fluiten : Marieke Herrings (Dames 1 Zaal) , Ron van der Krol (Heren Veteranen B) , Birgit Sol (Dames 1 Zaal) ,
Arbitrage: Dames 1 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
Dames 2 Zaal 29886  Were Di Tilburg D5  18:50  19:25 DRUNEN
Fluiten : Marieke Herrings (Dames 1 Zaal) , Birgit Sol (Dames 1 Zaal) , Ron van der Krol (Heren Veteranen B) ,
Arbitrage: Dames 1 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
Dames 3 Zaal 35944  Hockeyclub 's-Hertogenbosch D7  11:25  11:55 VLIJMEN
Fluiten : Henri Rijnders (Heren Veteranen B) , Ruth Eikenaar (Dames 2 Zaal) , Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) ,
Arbitrage: Dames 2 Zaal
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
Dames 3 Zaal 35717  MHCV D2  09:45  10:15 VLIJMEN
Fluiten : Ruth Eikenaar (Dames 2 Zaal) , Henri Rijnders (Heren Veteranen B) , Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) ,
Arbitrage: Dames 2 Zaal
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
 
Meisjes A1 Zaal 31065  Hockeyclub Hilvarenbeek MA1  13:20  13:50 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
Meisjes A1 Zaal 31286  Oss MA1  14:10  14:40 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
 
Meisjes B2 Zaal 34998  MHC Bommelerwaard MB2  15:55  16:25 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) , Ray van Meel, Ton van Esdonk,
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
Meisjes B2 Zaal 34777  SMHC De Hopbel MB2  14:15  14:45 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) , Ray van Meel, Ton van Esdonk,
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
Meisjes B3 Zaal 33876  MHC DES MB3  12:55  13:25 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
Meisjes B3 Zaal 34327  Rosmalen MB3  13:45  14:15 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
 
Meisjes C4 Zaal 36285  Hockeyclub Berlicum MC4  09:50  10:20 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
Meisjes C4 Zaal 35831  mixed hockeyclub HDL MC2  09:00  09:30 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
 
Meisjes D2 Zaal 27718  HC Waalwijk MD2  11:45  12:15 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Tijmen van Erp (Jongens B2) , Koen Pulles (Jongens B2) , Thijmen Schütte (Jongens B2) ,
Arbitrage: Jongens B2 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
Meisjes D2 Zaal 27945  HC Tilburg MD8  13:25  13:55 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Tijmen van Erp (Jongens B2) , Koen Pulles (Jongens B2) , Thijmen Schütte (Jongens B2) ,
Arbitrage: Jongens B2 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
ZAALBLOK 29658  ZAAL Push D6 - Were Di D5  18:30  18:35 DRUNEN
Fluiten : Ron van der Krol (Heren Veteranen B) , Marieke Herrings (Dames 1 Zaal) , Birgit Sol (Dames 1 Zaal) ,
Arbitrage: Dames 1 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
ZAALBLOK 36168  ZAAL Venray D2 - Den Bosch D7  11:05  11:05 VLIJMEN
Fluiten : Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) , Ruth Eikenaar (Dames 2 Zaal) , Henri Rijnders (Heren Veteranen B) ,
Arbitrage: Dames 2 Zaal
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
ZAALBLOK 38506  ZAAL MEP JC2 - DES JC1  16:00  16:05 DRUNEN
Fluiten : Pepijn Ploegmakers (Jongens A1) , Geert Rijnders (Jongens A1) , Pepijn van Himbergen (Jongens A1) ,
Arbitrage: Jongens A1 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
ZAALBLOK 28155  ZAAL Shot H2 - Eindhoven H3  18:05  18:05 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Hugo Kivits (Jong Heren 1) , Robin Kivits (Jong Heren 1) , Berend Wijte (Jong Heren 1) ,
Arbitrage: Heren 3 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
ZAALBLOK 34553  ZAAL Bommelerwaard MB2 - Hopbel MB2  15:35  15:35 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Ton van Esdonk, Ray van Meel, Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) ,
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
ZAALBLOK 28177  ZAAL Tilburg MD8 - Waalwijk MD2  13:05  13:05 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Tijmen van Erp (Jongens B2) , Koen Pulles (Jongens B2) , Thijmen Schütte (Jongens B2) ,
Arbitrage: Jongens B2 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
Heren 2 Zaal 27931  SHOT H2  18:25  18:55 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Hugo Kivits (Jong Heren 1) , Robin Kivits (Jong Heren 1) , Berend Wijte (Jong Heren 1) ,
Arbitrage: Heren 3 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
Heren 2 Zaal 27704  HC Eindhoven H3  16:45  17:15 SPRANG-CAPELLE
Fluiten : Hugo Kivits (Jong Heren 1) , Robin Kivits (Jong Heren 1) , Berend Wijte (Jong Heren 1) ,
Arbitrage: Heren 3 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
Jongens 8E1 Zaal 37124  MHC DES J8E1  09:55  10:25 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
Jongens 8E1 Zaal 37142  Were Di Tilburg J8E1  09:25  09:55 KAATSHEUVEL
Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP KAATSHEUVEL
hal: veld 1
 
Jongens C2 Zaal 38500  MHC DES JC1  16:20  16:55 DRUNEN
Fluiten : Pepijn van Himbergen (Jongens A1) , Geert Rijnders (Jongens A1) , Pepijn Ploegmakers (Jongens A1) ,
Arbitrage: Jongens A1 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen
Jongens C2 Zaal 38495  MHC MEP JC2  14:40  15:15 DRUNEN
Fluiten : Pepijn van Himbergen (Jongens A1) , Pepijn Ploegmakers (Jongens A1) , Geert Rijnders (Jongens A1) ,
Arbitrage: Jongens A1 Zaal
Dillenburcht
Tinie de Munnikstraat 5
5151VW DRUNEN
hal: Drunen


 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Yvette van Dijk
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

JA1 ZH - Hockey Club Uden JA1 : 5-1
JA1 ZH - HC Gemert JA1 : 6-3
MB4 ZH - Berkel Enschot Berkel-Enschot MB4 : 5-7
MB4 ZH - HC Waalwijk MB3 : 6-4

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Heren 1 Beker
3.     Meisjes C4 Zaal
4.     Dames 1 Beker
5.     Meisjes C3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB