Je bent hier: HomeHockey
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Trainingsschema
    vrijdag 21 september 2018   20:32
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep RA - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Dave van Dijk
Tom Dekker
SW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Teun Jansen SP - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 SP - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Iris van Steen SW - AB
19:00 - 20:00 Jongens B2 Rob Jansen SP - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Sandor Verheij SP - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Carlien van Rooij
Dian van Rooij
SW - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D4 Emma Vassallo
Fleur Smits
Isa Moorees
Kiki van der Putten
SW - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A2 SP - AB
20:00 - 21:45 Meisjes B1 Lisa van Helvoort
Geranne Timmermans
Joep van Nuland
SW - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B3 SW - CD
21:00 - 22:30 Dames donderdagavond A Emmy van Riel
Mariëlle Ehren - Verhulst
SP - AB
21:00 - 22:30 Dames donderdagavond B Zelf SP - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens C1 Mike van Engelen
Pepijn Ploegmakers
SW - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Max van Hees
Pepe Leene
SW - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Jeroen van den Berg RA - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Martijn Kuipers
Sam Schuurmans
RA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Janneke Dekker
Lotte Mathlener
Marin van Oijen
SP - CD
20:00 - 22:00 Dames 2 Floortje van Halder SP - AB
20:00 - 22:00 Dames 3 Angelique van Sambeek SP - CD
20:00 - 22:30 Heren 1 Jaap van den Heuvel
Jeroen van de Wiel
Steven Ritsema
Thiemo Rijpert
RA
20:00 - 22:00 Heren 2 Ward van Helvoort SW - AB
20:00 - 22:00 Jong Heren 1 Tobias de Gouw SW - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Marin Leene
Taco Ploegmakers
Teun Jansen
RA - D
17:00 - 18:30 Jongens 8E1 Joris Dorrestijn
Julius Harder
Siep Jansen
RA - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Anouk van Iersel
Meie Snijders
SW - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Fieke Mul
Guusje van Delft
SW - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Babs van der Putten
Fleur H. Harder
Micky Hol
SW - C
17:00 - 18:30 Meisjes 8E1 Isis de Vries
Senna Johannesen
RA - AB
17:00 - 18:00 Mixed 3F1 Anton Rijnders
Mart van Rooij
Maud van den Brule
Mara Meijering
SW - D
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Daphne Endhoven
Geert Rijnders
Mohamed Zaabout
SW - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Dave van Dijk
Tom Dekker
SW - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Bas Schuurmans
Floor Dooijes
Roland-Jan Edens
RA - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Dames 1 SP - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Dames 1 SP - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lisa van Helvoort
Geranne Timmermans
Joep van Nuland
RA - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Lars Janssen
Tom Kivits
SW - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Sandor Verheij SW - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 André van Ombergen
Mohamed Zaabout
RA
20:00 - 22:00 Dames 4 Josan de Gouw SP
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Daan Laurey
Martijn Lardinois
SW - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 MA1 SP - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Lars Mul
Dieuwe van de Pas
SP - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Janneke Dekker
Lotte Mathlener
Marin van Oijen
RA - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Carlien van Rooij
Dian van Rooij
RA - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Olivier Dorrestijn
Anton Rijnders
SW - CD
19:00 - 21:00 Jongens A1 Jeroen van den Berg SP - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Rob Jansen RA - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Max van Hees
Pepe Leene
SW - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bas Schuurmans
Floor Dooijes
RA - CD
20:30 - 23:00 Dames donderdagavond A RA Wedstrijd van DDA
20:30 - 23:00 Dames donderdagavond B RA Wedstrijd van DDA
20:30 - 22:30 Heren Veteranen A Hubert Kuijs
Roland-Jan Edens
SW - AB
20:30 - 22:30 Heren Veteranen B Adriaan Verboven
Ron van der Krol
SW - CD
20:30 - 22:30 Trickey 1 Herman van Herwijnen
Wietse de Lege
SP - AB
21:00 - 23:00 Trickey 2 Simon Wijte SP - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Emma Vassallo
Fleur Smits
Isa Moorees
Kiki van der Putten
RA - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Martijn Kuipers
Sam Schuurmans
SW - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Mike van Engelen
Pepijn Ploegmakers
SP - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Daphne Endhoven
Geert Rijnders
Mohamed Zaabout
Vera Mollink
SW - CD
18:30 - 19:30 Dames 1 André van Ombergen
Mohamed Zaabout
RA
19:00 - 20:15 Dames 2 Arianne van Noort
Stéphanie IJpelaar
SP - AB
19:00 - 20:15 Dames 3 Angelique van Sambeek SW - AB
19:00 - 20:15 Dames 4 Jacques de Waal
Josan de Gouw
Roel Hoffmans
SP - CD
19:00 - 20:15 Jong Dames 1 Britt Verboven SW - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 André van Ombergen
Mohamed Zaabout
RA - AB
19:30 - 20:30 Heren 1 Jeroen van de Wiel
Steven Ritsema
Thiemo Rijpert
RA - CD
20:15 - 21:30 Heren 2 Ward van Helvoort SW - AB
20:15 - 21:30 Heren 3 SP - AB
20:15 - 21:30 Jong Heren 1 Tobias de Gouw SW - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Jeroen van de Wiel
Thiemo Rijpert
RA
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Eva Schapendonk
Femke van Engelen
Jade van den Berg
RA - C
09:00 - 10:00 Funkey Eva Schapendonk
Femke van Engelen
Jade van den Berg
RA - D
10:30 - 12:00 Let’s Go SP - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 JJ jeugd F,E RA
 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Tom van Balkom
  • Joris Dorrestijn
  • Olivier Dorrestijn
  • Wietse van Son
  • Thijs Verhoeven
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D DAA - Hockeyclub Hilvarenbeek DDA : 1-2
D DAB - Berkel Enschot Berkel-Enschot DDC : 2-0
D1 - HC Nova D1 : 2-3
D2 - Were Di Tilburg D4 : 1-3
D3 - Sint Oedenrode D2 : 0-3
D4 - Rosmalen D4 : 0-1
H1 - HC Voorne H1 : 1-2
H2 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H7 : 0-6
H3 - M.H.C. Goirle H3 : 2-4
HVETA - Geel-Zwart HA : 1-8

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B1
2.     Meisjes D1
3.     Jongens A1
4.     Meisjes C1
5.     Heren Veteranen B

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB