Je bent hier: HomeWedstrijdprogramma
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


16 mei -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 21900  HOCO MA1    15:15  15:45 Rabo  info
Fluiten : Arjan van Engelen (Heren Veteranen B) , Ward van Helvoort (Heren 3) ,
Meisjes A2 21847  MHC Bommelerwaard MA2 30   14:15  15:15 uit -   info
Meisjes A3 21858  MHC DES MA3    11:45  12:15 Sensor Partners  info
Fluiten : Lotte Mathlener (Dames 2) , Jessy Maas (Dames 2) ,
 
Meisjes B1 42750  M.H.C. Goirle MB1    13:30  14:00 Rabo  info
Fluiten : Romy Stevens (Dames 1) , Birgit Sol (Dames 1) ,
Meisjes B2 42920  HC Waalwijk MB2    15:15  15:45 Sportwereld  info
Fluiten : Nikki Ruhof (Dames 1) , Hanneke van de Wiel (Dames 1) ,
Meisjes B3 43280  Rosmalen MB3 25     n.n.b uit -   info
Meisjes B4 43933  HOCO MB5 40     n.n.b uit -   info
Meisjes B5 44077  VMHC MB4 15     n.n.b uit -   info
 
Meisjes C1 44520  MHC DES MC1    11:45  12:15 Sportwereld  info
Fluiten : Lotte de Groot (Meisjes A1 Zaal) , Roos de Hart (Meisjes A1 Zaal) ,
Meisjes C2 45215  Hockeyclub Berlicum MC3 25   11:30  12:25 uit -   info
Meisjes C3 45955  VMHC MC5 15     n.n.b uit -   info
Meisjes C4 45665  DDHC MC3    11:45  12:15 Rabo  info
Fluiten : Ilse van Hulten (Meisjes A1) , Isa van der Linden (Meisjes A1) ,
 
Meisjes D1 46714  MHC Bommelerwaard MD1    10:00  10:30 Sportwereld  info
Fluiten : Sam Slangen (Meisjes B2 Zaal) , Evi van Wijk (Meisjes B2 Zaal) ,
Meisjes D2 47049  MHC DES MD4    10:00  10:30 Sensor Partners  info
Fluiten : Sanne Raaijmakers (Meisjes B2 Zaal) , Lisa Verschuren (Meisjes B2 Zaal) ,
Meisjes D3 47690  VMHC MD5 15     n.n.b uit -   info
 
Jongens A1 21865  Hockey Club Uden JA1 45   14:45  16:00 uit -   info
 
Jongens B1 40963  HOCO JB1    13:15  14:00 Sportwereld  info
Fluiten : Mohamed Zaabout (Heren 2) , Sander Beeks (Heren 2) ,
Jongens B2 41263  MHC De Warande JB3 30     n.n.b uit -   info
 
Jongens C1 41756  HC Tilburg JC3 30     n.n.b uit -   info
 
Jongens D1 42454  R.M.H.C. de Pelikaan JD2    10:00  10:30 Rabo  info
Fluiten : Kostian Verdijk (Jongens B1 Zaal) , Kobe de Klijne (Jongens B1 Zaal) ,

16 mei -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 53470  Were Di Tilburg MF1 30   10:45  11:45 uit -   info
Meisjes 3F2 53648  VMHC MF1 15     n.n.b uit -   info
Meisjes 3F3 53508  Berkel Enschot MF3    08:30  09:00 Rabo  info
Fluiten : Rosa Johannesen (Meisjes B2) , Karlijn Korsten (Meisjes B2 Zaal) ,
 
Meisjes 6E1 51207  HOCO M6E5    08:30  09:00 Rabo  info
Fluiten : Lotte Liefhebber (Meisjes C1) , Evy Leene (Meisjes C1) ,
Meisjes 6E2 52578  HC Tilburg M6E4 30     n.n.b uit -   info
 
Meisjes 8E1 50725  HC Tilburg M8E5 30     n.n.b uit -   info
Meisjes 8E2 50198  MHC DES M8E5    08:30  09:00 Sportwereld  info
Fluiten : Charlotte de Corte (Meisjes B2 Zaal) , Yzze Faber (Meisjes B2) ,
 
Jongens 6E1 49054  MHC DES J6E1 25   07:50  08:45 uit -   info
 
Jongens 8E1 48446  M.H.C. Goirle J8E2 40   09:05  10:15 uit -   info

16 mei -- Overigen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Let’s Go 437  V.M.H.C. CARTOUCHE LG1    12:30  13:00 uit -   info


 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Lenny van den Eijnde
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B2 Zaal
2.     Jongens B1 Zaal
3.     Meisjes B3 Zaal
4.     Let’s Go
5.     Dames 5

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
20:39   -   JB2 Zaal Kampioen!
09:20   -   Clinic D en C jeug
20:22   -   MHCD is weer twee
21:38   -   3x Brons tijdens f
Naar de KNHB site KNHB