Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Dames 3

Teamfoto

Spelers Dames 3
Fenna Banierink Roseri van den Besselaar Juliette van den Besselaar
Laura Besselink Sietske Brok Sanne Broos
Sabien van der Bruggen Larah Hettema Carlijn Lelieveld
Lieke Lommers Meike van de Pas Cathelijn Rekers
Angelique van Sambeek Virginie Schoorl Roos van Steen
Juul Vissers Bibian van de Wiel Madelon Winkel

Teamondersteuning
Aanvoerder Angelique van Sambeek

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer D2 22 54 17 3 2 95 34 0
2 Uden D2 22 51 16 3 3 71 27 0
3 Eindhoven D3 22 50 16 2 4 65 27 0
4 Oss D3 22 49 15 4 3 93 43 0
5 Oedenrode D2 22 35 11 2 9 59 62 0
6 Basko D2 22 34 11 1 10 49 41 0
7 Oss D4 22 27 8 3 11 42 61 0
8 Geldrop D3 22 21 6 3 13 26 55 0
9 Drunen D3 22 16 5 1 16 28 67 0
10 Eindhoven D5 22 16 3 7 12 32 59 0
11 Geel-Zwart D2 22 14 4 2 16 31 70 0
12 Den Bosch D6 22 12 3 3 16 24 69 0

  Uden D2 (O)Oedenrode D2 (O)Geel-Zwart D2 (O)Boxmeer D2 (O)Oss D4Basko D2 (O)Drunen D3 (O)Eindhoven D3Eindhoven D5Oss D3Den Bosch D6Geldrop D3
Uden D2 (O)   3-3 4-0 1-4 3-2 2-1 5-1 1-2 2-1 1-3 2-0 6-0
Oedenrode D2 (O) 0-4   1-0 1-9 3-1 1-4 3-0 5-5 7-1 3-4 3-1 4-2
Geel-Zwart D2 (O) 1-2 1-3   3-6 3-1 0-6 2-3 2-3 2-2 1-8 2-2 2-5
Boxmeer D2 (O) 0-4 7-2 3-0   6-2 3-1 5-1 2-1 7-3 4-0 5-0 3-1
Oss D4 0-6 4-2 4-3 1-7   1-0 2-1 0-7 2-2 3-3 3-1 3-0
Basko D2 (O) 1-3 1-2 3-1 3-3 3-0   4-2 2-1 3-0 1-6 1-3 3-0
Drunen D3 (O) 1-5 0-3 1-2 2-2 0-6 2-1   2-3 1-5 1-2 2-1 1-0
Eindhoven D3 1-1 2-1 5-0 2-1 4-1 2-0 3-1   4-0 5-2 3-0 6-0
Eindhoven D5 0-5 1-0 4-0 3-5 1-1 1-4 1-3 0-1   1-3 2-2 1-1
Oss D3 2-2 9-3 2-4 3-3 4-3 6-1 6-0 3-2 4-1   9-1 5-2
Den Bosch D6 3-4 1-6 0-2 0-3 1-0 2-4 3-2 1-3 2-2 0-8   0-1
Geldrop D3 1-5 2-3 2-0 0-7 1-2 0-2 3-1 2-0 0-0 1-1 2-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Basko D2 (O) Eindhoven D5 3-0 Definitief
.. Eindhoven D3 Oss D3 5-2 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-9 Definitief
.. Geldrop D3 Uden D2 (O) 1-5 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Den Bosch D6 2-2 Definitief
.. Oss D4 Drunen D3 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Den Bosch D6 Basko D2 (O) 2-4 Definitief
.. Oss D3 Oss D4 4-3 Definitief
.. Eindhoven D5 Eindhoven D3 0-1 Definitief
.. Drunen D3 (O) Oedenrode D2 (O) 0-3 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Geldrop D3 3-1 Definitief
.. Uden D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Geldrop D3 Drunen D3 (O) 3-1 Definitief
.. Oss D4 Eindhoven D5 2-2 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Uden D2 (O) 0-4 Definitief
.. Basko D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 3-1 Definitief
.. Eindhoven D3 Den Bosch D6 3-0 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Oss D3 3-4 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Den Bosch D6 Oss D4 1-0 Definitief
.. Eindhoven D5 Oedenrode D2 (O) 1-0 Definitief
.. Drunen D3 (O) Boxmeer D2 (O) 2-2 Definitief
.. Uden D2 (O) Basko D2 (O) 2-1 Definitief
.. Oss D3 Geldrop D3 5-2 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Eindhoven D3 2-3 Definitief
MAANDAG 1 OKTOBER 2018
.. Oss D4 Geel-Zwart D2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Oedenrode D2 (O) Den Bosch D6 3-1 Definitief
.. Eindhoven D3 Basko D2 (O) 2-0 Definitief
.. Geldrop D3 Eindhoven D5 0-0 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Oss D3 4-0 Definitief
.. Drunen D3 (O) Uden D2 (O) 1-5 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Eindhoven D5 Boxmeer D2 (O) 3-5 Definitief
.. Uden D2 (O) Eindhoven D3 1-2 Definitief
.. Basko D2 (O) Oss D4 3-0 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Oedenrode D2 (O) 1-3 Definitief
.. Oss D3 Drunen D3 (O) 6-0 Definitief
.. Den Bosch D6 Geldrop D3 0-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Drunen D3 (O) Eindhoven D5 1-5 Definitief
.. Oss D3 Uden D2 (O) 2-2 Definitief
.. Oss D4 Eindhoven D3 0-7 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Basko D2 (O) 1-4 Definitief
.. Geldrop D3 Geel-Zwart D2 (O) 2-0 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Den Bosch D6 5-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Eindhoven D3 Oedenrode D2 (O) 2-1 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-6 Definitief
.. Uden D2 (O) Oss D4 3-2 Definitief
.. Den Bosch D6 Drunen D3 (O) 3-2 Definitief
.. Eindhoven D5 Oss D3 1-3 Definitief
.. Basko D2 (O) Geldrop D3 3-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Geldrop D3 Eindhoven D3 2-0 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Oss D4 3-1 Definitief
.. Eindhoven D5 Uden D2 (O) 0-5 Definitief
.. Oss D3 Den Bosch D6 9-1 Definitief
.. Drunen D3 (O) Geel-Zwart D2 (O) 1-2 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Basko D2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Oedenrode D2 (O) Uden D2 (O) 0-4 Definitief
.. Oss D4 Geldrop D3 3-0 Definitief
.. Eindhoven D3 Boxmeer D2 (O) 2-1 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Oss D3 1-8 Definitief
.. Basko D2 (O) Drunen D3 (O) 4-2 Definitief
.. Den Bosch D6 Eindhoven D5 2-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Boxmeer D2 (O) Oss D4 6-2 Definitief
.. Eindhoven D5 Geel-Zwart D2 (O) 4-0 Definitief
.. Geldrop D3 Oedenrode D2 (O) 2-3 Definitief
.. Uden D2 (O) Den Bosch D6 2-0 Definitief
.. Drunen D3 (O) Eindhoven D3 2-3 Definitief
.. Oss D3 Basko D2 (O) 6-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Basko D2 (O) Den Bosch D6 1-3 Definitief
.. Eindhoven D3 Eindhoven D5 4-0 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Uden D2 (O) 1-2 Definitief
.. Oss D4 Oss D3 3-3 Definitief
.. Geldrop D3 Boxmeer D2 (O) 0-7 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Drunen D3 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Geel-Zwart D2 (O) Basko D2 (O) 0-6 Definitief
.. Den Bosch D6 Eindhoven D3 1-3 Definitief
.. Drunen D3 (O) Geldrop D3 1-0 Definitief
.. Oss D3 Oedenrode D2 (O) 9-3 Definitief
.. Eindhoven D5 Oss D4 1-1 Definitief
.. Uden D2 (O) Boxmeer D2 (O) 1-4 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Eindhoven D3 Geel-Zwart D2 (O) 5-0 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Eindhoven D5 7-1 Definitief
.. Geldrop D3 Oss D3 1-1 Definitief
.. Basko D2 (O) Uden D2 (O) 1-3 Definitief
WOENSDAG 3 APRIL 2019
.. Oss D4 Den Bosch D6 3-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Basko D2 (O) Eindhoven D3 2-1 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Oss D4 3-1 Definitief
.. Den Bosch D6 Oedenrode D2 (O) 1-6 Definitief
.. Eindhoven D5 Geldrop D3 1-1 Definitief
.. Oss D3 Boxmeer D2 (O) 3-3 Definitief
.. Uden D2 (O) Drunen D3 (O) 5-1 Definitief
DINSDAG 9 APRIL 2019
.. Boxmeer D2 (O) Drunen D3 (O) 5-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Geldrop D3 Den Bosch D6 2-0 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Eindhoven D5 7-3 Definitief
.. Drunen D3 (O) Oss D3 1-2 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 1-0 Definitief
.. Oss D4 Basko D2 (O) 1-0 Definitief
.. Eindhoven D3 Uden D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Basko D2 (O) Oedenrode D2 (O) 1-2 Definitief
.. Eindhoven D3 Oss D4 4-1 Definitief
.. Uden D2 (O) Oss D3 1-3 Definitief
.. Eindhoven D5 Drunen D3 (O) 1-3 Definitief
.. Den Bosch D6 Boxmeer D2 (O) 0-3 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Geldrop D3 2-5 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Oss D3 Eindhoven D5 4-1 Definitief
.. Drunen D3 (O) Den Bosch D6 2-1 Definitief
.. Oss D4 Uden D2 (O) 0-6 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Geel-Zwart D2 (O) 3-0 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Eindhoven D3 5-5 Definitief
VRIJDAG 17 MEI 2019
.. Geldrop D3 Basko D2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Den Bosch D6 Oss D3 0-8 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Drunen D3 (O) 2-3 Definitief
.. Basko D2 (O) Boxmeer D2 (O) 3-3 Definitief
.. Eindhoven D3 Geldrop D3 6-0 Definitief
.. Uden D2 (O) Eindhoven D5 2-1 Definitief
.. Oss D4 Oedenrode D2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 26 MEI 2019
.. Uden D2 (O) Oedenrode D2 (O) 3-3 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Eindhoven D3 2-1 Definitief
.. Geldrop D3 Oss D4 1-2 Definitief
.. Eindhoven D5 Den Bosch D6 2-2 Definitief
.. Oss D3 Geel-Zwart D2 (O) 2-4 Definitief
.. Drunen D3 (O) Basko D2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 2 JUNI 2019
.. Basko D2 (O) Oss D3 1-6 Definitief
.. Den Bosch D6 Uden D2 (O) 3-4 Definitief
.. Geel-Zwart D2 (O) Eindhoven D5 2-2 Definitief
.. Oedenrode D2 (O) Geldrop D3 4-2 Definitief
.. Oss D4 Boxmeer D2 (O) 1-7 Definitief
.. Eindhoven D3 Drunen D3 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 16 JUNI 2019
.. Den Bosch D6 Geel-Zwart D2 (O) 0-2 Definitief
.. Uden D2 (O) Geldrop D3 6-0 Definitief
.. Drunen D3 (O) Oss D4 0-6 Definitief
.. Oss D3 Eindhoven D3 3-2 Definitief
.. Boxmeer D2 (O) Oedenrode D2 (O) 7-2 Definitief
.. Eindhoven D5 Basko D2 (O) 1-4 Definitief


 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Julius van der Aa
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

D2 - SHOT D3 : 1-5
D3 - Oss D4 : 0-6
D4 - B.H.V. Push D10 : 2-1
H3 - MHC Udenhout H1 : 1-2
HVETA - Hockeyclub Berlicum HA : 1-2
HVETB - Were Di Tilburg HC : 3-3
JD1 - V.M.H.C. Geel-Zwart DJ3 : 1-11
JH1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch HJ1 : 4-5

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Meisjes C4 Zaal
2.     Jongens A1 Zaal
3.     Heren 1 Beker
4.     Meisjes D4 Zaal
5.     Meisjes B3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
08:44   -   De K van .... kamp
21:10   -   Lisa, Carlien en P
21:09   -   Kampioenen!
14:15   -   Lisa, Carlien en P
08:25   -   Amy, Carlijn, Evy,
Naar de KNHB site KNHB