Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Meisjes C4 Zaal

Teamfoto

Spelers Meisjes C4 Zaal
Lisa van Alphen Ninke ter Berg Frederique van den Brand
Mirte van der Bruggen Maud van den Brule Fleur B. Buijs
Lenny van den Eijnde Femke van Engelen Merel Klomp
Juul Maarleveld Gepke Pulles Quinty Rovers
Zoë van den Tillaart Bente de Vries Sian Wensink

Teamondersteuning
Coach Robert van den Tillaart
Coach Bas van den Brand
Coach Robin Klomp
Coach Pascal Schippers
Trainer MA1

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 36285 Hockeyclub Berlicum MC4
0
09:50 10:20 thuis Overbeek, De
  Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
 
20 jan 35831 mixed hockeyclub HDL MC2
0
09:00 09:30 uit Overbeek, De
  Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
 
26 jan 32464 Hockeyclub Berlicum MC4
0
14:35 15:05 uit Heijgrave, Die
  Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
 
26 jan 32930 VMHC MC3
0
13:45 14:15 uit Heijgrave, Die
  Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
 
2 feb 30221 MHCdeDommel MC4
0
15:15 15:45 uit Theereheide
  Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
 
2 feb 29775 HC Waalwijk MC4
0
16:05 16:35 thuis Theereheide
  Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
 
16 feb 30898 Geel-Zwart MC5
0
14:55 15:25 thuis Zidewinde
  Arbitrage: Dames 3 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
16 feb 30674 mixed hockeyclub HDL MC2
0
13:15 13:45 thuis Zidewinde
  Arbitrage: Dames 3 Zaal
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MC5 6 13 4 1 1 24 11 0
2 Drunen MC4 4 12 4 0 0 14 5 0
3 Berlicum MC4 6 12 4 0 2 16 16 0
4 Dommel MC4 6 4 1 1 4 11 16 0
5 Vlijmen MC3 2 3 1 0 1 8 7 0
6 Waalwijk MC4 4 0 0 0 4 7 16 0
7 HDL MC2 2 0 0 0 2 1 10 0

  Geel-Zwart MC5Vlijmen MC3Dommel MC4Drunen MC4Waalwijk MC4HDL MC2Berlicum MC4
Geel-Zwart MC5   2-4 4-2 6-0
Vlijmen MC3  
Dommel MC4 2-2 2-7   0-1
Drunen MC4 5-1 1-0  
Waalwijk MC4 1-4 2-4  
HDL MC2 1-5  
Berlicum MC4 2-6 4-2 4-2 5-0  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Waalwijk MC4 Drunen MC4 2-4 Definitief
.. Geel-Zwart MC5 Drunen MC4 2-4 Definitief
.. Waalwijk MC4 Geel-Zwart MC5 1-4 Definitief
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
.. Berlicum MC4 Dommel MC4 4-2 Definitief
.. Dommel MC4 Geel-Zwart MC5 2-2 Definitief
.. Berlicum MC4 Geel-Zwart MC5 2-6 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Berlicum MC4 Waalwijk MC4 4-2 Definitief
.. Geel-Zwart MC5 Waalwijk MC4 4-2 Definitief
.. Geel-Zwart MC5 Berlicum MC4 6-0 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Dommel MC4 Vlijmen MC3 2-7 Definitief
.. Drunen MC4 Vlijmen MC3 5-1 Definitief
.. Drunen MC4 Dommel MC4 1-0 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Dommel MC4 Berlicum MC4 0-1 Definitief
.. HDL MC2 Dommel MC4 1-5 Definitief
.. Berlicum MC4 HDL MC2 5-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
..  Drunen MC4 Berlicum MC4 10:20 Overbeek, De
..  HDL MC2 Berlicum MC4 11:10 Overbeek, De
..  HDL MC2 Drunen MC4 9:30 Overbeek, De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
..  Berlicum MC4 Vlijmen MC3 15:55 Heijgrave, Die
..  Berlicum MC4 Drunen MC4 15:05 Heijgrave, Die
..  Dommel MC4 HDL MC2 16:20 Theereheide
..  HDL MC2 Waalwijk MC4 17:10 Theereheide
..  Vlijmen MC3 Drunen MC4 14:15 Heijgrave, Die
..  Waalwijk MC4 Dommel MC4 18:00 Theereheide
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
..  Dommel MC4 Drunen MC4 15:45 Theereheide
..  Dommel MC4 Waalwijk MC4 17:25 Theereheide
..  Drunen MC4 Waalwijk MC4 16:35 Theereheide
..  Geel-Zwart MC5 HDL MC2 16:25 Overbeek, De
..  HDL MC2 Vlijmen MC3 14:45 Overbeek, De
..  Vlijmen MC3 Geel-Zwart MC5 15:35 Overbeek, De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
..  Vlijmen MC3 HDL MC2 16:50 Waspik, Sportcentrum
..  Waalwijk MC4 HDL MC2 16:00 Waspik, Sportcentrum
..  Waalwijk MC4 Vlijmen MC3 17:40 Waspik, Sportcentrum
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
..  Drunen MC4 HDL MC2 13:45 Zidewinde
..  Drunen MC4 Geel-Zwart MC5 15:25 Zidewinde
..  HDL MC2 Geel-Zwart MC5 14:35 Zidewinde
..  Vlijmen MC3 Waalwijk MC4 17:55 Heijgrave, Die
..  Vlijmen MC3 Berlicum MC4 16:15 Heijgrave, Die
..  Waalwijk MC4 Berlicum MC4 17:05 Heijgrave, Die
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
..  Geel-Zwart MC5 Vlijmen MC3 9:00 Zwijsen Sporthal
..  Geel-Zwart MC5 Dommel MC4 10:40 Zwijsen Sporthal
..  Vlijmen MC3 Dommel MC4 9:50 Zwijsen Sporthal

 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Ray van Meel
Zoeken
Mededelingen
  • Sponsorcommissie (1)
Uitslagen

D1 ZH - HC Walcheren D1 : 8-1
D2 ZH - BH&BC Breda D2 : 3-5
D2 ZH - MHCT D2 : 3-5
D3 ZH - Rosmalen D2 : 0-7
D3 ZH - MHCV D2 : 2-0
H3 ZH - H.O.D. H3 : 3-4
H3 ZH - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H2 : 4-8
JA1 ZH - MHC Best JA1 : 8-2
JA1 ZH - Oss JA2 : 7-2

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens A1
2.     Heren 1 Beker
3.     Meisjes C4 Zaal
4.     Dames 1 Beker
5.     Meisjes C3 Zaal

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
10:22   -   JA1 KAMPIOEN!!!
13:29   -   Winst voor Oliver
20:51   -   Heren 1 promoveert
Naar de KNHB site KNHB