Je bent hier: HomeWedstrijden per team
Hoofdsponsors
Handige links
MINI's pagina
Naar de MINI's pagina
keepers school
Naar de keepers's pagina
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren

BAS (% bezetting bar)
MHCD
Adres
Mixed Hockey Club Drunen
Prins Hendrikstraat 80
5151 GB Drunen

[email protected]
Heren Veteranen A

Teamfoto

Spelers Heren Veteranen A
Yuri Bannier Pim Berendsen Bas Bolhaar
Maurice van Dael Dirk van Delft Roland-Jan Edens
Koen Gruijters Joep Hoffmans Rob Jansen
Hubert Kuijs Pieter Kuysten Bart Labout
Erik Moerkens Harrie van de Pas Maarten Spek
Berry de Vries Marc van Zutphen

Teamondersteuning
Aanvoerder Hubert Kuijs
Manager Roland-Jan Edens

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 mrt 15313 MHC Olympia HA
10:30 11:00 thuis Rabo
22 mrt 15230 BH&BC Breda HE
45
12:00 13:15 uit route
29 mrt 15312 Hockeyclub Hilvarenbeek HA
12:15 12:45 thuis Rabo
19 apr 16294 BH&BC Breda HF
45
uit route
3 mei 16274 MHC DES HB
25
uit route
10 mei 15315 MHC Tempo HA
12:15 12:45 thuis Sportwereld
17 mei 15838 B.H.V. Push HC
40
uit route
24 mei 15317 B.N.M.H.C. Zwart-Wit HC
12:15 11:00 thuis Rabo
7 jun 15442 M.H.C. Goirle HA
40
uit route
14 jun 15316 HC Waalwijk HA
10:30 11:00 thuis Rabo
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda HF 10 20 6 2 2 28 14 0
2 Waalwijk HA 10 19 6 1 3 18 15 0
3 Breda HE 10 17 5 2 3 20 18 0
4 DES HB 9 16 5 1 3 32 19 0
5 Zwart-Wit HC 10 16 5 1 4 17 15 0
6 Goirle HA 10 15 5 0 5 29 27 0
7 Hilvarenbeek HA 9 14 4 2 3 27 21 0
8 Tempo HA 10 10 4 1 5 23 27 3
9 Push HC 10 10 3 1 6 16 24 0
10 Drunen HA 10 9 2 3 5 21 26 0
11 Olympia HA 10 6 2 0 8 16 41 0

  Breda HEDrunen HAGoirle HAHilvarenbeek HAOlympia HAPush HCTempo HAWaalwijk HA/ DES HAZwart-Wit HCDES HBBreda HF
Breda HE   3-1 1-0 1-2 2-1
Drunen HA 2-3   4-2 0-2 1-3 2-2
Goirle HA 4-2   0-4 7-1 4-0 3-2
Hilvarenbeek HA 2-2 3-3   7-2 2-5
Olympia HA 1-5 4-1   4-1 1-10 0-3
Push HC 2-1 1-5 3-4   4-2 2-4
Tempo HA 5-1 3-1 4-1   3-2 2-4 3-3
Waalwijk HA/ DES HA 2-2 3-2 2-1 2-1 3-1   0-1
Zwart-Wit HC 3-1 1-3 5-1 0-0 0-1   1-0
DES HB 3-3 3-0 3-1 1-2  
Breda HF 1-2 6-1 1-0 6-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Breda HF Goirle HA 6-1 Definitief
.. Breda HE Olympia HA 3-1 Definitief
.. Tempo HA Zwart-Wit HC 2-4 Definitief
.. Drunen HA DES HB 1-3 Definitief
.. Push HC Hilvarenbeek HA 3-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Olympia HA Drunen HA 1-5 Definitief
.. Waalwijk HA/ DES HA Breda HF 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit HC Push HC 0-0 Definitief
.. Hilvarenbeek HA Breda HE 2-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Push HC Goirle HA 1-5 Definitief
.. Drunen HA Breda HE 2-3 Definitief
.. Zwart-Wit HC Hilvarenbeek HA 1-3 Definitief
.. Tempo HA Waalwijk HA/ DES HA 3-2 Definitief
.. Breda HF DES HB 6-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. DES HB Tempo HA 3-0 Definitief
.. Goirle HA Zwart-Wit HC 4-0 Definitief
.. Hilvarenbeek HA Drunen HA 3-3 Definitief
.. Olympia HA Breda HF 0-3 Definitief
.. Waalwijk HA/ DES HA Push HC 3-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Breda HF Breda HE 1-2 Definitief
.. Zwart-Wit HC Waalwijk HA/ DES HA 0-1 Definitief
.. Tempo HA Olympia HA 4-1 Definitief
.. Goirle HA Hilvarenbeek HA 0-4 Definitief
.. Push HC DES HB 2-4 Definitief
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
.. Breda HE Tempo HA 1-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. DES HB Zwart-Wit HC 1-2 Definitief
.. Drunen HA Breda HF 2-2 Definitief
.. Waalwijk HA/ DES HA Goirle HA 3-2 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Goirle HA Tempo HA 7-1 Definitief
WOENSDAG 23 OKTOBER 2019
.. Olympia HA Push HC 4-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Waalwijk HA/ DES HA Hilvarenbeek HA 2-1 Definitief
.. Zwart-Wit HC Olympia HA 5-1 Definitief
.. Goirle HA DES HB 3-2 Definitief
.. Push HC Breda HE 2-1 Definitief
.. Tempo HA Drunen HA 5-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Olympia HA Goirle HA 4-1 Definitief
.. Hilvarenbeek HA Breda HF 2-5 Definitief
.. Drunen HA Push HC 0-2 Definitief
.. DES HB Waalwijk HA/ DES HA 3-1 Definitief
.. Breda HE Zwart-Wit HC 2-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Tempo HA Breda HF 3-3 Definitief
.. Zwart-Wit HC Drunen HA 3-1 Definitief
.. Goirle HA Breda HE 4-2 Definitief
.. Waalwijk HA/ DES HA Olympia HA 2-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Olympia HA DES HB 1-10 Definitief
.. Breda HE Waalwijk HA/ DES HA 1-2 Definitief
.. Tempo HA Hilvarenbeek HA 3-1 Definitief
.. Drunen HA Goirle HA 4-2 Definitief
.. Breda HF Push HC 1-0 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Waalwijk HA/ DES HA Drunen HA 2-2 Definitief
.. Hilvarenbeek HA Olympia HA 7-2 Definitief
.. DES HB Breda HE 3-3 Definitief
.. Push HC Tempo HA 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit HC Breda HF 1-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 8 MAART 2020
..  DES HB Hilvarenbeek HA Sportp. 'Eikendijk'
ZONDAG 15 MAART 2020
..  Breda HE Hilvarenbeek HA 12:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Breda HF Waalwijk HA/ DES HA 14:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Drunen HA Olympia HA 11:00 Rekreatiepark
..  Push HC Zwart-Wit HC 11:15 Push
..  Tempo HA Goirle HA Sportp. Rozenoord
ZONDAG 22 MAART 2020
..  Breda HE Drunen HA 13:15 Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  DES HB Breda HF Sportp. 'Eikendijk'
..  Goirle HA Push HC Sportp. 'Van de Wildenberg'
..  Hilvarenbeek HA Zwart-Wit HC 10:00 Sportp. 'De Roodloop'
..  Waalwijk HA/ DES HA Tempo HA Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 29 MAART 2020
..  Breda HF Olympia HA 14:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Drunen HA Hilvarenbeek HA 12:45 Rekreatiepark
..  Push HC Waalwijk HA/ DES HA Push
..  Tempo HA DES HB Sportp. Rozenoord
..  Zwart-Wit HC Goirle HA Sportpark Ginneken
ZONDAG 5 APRIL 2020
..  Breda HE Breda HF Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  DES HB Push HC Sportp. 'Eikendijk'
..  Hilvarenbeek HA Goirle HA 10:30 Sportp. 'De Roodloop'
..  Olympia HA Tempo HA 11:00 Sportp. 'Vliegende Vaart'
..  Waalwijk HA/ DES HA Zwart-Wit HC Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 19 APRIL 2020
..  Breda HF Drunen HA Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Goirle HA Waalwijk HA/ DES HA Sportp. 'Van de Wildenberg'
..  Push HC Olympia HA Push
..  Tempo HA Breda HE Sportp. Rozenoord
..  Zwart-Wit HC DES HB Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 MEI 2020
..  DES HB Drunen HA Sportp. 'Eikendijk'
..  Goirle HA Breda HF Sportp. 'Van de Wildenberg'
..  Hilvarenbeek HA Push HC 10:30 Sportp. 'De Roodloop'
..  Olympia HA Breda HE 11:00 Sportp. 'Vliegende Vaart'
..  Zwart-Wit HC Tempo HA Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Breda HE Push HC Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  DES HB Goirle HA Sportp. 'Eikendijk'
..  Drunen HA Tempo HA 12:45 Rekreatiepark
..  Hilvarenbeek HA Waalwijk HA/ DES HA 10:00 Sportp. 'De Roodloop'
..  Olympia HA Zwart-Wit HC 11:00 Sportp. 'Vliegende Vaart'
ZONDAG 17 MEI 2020
..  Breda HF Hilvarenbeek HA Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Goirle HA Olympia HA Sportp. 'Van de Wildenberg'
..  Push HC Drunen HA Push
..  Waalwijk HA/ DES HA DES HB Sportp. 'Olympia'
..  Zwart-Wit HC Breda HE Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Breda HE Goirle HA Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Breda HF Tempo HA Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Drunen HA Zwart-Wit HC 12:45 Rekreatiepark
..  Hilvarenbeek HA DES HB 10:30 Sportp. 'De Roodloop'
..  Olympia HA Waalwijk HA/ DES HA 11:00 Sportp. 'Vliegende Vaart'
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  DES HB Olympia HA Sportp. 'Eikendijk'
..  Goirle HA Drunen HA Sportp. 'Van de Wildenberg'
..  Hilvarenbeek HA Tempo HA 10:30 Sportp. 'De Roodloop'
..  Push HC Breda HF Push
..  Waalwijk HA/ DES HA Breda HE Sportp. 'Olympia'
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Breda HE DES HB Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Breda HF Zwart-Wit HC Sportpark Burgemeester de Manlaan
..  Drunen HA Waalwijk HA/ DES HA 11:00 Rekreatiepark
..  Olympia HA Hilvarenbeek HA 11:00 Sportp. 'Vliegende Vaart'
..  Tempo HA Push HC Sportp. Rozenoord

 
Sponsoren



Vandaag jarig
  • Marèn van Logten
  • André van Ombergen
  • Babette de Wit
Zoeken
Mededelingen
Uitslagen

JB1 ZH - HC Tilburg JB3 : 16-4
JB1 ZH - MHC Tempo JB1 : 4-2
MA2 ZH - mixed hockeyclub HDL MA1 : 5-3
MA2 ZH - Hockeyclub Berlicum MA2 : 2-0
MB1 ZH - MHCdeDommel MB1 : 7-1
MB1 ZH - MHC Bommelerwaard MB1 : 3-2
MB3 ZH - Berkel Enschot Berkel-Enschot MB4 : 0-1
MB3 ZH - MHCdeDommel MB2 : 4-2
MC1 ZH - V.M.H.& C.C. M.O.P. MC2 : 2-1
MC1 ZH - VMHC MC1 : 3-4

Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Jongens B2 Zaal
2.     Let’s Go
3.     Jongens B1 Zaal
4.     Meisjes B3 Zaal
5.     Dames 5

Hele clubcompetitie
Laatste reacties
20:39   -   JB2 Zaal Kampioen!
09:20   -   Clinic D en C jeug
20:22   -   MHCD is weer twee
21:38   -   3x Brons tijdens f
Naar de KNHB site KNHB