Dames 1

Coach Guilène van Zutphen
Begeleider Isolde Schoemans
Aanvoerder Romy Stevens

Standen & Uitslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oirschot D1 10 22 7 1 2
2 Nova D1 9 22 7 1 1
3 Oedenrode D1 10 21 6 3 1
4 Son D1 10 18 6 0 4
5 Waalwijk D1 10 18 5 3 2
6 Goirle D1 10 16 5 1 4
7 Drunen D1 10 14 4 2 4
8 Boxmeer D1 9 10 2 4 3
9 Scoop D1 10 5 1 2 7
10 Nuenen D1 10 4 1 1 8
11 Horst D1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 jan !Reservering D1 n.n.b thuis - Rietveld
30 jan !Reservering D1 n.n.b thuis - Rietveld
20 feb !Reservering D1 n.n.b thuis - Rietveld
20 feb !Reservering D1 n.n.b thuis - Rietveld
13 mrt Nuenen D1 n.n.b uit
20 mrt HC Waalwijk D1 n.n.b thuis
27 mrt HC Oirschot D1 n.n.b thuis
3 apr HC Nova D1 n.n.b uit
24 apr Sint Oedenrode D1 n.n.b uit
8 mei M.H.C. Goirle D1 n.n.b thuis
15 mei MHC Boxmeer D1 12:45 uit
22 mei HTCSON Hockey D1 n.n.b thuis
29 mei HC Scoop D1 12:45 uit
12 jun HC Horst D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Nova D1 Scoop D1 3-1
Drunen D1 Nuenen D1 1-0
Oedenrode D1 Boxmeer D1 2-2
Oirschot D1 Horst D1 4-2
Goirle D1 Waalwijk D1 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Nuenen D1 Oirschot D1 1-4
Boxmeer D1 Goirle D1 0-2
Waalwijk D1 Drunen D1 2-1
Son D1 Oedenrode D1 2-3
Horst D1 Nova D1 0-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Goirle D1 Son D1 5-1
Nova D1 Nuenen D1 2-1
Oedenrode D1 Scoop D1 4-0
Oirschot D1 Drunen D1 4-2
Boxmeer D1 Waalwijk D1 3-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Scoop D1 Goirle D1 3-4
Drunen D1 Nova D1 2-2
Horst D1 Oedenrode D1 0-1
Waalwijk D1 Oirschot D1 5-3
Son D1 Boxmeer D1 4-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Goirle D1 Horst D1 2-0
Nova D1 Oirschot D1 3-1
Oedenrode D1 Nuenen D1 2-0
Son D1 Waalwijk D1 7-3
Boxmeer D1 Scoop D1 4-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Waalwijk D1 Nova D1 1-2
Horst D1 Boxmeer D1 1-1
Scoop D1 Son D1 0-3
Drunen D1 Oedenrode D1 0-5
Nuenen D1 Goirle D1 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Son D1 Horst D1 5-1
Goirle D1 Drunen D1 4-1
Boxmeer D1 Nuenen D1 6-2
Oedenrode D1 Oirschot D1 2-2
Scoop D1 Waalwijk D1 2-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Drunen D1 Boxmeer D1 1-1
Horst D1 Scoop D1 1-1
Nova D1 Oedenrode D1 1-0
Oirschot D1 Goirle D1 5-1
Nuenen D1 Son D1 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Boxmeer D1 Oirschot D1 2-4
Son D1 Drunen D1 0-1
Goirle D1 Nova D1 1-2
Scoop D1 Nuenen D1 1-0
Horst D1 Waalwijk D1 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Drunen D1 Scoop D1 3-1
Oirschot D1 Son D1 4-1
Nuenen D1 Horst D1 4-2
Oedenrode D1 Waalwijk D1 4-4
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Horst D1 Drunen D1 0-1
Goirle D1 Oedenrode D1 1-3
Scoop D1 Oirschot D1 0-2
Waalwijk D1 Nuenen D1 3-0
Son D1 Nova D1 2-0