Heren 30-2

Coach Arjan van Engelen
Manager Adriaan Verboven
Aanvoerder Adriaan Verboven

Standen & Uitslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tilburg H30-3 10 25 8 1 1
2 Dommel H30-2 10 22 7 1 2
3 Oedenrode H30-2 10 19 6 1 3
4 Heesch H30-2 10 17 5 2 3
5 Peel en Maas H30-1 10 15 5 0 5
6 Oirschot H30-2 10 15 4 3 3
7 Drunen H30-2 10 13 4 1 5
8 Son H30-2 10 11 3 2 5
9 Oranje-Rood H30-5 10 9 3 0 7
10 Vlijmen H30-1 10 8 2 2 6
11 Cranendonck H30-1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt VMHC H30-1 n.n.b thuis
12 mrt HC Oirschot H30-2 n.n.b uit
26 mrt HC Cranendonck H30-1 n.n.b thuis
2 apr Sint Oedenrode H30-2 n.n.b uit
16 apr HC Tilburg H30-3 n.n.b thuis
23 apr Hockeyclub Peel & Maas H30-1 n.n.b uit
14 mei MHCdeDommel H30-2 n.n.b thuis
21 mei HTCSON Hockey H30-2 n.n.b uit
4 jun HC Oranje Rood H30-5 n.n.b thuis
11 jun Mixed Hockey Club Heesch H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Heesch H30-2 Cranendonck H30-1 (3-1)final
Son H30-2 Tilburg H30-3 (3-3)scheduled
Oranje-Rood H30-5 Oedenrode H30-2 (3-6)scheduled
Dommel H30-2 Peel en Maas H30-1 (4-3)scheduled
Vlijmen H30-1 Drunen H30-2 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Son H30-2 (7-2)final
Cranendonck H30-1 Vlijmen H30-1 (1-1)final
Drunen H30-2 Oirschot H30-2 (2-2)final
Oedenrode H30-2 Heesch H30-2 (1-2)scheduled
Tilburg H30-3 Oranje-Rood H30-5 (6-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Heesch H30-2 Tilburg H30-3 (3-1)final
Oranje-Rood H30-5 Peel en Maas H30-1 (6-3)final
Son H30-2 Dommel H30-2 (0-6)scheduled
Oirschot H30-2 Cranendonck H30-1 (5-2)scheduled
Vlijmen H30-1 Oedenrode H30-2 (2-4)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Peel en Maas H30-1 Heesch H30-2 (4-1)final
Cranendonck H30-1 Drunen H30-2 (1-2)final
Tilburg H30-3 Vlijmen H30-1 (4-1)final
Oedenrode H30-2 Oirschot H30-2 (2-2)scheduled
Dommel H30-2 Oranje-Rood H30-5 (4-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Heesch H30-2 Dommel H30-2 (2-2)final
Oranje-Rood H30-5 Son H30-2 (1-0)final
Drunen H30-2 Oedenrode H30-2 (0-1)scheduled
Vlijmen H30-1 Peel en Maas H30-1 (2-3)final
Oirschot H30-2 Tilburg H30-3 (0-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Peel en Maas H30-1 Oirschot H30-2 (7-0)final
Son H30-2 Heesch H30-2 (2-2)final
Tilburg H30-3 Drunen H30-2 (4-0)scheduled
Oedenrode H30-2 Cranendonck H30-1 (3-0)final
Dommel H30-2 Vlijmen H30-1 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Heesch H30-2 Oranje-Rood H30-5 (4-1)final
Cranendonck H30-1 Tilburg H30-3 (0-3)final
Drunen H30-2 Peel en Maas H30-1 (8-0)scheduled
Oirschot H30-2 Dommel H30-2 (4-1)final
Vlijmen H30-1 Son H30-2 (4-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Cranendonck H30-1 (9-2)final
Son H30-2 Oirschot H30-2 (1-0)final
Dommel H30-2 Drunen H30-2 (4-1)final
Tilburg H30-3 Oedenrode H30-2 (3-2)scheduled
Oranje-Rood H30-5 Vlijmen H30-1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oirschot H30-2 Oranje-Rood H30-5 (5-1)scheduled
Vlijmen H30-1 Heesch H30-2 (4-1)final
Cranendonck H30-1 Dommel H30-2 (2-3)final
Drunen H30-2 Son H30-2 (1-2)scheduled
Oedenrode H30-2 Peel en Maas H30-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Peel en Maas H30-1 Tilburg H30-3 (2-4)final
Son H30-2 Cranendonck H30-1 (3-1)final
Dommel H30-2 Oedenrode H30-2 (6-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Cranendonck H30-1 Oranje-Rood H30-5 (5-1)final
Drunen H30-2 Heesch H30-2 (1-3)scheduled
Oedenrode H30-2 Son H30-2 (4-1)scheduled
Oirschot H30-2 Vlijmen H30-1 (0-0)scheduled
Tilburg H30-3 Dommel H30-2 (1-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Heesch H30-2 Oirschot H30-2 (0-5)final
Oranje-Rood H30-5 Drunen H30-2 (1-4)final