Dames 1

Coach Guilène van Zutphen
Begeleider Isolde Schoemans

Standen & Uitslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Best D1 11 26 8 2 1
2 Waalwijk D1 11 24 7 3 1
3 Uden D1 11 23 7 2 2
4 Berkel-Enschot D1 11 22 6 4 1
5 Goirle D1 11 16 5 1 5
6 Nuenen D1 11 14 4 2 5
7 Heeze D1 11 12 3 3 5
8 Drunen D1 11 12 3 3 5
9 Son D1 11 10 3 1 7
10 Gemert D1 11 9 2 3 6
11 Scoop D1 11 9 2 3 6
12 Oedenrode D1 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Berkel Enschot D1 n.n.b uit
19 mrt HC Scoop D1 n.n.b thuis
26 mrt HTCSON Hockey D1 n.n.b uit
2 apr HOCKEY HEEZE D1 n.n.b thuis
16 apr MHC Best D1 n.n.b uit
23 apr M.H.C. Goirle D1 n.n.b thuis
14 mei HC Gemert D1 n.n.b thuis
21 mei Nuenen D1 n.n.b uit
4 jun Sint Oedenrode D1 n.n.b thuis
11 jun HC Waalwijk D1 n.n.b uit
18 jun Hockey Club Uden D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oedenrode D1 Goirle D1 (1-2)final
Nuenen D1 Waalwijk D1 (0-1)scheduled
Gemert D1 Uden D1 (5-1)final
Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (5-5)final
Best D1 Scoop D1 (5-2)final
Heeze D1 Son D1 (4-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Son D1 Best D1 (0-2)scheduled
Scoop D1 Drunen D1 (1-1)final
Berkel-Enschot D1 Gemert D1 (3-1)final
Uden D1 Nuenen D1 (3-1)final
Waalwijk D1 Oedenrode D1 (3-1)scheduled
Goirle D1 Heeze D1 (0-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Oedenrode D1 Uden D1 (1-3)scheduled
Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-0)final
Gemert D1 Scoop D1 (0-0)final
Drunen D1 Son D1 (2-0)final
Best D1 Heeze D1 (3-1)final
Waalwijk D1 Goirle D1 (5-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Heeze D1 Drunen D1 (4-2)final
Son D1 Gemert D1 (2-0)final
Scoop D1 Nuenen D1 (0-3)final
Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (3-1)final
Uden D1 Waalwijk D1 (2-2)final
Goirle D1 Best D1 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Oedenrode D1 Scoop D1 (3-4)scheduled
Nuenen D1 Son D1 (2-0)scheduled
Gemert D1 Heeze D1 (1-1)final
Drunen D1 Best D1 (2-3)final
Uden D1 Goirle D1 (3-2)final
Waalwijk D1 Berkel-Enschot D1 (0-4)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Best D1 Gemert D1 (6-1)final
Heeze D1 Nuenen D1 (2-2)scheduled
Son D1 Oedenrode D1 (1-0)final
Scoop D1 Waalwijk D1 (3-5)final
Berkel-Enschot D1 Uden D1 (1-1)final
Goirle D1 Drunen D1 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Oedenrode D1 Heeze D1 (2-0)final
Nuenen D1 Best D1 (2-5)scheduled
Gemert D1 Drunen D1 (0-1)final
Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (3-1)final
Uden D1 Scoop D1 (6-0)final
Waalwijk D1 Son D1 (3-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Drunen D1 Nuenen D1 (1-1)scheduled
Best D1 Oedenrode D1 (9-1)final
Heeze D1 Waalwijk D1 (0-1)scheduled
Son D1 Uden D1 (1-5)scheduled
Scoop D1 Berkel-Enschot D1 (1-1)final
Goirle D1 Gemert D1 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oedenrode D1 Drunen D1 (0-4)final
Nuenen D1 Gemert D1 (2-1)final
Scoop D1 Goirle D1 (0-6)final
Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-1)final
Uden D1 Heeze D1 (5-3)final
Waalwijk D1 Best D1 (2-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Nuenen D1 Goirle D1 (0-2)scheduled
Gemert D1 Oedenrode D1 (1-1)final
Drunen D1 Waalwijk D1 (1-3)scheduled
Best D1 Uden D1 (1-0)final
Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final
Son D1 Scoop D1 (5-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Oedenrode D1 Nuenen D1 (3-2)final
Scoop D1 Heeze D1 (1-0)final
Berkel-Enschot D1 Best D1 (2-1)final
Uden D1 Drunen D1 (4-1)final
Waalwijk D1 Gemert D1 (2-1)scheduled
Goirle D1 Son D1 (4-1)final