Dames 1

Coach Guilène van Zutphen
Trainer Guilène van Zutphen
Begeleider Isolde Schoemans

Standen & Uitslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nuenen D1 17 35 10 5 2
2 Berkel-Enschot D1 18 35 10 5 3
3 Goirle D1 18 34 11 1 6
4 Hopbel D1 18 34 10 4 4
5 Nova D1 17 32 10 2 5
6 Oedenrode D1 18 32 10 2 6
7 Heeze D1 18 31 10 1 7
8 Drunen D1 18 25 7 4 7
9 Basko D1 18 20 6 2 10
10 Son D1 18 16 5 1 12
11 Venray D1 18 13 4 1 13
12 Geldrop D1 18 -3 0 0 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei !Reservering D1 n.n.b thuis - Rietveld
23 mei !Oefenwedstrijd Dames 1 n.n.b thuis - Rietveld
26 mei M.H.C. Goirle D1 12:45 uit
2 jun HC Nova D1 12:45 thuis - Rietveld
9 jun Sint Oedenrode D1 12:45 uit
16 jun Nuenen D1 12:45 thuis - Rietveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop D1 Nuenen D1 (0-10)final
Basko D1 Heeze D1 (0-3)final
Venray D1 Nova D1 (3-0)final
Son D1 Goirle D1 (2-3)final
Hopbel D1 Drunen D1 (3-3)final
Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nova D1 Son D1 (2-1)final
Nuenen D1 Hopbel D1 (4-1)final
Heeze D1 Geldrop D1 (6-2)final
Goirle D1 Basko D1 (1-0)final
Oedenrode D1 Venray D1 (6-2)final
Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Geldrop D1 Goirle D1 (2-7)final
Son D1 Oedenrode D1 (3-8)final
Basko D1 Nova D1 (4-2)final
Heeze D1 Nuenen D1 (4-6)final
Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 (4-0)final
Venray D1 Drunen D1 (1-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Drunen D1 Son D1 (3-2)final
Hopbel D1 Venray D1 (4-2)final
Nova D1 Geldrop D1 (8-1)final
Oedenrode D1 Basko D1 (4-2)final
Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-2)final
Goirle D1 Heeze D1 (4-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Basko D1 Drunen D1 (3-2)final
Geldrop D1 Oedenrode D1 (1-3)final
Venray D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final
Son D1 Hopbel D1 (2-4)final
Heeze D1 Nova D1 (3-1)final
Goirle D1 Nuenen D1 (4-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Hopbel D1 Basko D1 (3-0)final
Drunen D1 Geldrop D1 (4-0)final
Oedenrode D1 Heeze D1 (3-2)final
Nova D1 Goirle D1 (3-1)final
Nuenen D1 Venray D1 (3-1)final
Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Geldrop D1 Hopbel D1 (0-6)final
Son D1 Venray D1 (6-3)final
Basko D1 Berkel-Enschot D1 (1-3)final
Goirle D1 Oedenrode D1 (2-1)final
Nova D1 Nuenen D1 (1-0)scheduled
Heeze D1 Drunen D1 (5-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Oedenrode D1 Nova D1 (2-2)final
Drunen D1 Goirle D1 (2-1)final
Hopbel D1 Heeze D1 (2-1)final
Nuenen D1 Son D1 (2-2)final
Venray D1 Basko D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Nova D1 Drunen D1 (3-1)final
Oedenrode D1 Nuenen D1 (2-2)final
Basko D1 Son D1 (2-0)final
Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (3-4)final
Goirle D1 Hopbel D1 (1-2)final
Geldrop D1 Venray D1 (3-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Drunen D1 Oedenrode D1 (0-1)final
Son D1 Geldrop D1 (9-3)final
Basko D1 Nuenen D1 (0-2)final
Hopbel D1 Nova D1 (2-0)final
Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (2-1)final
Venray D1 Heeze D1 (2-6)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geldrop D1 Basko D1 (0-3)final
Nova D1 Berkel-Enschot D1 (3-3)final
Oedenrode D1 Hopbel D1 (2-3)final
Heeze D1 Son D1 (5-3)final
Goirle D1 Venray D1 (4-0)final
Nuenen D1 Drunen D1 (0-0)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 (5-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Drunen D1 Hopbel D1 (2-2)final
Goirle D1 Son D1 (5-1)final
Nova D1 Venray D1 (2-1)final
Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final
Nuenen D1 Geldrop D1 (4-0)final
Heeze D1 Basko D1 (1-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Basko D1 Goirle D1 (2-1)scheduled
Geldrop D1 Heeze D1 (2-3)final
Hopbel D1 Nuenen D1 (0-3)final
Berkel-Enschot D1 Drunen D1 (2-0)final
Venray D1 Oedenrode D1 (8-2)final
Son D1 Nova D1 (1-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final
Oedenrode D1 Son D1 (2-0)final
Drunen D1 Venray D1 (6-3)final
Nuenen D1 Heeze D1 (3-2)scheduled
Goirle D1 Geldrop D1 (2-0)final
Nova D1 Basko D1 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Basko D1 Oedenrode D1 (2-3)final
Geldrop D1 Nova D1 (0-5)final
Son D1 Drunen D1 (6-4)final
Heeze D1 Goirle D1 (2-1)final
Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 (0-0)scheduled
Venray D1 Hopbel D1 (1-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Hopbel D1 Son D1 (1-2)final
Berkel-Enschot D1 Venray D1 (2-2)final
Oedenrode D1 Geldrop D1 (6-0)final
Drunen D1 Basko D1 (6-0)final
Nuenen D1 Goirle D1 (1-1)scheduled
Nova D1 Heeze D1 (4-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Son D1 Berkel-Enschot D1 (2-1)final
Basko D1 Hopbel D1 (2-2)final
Goirle D1 Nova D1 (5-3)final
Venray D1 Nuenen D1 (2-7)scheduled
Heeze D1 Oedenrode D1 (2-0)scheduled
Geldrop D1 Drunen D1 (1-7)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Hopbel D1 Geldrop D1 (5-1)final
Berkel-Enschot D1 Basko D1 (2-2)final
Nuenen D1 Nova D1 (2-2)scheduled
Oedenrode D1 Goirle D1 (0-1)final
Drunen D1 Heeze D1 (1-1)final
Venray D1 Son D1 (6-2)final