Heren 30-1

Begeleider Jorrit Bosselaar
Aanvoerder Hubert Kuijs

Standen & Uitslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DES H30-1 16 33 10 3 3
2 Zevenbergen H30-1 16 31 9 4 3
3 Drunen H30-1 16 28 8 4 4
4 Breda H30-3 16 26 7 5 4
5 Berkel-Enschot H30-1 16 25 8 1 7
6 Tilburg H30-2 16 25 8 1 7
7 Breda H30-4 17 25 7 4 6
8 Pelikaan H30-1 17 24 7 3 7
9 MOP H30-2 17 16 4 4 9
10 MOP H30-3 17 11 3 2 12
11 Zwart-Wit H30-2 16 10 3 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei BH&BC Breda H30-3 12:45 thuis - Rietveld
2 jun MHC DES H30-1 10:45 uit
9 jun Hockeyclub Zevenbergen H30-1 12:45 thuis - Rietveld
16 jun Berkel Enschot H30-1 12:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Berkel-Enschot H30-1 Tilburg H30-2 (3-4)final
Zevenbergen H30-1 Zwart-Wit H30-2 (7-1)final
Drunen H30-1 MOP H30-2 (6-2)final
Breda H30-4 Pelikaan H30-1 (1-0)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Zwart-Wit H30-2 Berkel-Enschot H30-1 (0-2)scheduled
MOP H30-2 Breda H30-4 (0-2)final
MOP H30-3 Zevenbergen H30-1 (0-4)final
Pelikaan H30-1 Breda H30-3 (3-2)final
Tilburg H30-2 Drunen H30-1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Tilburg H30-2 MOP H30-2 (7-2)final
Drunen H30-1 Zwart-Wit H30-2 (6-3)final
DES H30-1 Pelikaan H30-1 (3-3)final
Berkel-Enschot H30-1 MOP H30-3 (7-2)final
Breda H30-3 Breda H30-4 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Pelikaan H30-1 Zevenbergen H30-1 (1-2)final
MOP H30-2 Breda H30-3 (1-1)final
MOP H30-3 Drunen H30-1 (0-9)scheduled
Breda H30-4 DES H30-1 (1-3)final
Zwart-Wit H30-2 Tilburg H30-2 (0-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot H30-1 Pelikaan H30-1 (2-3)final
Zevenbergen H30-1 Breda H30-4 (4-1)scheduled
DES H30-1 Breda H30-3 (2-1)final
Zwart-Wit H30-2 MOP H30-2 (3-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Breda H30-3 Zevenbergen H30-1 (3-2)final
MOP H30-2 DES H30-1 (2-3)final
Pelikaan H30-1 Drunen H30-1 (1-2)final
Breda H30-4 Berkel-Enschot H30-1 (3-2)final
MOP H30-3 Zwart-Wit H30-2 (3-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Tilburg H30-2 MOP H30-3 (4-1)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
DES H30-1 MOP H30-3 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Zevenbergen H30-1 DES H30-1 (3-2)final
Drunen H30-1 Breda H30-4 (2-3)final
MOP H30-3 MOP H30-2 (0-4)final
Berkel-Enschot H30-1 Breda H30-3 (4-1)final
Tilburg H30-2 Pelikaan H30-1 (2-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
MOP H30-2 Zevenbergen H30-1 (1-1)final
Pelikaan H30-1 Zwart-Wit H30-2 (1-0)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-1 (6-1)scheduled
Breda H30-3 Drunen H30-1 (3-3)final
Breda H30-4 Tilburg H30-2 (2-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Berkel-Enschot H30-1 Zevenbergen H30-1 (3-4)final
Tilburg H30-2 Breda H30-3 (2-1)final
Drunen H30-1 DES H30-1 (5-2)final
Zwart-Wit H30-2 Breda H30-4 (1-2)final
MOP H30-3 Pelikaan H30-1 (0-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Breda H30-4 MOP H30-3 (0-0)final
Berkel-Enschot H30-1 MOP H30-2 (3-2)final
DES H30-1 Tilburg H30-2 (4-3)final
Zevenbergen H30-1 Drunen H30-1 (3-3)final
Breda H30-3 Zwart-Wit H30-2 (4-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
MOP H30-2 Pelikaan H30-1 (1-1)final
Drunen H30-1 Berkel-Enschot H30-1 (1-3)final
MOP H30-3 Breda H30-3 (0-6)scheduled
Tilburg H30-2 Zevenbergen H30-1 (3-2)final
Zwart-Wit H30-2 DES H30-1 (0-6)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Pelikaan H30-1 Breda H30-4 (1-1)final
MOP H30-3 DES H30-1 (1-6)scheduled
Tilburg H30-2 Berkel-Enschot H30-1 (1-3)final
MOP H30-2 Drunen H30-1 (2-1)final
Zwart-Wit H30-2 Zevenbergen H30-1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Berkel-Enschot H30-1 Zwart-Wit H30-2 (4-2)scheduled
Drunen H30-1 Tilburg H30-2 (2-2)final
Breda H30-4 MOP H30-2 (1-0)final
Zevenbergen H30-1 MOP H30-3 (8-0)final
Breda H30-3 Pelikaan H30-1 (3-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
MOP H30-3 Berkel-Enschot H30-1 (2-7)scheduled
Pelikaan H30-1 DES H30-1 (3-2)final
MOP H30-2 Tilburg H30-2 (1-0)final
Zwart-Wit H30-2 Drunen H30-1 (0-3)final
Breda H30-4 Breda H30-3 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Zevenbergen H30-1 Pelikaan H30-1 (1-0)final
DES H30-1 Breda H30-4 (8-1)final
Drunen H30-1 MOP H30-3 (5-2)final
Tilburg H30-2 Zwart-Wit H30-2 (3-4)final
Breda H30-3 MOP H30-2 (0-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Pelikaan H30-1 Berkel-Enschot H30-1 (3-2)scheduled
MOP H30-2 Zwart-Wit H30-2 (3-0)final
Breda H30-4 Zevenbergen H30-1 (1-3)final
MOP H30-3 Tilburg H30-2 (1-0)final
Breda H30-3 DES H30-1 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Berkel-Enschot H30-1 Breda H30-4 (2-2)scheduled
Zevenbergen H30-1 Breda H30-3 (2-2)final
DES H30-1 MOP H30-2 (5-4)final
Drunen H30-1 Pelikaan H30-1 (2-1)final
Zwart-Wit H30-2 MOP H30-3 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
MOP H30-2 MOP H30-3 (2-3)final
Pelikaan H30-1 Tilburg H30-2 (1-0)final
DES H30-1 Zevenbergen H30-1 (1-1)final
Breda H30-3 Berkel-Enschot H30-1 (3-1)scheduled
Breda H30-4 Drunen H30-1 (1-1)final